Yeni Tarot Falı

inanmam aslında ama çok isabetliydi bu ya, çok şaşkınım:1shok:

evet dileğine yoğunlaşıp bakınca çok güzel çıkıyor...

beni etkileyen de o oldu. arada geyiğine bakardım netten, normalde korkarım gerçeğini baktırmaya, kartlar bile ürkütücü geliyo bana çünkü, ister istemez etki altında kalıyo insan yani. buna da o gözle baktım. farklı 3 konu üstüne 3 kez baktım, her birinde hangi konuya niyetlendiysem o konuya yönelik yorumlar çıktı:1shok:

ölüm mölüm ne dio kız bu:eek:lmaz:

ölüm kartı illa ki ölüm demek değildir. bi şeyin bitişi, mesela bi iş ilişkisinin sona erişi gibi yorumlanabilir.

kişiler üstüne değil konular üstüne niyetlenin ki bu tip kartlar çıkarsa canınız sıkılmasın arkadaşlar. bi de eğlencesine baktığınızı unutmayın, sonuçta kaderi bu kartlar yazmıyora.s

oylesine baktim..4 kartta birebir yasadiklarimi gostermis..saskinim..

Son düzenleme:
süper bişey ya acayip hoşuma gitti sanki bilipte söylüyo çok şaşırdım korkularım vardı ama hep olumlu sonuçlar çıktı içim rahatladı resmen

ee nasıl bakılıyor bu ben bişi anlamadım bu tarottan ayool

Bir konu üzerinde yoğunlaşacaksın, varsa kafanı karıştıran, ne olacağını merak ettiğin bir konu. sonra 4 kartı numara sırasına göre çekeceksin. ana sayfada zaten yazıyor kaç numaralı kart ne demekmiş, mesela 1. kart şu anki durumu gösterir, gibi...
kartın altındaki kutucuğu tıklayınca kat açılacak ve yeni bir sayfa açılacak yanda, o sayfada da çıkan kartın açıklaması var. yani önce konuya yoğunlaşıyorsun, sonra 1. kartı çekip yan sayfadan anlamıa bakıyorsun, sonra sırayla 2.,3., ve 4. kartlara bakıyorsun, işte bu kadara.s.

bendede aldatılma çıktı sorun sonuçta boşanma..ayrılık! öfff kalbime inecek gece gece...

X