Doğal Saç Bakım Kürleri Mkemmel bir bakm :)

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

Serce

mutlu bayramlar;D
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
764
2
44
arkadaşlar iki hafta önce aldığım saç bakım yağını paylaşmak istedim sizinle ben çok memnun kaldım isterseniz sizde deneyin.rozita marka içindeki yağ karışımının içeriği ise susam yağı
badem yağı
zeytin yağı
çörekotu yağı
defne gar yağı
ceviz yağı
çamterebentin yağı
hint yağı
ısırgan tohumu yağı
kekik yağı
biberiye yağı.
iki hafta ve haftada iki kez saç diplerime sürüp masajla tüm saçıma yedirip bir saat bekledim sonra çamterebentinli şampuanımla yıkadım ve sonuç mükemmel oldu ipek gibi yumuşak , dolgun ve parlak saçlar:sm_cool:sizde deneyin ben bu karışımı aktardan on liraya aldım ama aynı malzemeler alınıp karışım evdede hazırlanabilir.

canım bu karışımı özel olarak mı hazırlattın yoksa hazır bir karışım mı? adı nedir eğer hazırsa? ben bepanthen ve evigen ampül aldım onlarla karıştıracağım bir yağ karışımı arıyorum.eğer bulabilirsem bunu alırım :eek:

slm Moringa karışım hazır aktardan aldım ismi rozita 100ml lik bir şişe gülsan markasının ürünü , kutusuda beyaz zemine yeşil yazılı , rozita markası altın kabartmalı yazılmış.

teşekkür ederim serçe vereliniortak ilk fırsatta bakıcam gidip bu ürüne. yalnız benim aklıma takılan bişey var,benim saçlarım çok ince telli ve dipleri yağlı. acaba bu ürün daha da yağlandırır mı saçımı? senin saçların nasıl?
umarım zamanla daha daçok faydasını görürsün .ben de eğer kullanıp memnun kalırsam burdan tekrar teşekkür ederim sana yerimseniben

a.s.iyi dileklerin için sağol canım. ben bikaç denemeye rağmen memnun kaldım , hatta şu anda kafam havluyla sarılı bir durumda yağlandım bir saatimi dolduruyorumzemuszemus benmde saçlarım çok yağlı ve ince tellidir hiç yağlandırma yapmadı çamterebentinden kaynaklandığını düşünüyorum bu durumun çamterebentin uçucu bi yağ olduğundan yağlı saçı ağırlaştırmıyor ve diğer yağlarıda hafifletmiş sanırımCADIARZU umarım sende memnun kalırsın:Saruboceq: ve burda paylaşırız sevincini:içelim:

X