beta hcg değerinin yüksek olması çoğul gebelikle alakalı mı?

Merhaba benim de hamileliğimin 30. Gunu beta hgc 15665 cıktı normal mi ?

Merhaba benim de hamileliğimin 30. Gunu beta hgc 15665 cıktı normal mi ? Sana ne dedi dr.

Kïzım oldutek yani canım bu sanırım yumurtlma zamanı bebeğin olusumuyla ilgili 2 kızımada adetten sonraki 5 günde kalmışım
Uzun zaman olduki inan hamileliğim de idrarda protein çıkti bende böbrkle ilgili onla uğraşmaktan 9 ay kontrol tahlil sağlıklı olsunlarda allah hayirlı evlat versin sanada

Kızlar ben de dün kan testi yaptırdım HCG 15.000 çıktı. sizce bi sorun mu var? Cuma günü doktora gidicem. sat 19 ağustos. 6. haftama girdim. 6. hafta olduğu için normal mi acaba. bilgisi olan varsa beni aydınlatırsa çok mutlu olurummm

Kızlar ben de dün kan testi yaptırdım HCG 15.000 çıktı. sizce bi sorun mu var? Cuma günü doktora gidicem. sat 19 ağustos. 6. haftama girdim. 6. hafta olduğu için normal mi acaba. bilgisi olan varsa beni aydınlatırsa çok mutlu olurummm

Merhaba ben de yeni öğrendim hamile olduğumu :) hcg testim 800 den birden 2187 ye fırladı. belki ikiz olabilir dediler. 2 gün sonra usg gireceğim bakalım ne olacak :) benim sat 18 eylül ama galiba geç döllenme. siz gittiniz mi dr a ne dedi acaba size??

Merhaba ben de yeni öğrendim hamile olduğumu :) hcg testim 800 den birden 2187 ye fırladı. belki ikiz olabilir dediler. 2 gün sonra usg gireceğim bakalım ne olacak :) benim sat 18 eylül ama galiba geç döllenme. siz gittiniz mi dr a ne dedi acaba size??

Evet 11. haftamıza girdim tek kese çıktı ikiz değilmiş :) inşallah sizden de alırız güzel haberler

Evet 11. haftamıza girdim tek kese çıktı ikiz değilmiş :) inşallah sizden de alırız güzel haberler

Tekrar merhaba :) gittik dr 5 haftalıkmış bizim ufaklık göremedik ama kese epey büyümüş. inşallah haftaya göreceğiz. besin kordonu oluşmaya başlamış ama göremedik diye çok üzüldük :KK43: siz kaçıncı hafta gördünüz ve kalp atışını duydunuz??

Tekrar merhaba :) gittik dr 5 haftalıkmış bizim ufaklık göremedik ama kese epey büyümüş. inşallah haftaya göreceğiz. besin kordonu oluşmaya başlamış ama göremedik diye çok üzüldük :KK43: siz kaçıncı hafta gördünüz ve kalp atışını duydunuz??

sakın stres olmayın benim ki 7+3 te anca görüldü

sakın stres olmayın benim ki 7+3 te anca görüldü

çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız. bu arada bebğinizin muhtemel doğum tarihi benimkiyle aynı :) Yay burcu olacak desenize. Bir yay burcu olarak derim ki Allah size kolaylık versin :))) ve Allah sizi ayırmasın...

çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız. bu arada bebğinizin muhtemel doğum tarihi benimkiyle aynı :) Yay burcu olacak desenize. Bir yay burcu olarak derim ki Allah size kolaylık versin :))) ve Allah sizi ayırmasın...

Zor mudur yay burcu kızı :)

Aslında anneme sormak lazım :) aslında ben çocukken pek saftiriktim sonra gözüm açıldı :) insan kendini nasıl anlatır bilmem ama özgürlüğne düşkün olur yay kızı, sonra istesende pek zapdedemezsin. ama aklı başına gelince normale döner. gençlik işte:) herşeyi yapın emir vermeyin haa bir de çok sevin. nankörlük yapmaz:) yaa çok şanslısınız vala şaka bi yana çok eğlenceli olur yaylar. Allah size bağışlasın tabi önemli olan hayırlı evlat olması :) Darısı başımıza inşallah sağlıkla sıhhatle :)

Aslında anneme sormak lazım :) aslında ben çocukken pek saftiriktim sonra gözüm açıldı :) insan kendini nasıl anlatır bilmem ama özgürlüğne düşkün olur yay kızı, sonra istesende pek zapdedemezsin. ama aklı başına gelince normale döner. gençlik işte:) herşeyi yapın emir vermeyin haa bir de çok sevin. nankörlük yapmaz:) yaa çok şanslısınız vala şaka bi yana çok eğlenceli olur yaylar. Allah size bağışlasın tabi önemli olan hayırlı evlat olması :) Darısı başımıza inşallah sağlıkla sıhhatle :)

Merhaba kızlar henüz doktora gitmedim. bat:11 kasımdı.
14 kasım beta hcg: 346
18 kasım beta hcg: 2182 çıktı.
Kuşum tutunayım diye uğraşıyor galiba :)

Kizlarrrr adetime 4gun varken idrar testiyle ogrendim hamile oldugumu. Adetime 2gun kala beta hcg testi yaptirdim. alinan kan degerleri 1250,87 sizce ikiz gebelik olabilirmi:))

benimde 2000 çıktıı kızlarr ikiz mi dersinizz:KK53:

bizde ikiz gebelık genetık kardeslerım ıkız ablam ıkız dogurdu bende 2009 senesınde ıkız dogurdum falat 2 sene once ıkızlerımden bırı fecı bır kaza sonucu öldü neysekı 2 senedır korunmuyordum ama hamıle kalamıyordum rabbım dualarımı kabul etti :) sat.11 kasım 2013 dün evde test yaptım cift cızgıyı gordum bugun hemen beta hcgye baktırdım 836.28 cıktı şimdi soruların cevabına gelınce tecrübelı olarak söyleyım olma ıhtımalı yuksek bende yıne yuksek cıktı dr enfeksıyon oldgu ıcın 2 sonraya cagırdı ozaman keseye bakıcak vajınal usg de görünür artık tek mı cıft mı ama içimden bı ses hep ıkız oldugunu söyluyo allahım saglıklı sıhhatlı evlatlar versın herekese rabbım kucagımıza almayı nasıp etsın:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

kızlar merhaba konuyu baştan sona okudum.. 5 haftalıkken genelde 6000 7000 beta hcg çıkmış. ama benim 5+5teyken 25.299 du. normal mi bu sizce? 5+6da da yani ertesi gün ultrasonda tek kese göründü embriyo görünmedi doktor daha erken normal görmememiz dedi ama hcg değer çok yüksek dğeil mi? bir sıkıntı mı var demek bu?

ARKADAŞLAR benim vajınal usg de 5+2 görunuyor bir kese ve toplam 6 kese var çoğul gebelikten şüpheleniyorlar ama emin olamadılar beta hcg 19215 çıktı.tanıdıgım bır doktora sordum anormal bır artıs değıl çogul gebelıkte olur dedı kesesı sonradan kaybolan var mı
6 kese azalır mı

kızlar merhaba konuyu baştan sona okudum.. 5 haftalıkken genelde 6000 7000 beta hcg çıkmış. ama benim 5+5teyken 25.299 du. normal mi bu sizce? 5+6da da yani ertesi gün ultrasonda tek kese göründü embriyo görünmedi doktor daha erken normal görmememiz dedi ama hcg değer çok yüksek dğeil mi? bir sıkıntı mı var demek bu?

benim değerime göre dusunecek olursak sorun değıl gıbı duruyor ama çogul olabılır yanı kesesı sonradan 2 ye çıkanlar varmöıs veya tek kese iki bebek olanlar....

benim değerime göre dusunecek olursak sorun değıl gıbı duruyor ama çogul olabılır yanı kesesı sonradan 2 ye çıkanlar varmöıs veya tek kese iki bebek olanlar....

Şimdi nasılsınız?

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X