beta hcg değerinin yüksek olması çoğul gebelikle alakalı mı?

dün tahlil yaptırdım adetim 5gün gecikmişti değerim 1000in üzerinde çıktı normalde 500 civarı çıkarmış hatta sonucu görünce doktor tahlili tekrarlattı yine aynı değer çıkınca hemşireler 4-5 haftalık olabileceğini söylediler.ama bu duırumda ya adetimin bittiği gibi hamile kaldım yada adetim başlamadan hamile kalıp üstüne adet görmüş oluyorum... çevreden de ikiz bebeklerde bu şekilde yüksek çıktığını duydum.benmde eşimin de 1.derece yakınlarımızda ikiz var acaba bununla alakalı olabilir mi? bilgisi veya duyumu olanlar paylaşırsa sevinirim...

mrb canım öncelikle hayırlı olsun rabbim kucağına almayı nasip etsin bende 20 haftalık ikizlerime hamileyim benim beta hcg değerlerim çok yüksek değildi ikiz olma olasılığı çok düşük dediler ama ikizlermiş belli olmuyor son adet tarihini yanlış hatırlıyor olabilir misin bide 5-6 haftalık olduklarında ultrasondaki görüntüye bağlı olarak netleşiyor umarımhakkında hayırlısı olur

dün tahlil yaptırdım adetim 5gün gecikmişti değerim 1000in üzerinde çıktı normalde 500 civarı çıkarmış hatta sonucu görünce doktor tahlili tekrarlattı yine aynı değer çıkınca hemşireler 4-5 haftalık olabileceğini söylediler.ama bu duırumda ya adetimin bittiği gibi hamile kaldım yada adetim başlamadan hamile kalıp üstüne adet görmüş oluyorum... çevreden de ikiz bebeklerde bu şekilde yüksek çıktığını duydum.benmde eşimin de 1.derece yakınlarımızda ikiz var acaba bununla alakalı olabilir mi? bilgisi veya duyumu olanlar paylaşırsa sevinirim...

ben adet günümde gittim. 1400 lerdeydi. ve ikizler

Selam arkadaslar birsey soracam yardimci olun:) 22 martta hcg degerim 29 cikti bat ise 26 mart doktor dun tekrar tahlil istedi bakaim ne kadar artmis dun 27 mart tahlilim 849 cikti sizce ikiz olabilir mi? Esimin halasinin amcasinn diger halasinin ikizleri var hep acaba bizimde olabilir mi yorumlarinizi beliyorum

Selam arkadaslar birsey soracam yardimci olun:) 22 martta hcg degerim 29 cikti bat ise 26 mart doktor dun tekrar tahlil istedi bakaim ne kadar artmis dun 27 mart tahlilim 849 cikti sizce ikiz olabilir mi? Esimin halasinin amcasinn diger halasinin ikizleri var hep acaba bizimde olabilir mi yorumlarinizi beliyorum
Merhaba benimde degerlerim seninkine cok benziyo noldu hamileligin bilgi verirmisin?

Arkadaşlar bundan 1 hafta önce ultrasonda girdim kese yok dedi doktor ufak olabilir dedi kan testi yaptırdım 6208 çıktı çok yüksek geldi bana ama tahminen 5 haftalık gebeyim ama kese görünmedi:KK43:

Arkadaşlar bundan 1 hafta önce ultrasonda girdim kese yok dedi doktor ufak olabilir dedi kan testi yaptırdım 6208 çıktı çok yüksek geldi bana ama tahminen 5 haftalık gebeyim ama kese görünmedi:KK43:

kese 7. haftada gören bir sürü kişi var canım. 5 haftalıkken görünmemesi normal

mrb canım öncelikle hayırlı olsun rabbim kucağına almayı nasip etsin bende 20 haftalık ikizlerime hamileyim benim beta hcg değerlerim çok yüksek değildi ikiz olma olasılığı çok düşük dediler ama ikizlermiş belli olmuyor son adet tarihini yanlış hatırlıyor olabilir misin bide 5-6 haftalık olduklarında ultrasondaki görüntüye bağlı olarak netleşiyor umarımhakkında hayırlısı olur

Selam bende ikizlere hamileyim ve çok betbat dinmek bilmeyen bulantılarım var sizin nasıl geçiyor birde nerde otrysnz ben ankarada bnm ikizler de biri 8+5 diğeri 8+2

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar merhaba ben hamileliğimi çok erken ögrendim ovulasyon testi sayesinde yani daha adet olmama varken ben hamile oldugumu biliyordum.neyse sorum şu ben 03/07/2014 de test yaptırdım 41.1 çıktı doktor daha erken bıraz daha bekleyelm dedi 6 gun sonra tekrar yaptırdım yani 09/07/2014 degerim 1473.94 çıktı .s bu ne demek oluyor ve sürekli ağrı çekiyorum adet sancısı gibi dün doktora gittim bu normal dedi rahim kalınlaşıyor dedi tam net bilgiyi yarın ögrencem ıkız de olabilir dedi ama bu agrılar beni korkutuyor ve üstelik mide bulantım hiç yok ne olur birşey söyleyin :KK43::26:

Kızlar merhaba ben hamileliğimi çok erken ögrendim ovulasyon testi sayesinde yani daha adet olmama varken ben hamile oldugumu biliyordum.neyse sorum şu ben 03/07/2014 de test yaptırdım 41.1 çıktı doktor daha erken bıraz daha bekleyelm dedi 6 gun sonra tekrar yaptırdım yani 09/07/2014 degerim 1473.94 çıktı .s bu ne demek oluyor ve sürekli ağrı çekiyorum adet sancısı gibi dün doktora gittim bu normal dedi rahim kalınlaşıyor dedi tam net bilgiyi yarın ögrencem ıkız de olabilir dedi ama bu agrılar beni korkutuyor ve üstelik mide bulantım hiç yok ne olur birşey söyleyin :KK43::26:

canım merhaba ben de sana bişi sorabilir miyim? ovulasyon testlerinden nasıl anladın hamiş olduğunu anlatırmısın kaçıncı günde yumurtan oluşup çatladı ve sen ne kadar zaman sonra anladın? ben de ovu testi yapıyorum ve de yumurtam çatladğı günden beri kasıklarımda hafi ağrılar oluyor test de yapmak istemiyorum henüz cok erken

Ovulasyon testini ilk yaptığımda adetimin bittikten iki gün sonra silik çıktı ertesi gün yine silikti sonra unuttum yapmayı 2gün sonra 2gün sonra yaptım hiç çizgi yoktu kaçırdım diye üzüldüm sonra ertesi gün yine yaptım yine silik çıktı bu ve 7gün boyunca hep yaptım hep silik çıktı anlayacağın ayda iki defa mı yumurtluyorum dedim ama öyle değil silikten sonra hiç çizgi görmeyip bi kaç gün sonra yine görürsen var bişeyler yani .kasık ağrısı yumurta çatlama da çok normal canım . Acaba hamilelik ilk ayı sürekli sancılı mı geçer senin bu konuda bilgin var mı ? :KK43:

Kızlar merhaba ben yeni üye oldum paylaşımlarınızı okuyorum ne zamandır ben bat tan 5 gün önce idrar testinin çift çizgi çıkmasıyla hamile olduğumu öğrendim adet olmam gereken gün beta hcg 1488 çıktı doktor bişey demedi ama bana yüksek geldi ikiz olabilir mi ??

Merhaba kesin sonucu keseleri görünce söylerler canım.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Teşekkür ederim canm 4+6 da muayene oldum tek kese gördü doktor bakalım hayırlısı sonradan belli olanlar varmış okuduğum kadarıyla

Teşekkürler canım 4+6 da gittim tek kese gördü doktor ama sonradan belli olanlarda varmış bakalım hayırlsı artık

merhaba kızlar ;
sat a göre 4+3 üm ve bhcg değerim 2977 çıktı. çoğul gebelik midir yoksa bir sorun mu vardır düşünmekten çıldırıcam. bir önceki gebeliğimde 8 hafta kalp durması ile bebeğimi kaybettim :KK43: ve 4 ay sonra hamile olduğumu öğrenince çok sevinmiştim. ama bu bhcg değeri beni çok tedirgin ediyor. çünkü bir öncekinde aynı zamanlarda b hcg 563 idi. kızlar lütfen bir şeyler söyleyin..

beril hanım merhaba suan sizinle aynı durumdayım beta degerim her seferinde yükseliyo 6. haftaya girdim fakat kese hala görülmedi sizin durumunuz nasıl sonuçlandı dış gebelikten korkuyorum

merhaba suan sizinle aynı durumu yasıyorum durumunuz nasıl sonuçlandı dıs gebelikten korkuyorum

X