beta hcg değerinin yüksek olması çoğul gebelikle alakalı mı?

ipektmr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2009
4
2
40
dün tahlil yaptırdım adetim 5gün gecikmişti değerim 1000in üzerinde çıktı normalde 500 civarı çıkarmış hatta sonucu görünce doktor tahlili tekrarlattı yine aynı değer çıkınca hemşireler 4-5 haftalık olabileceğini söylediler.ama bu duırumda ya adetimin bittiği gibi hamile kaldım yada adetim başlamadan hamile kalıp üstüne adet görmüş oluyorum... çevreden de ikiz bebeklerde bu şekilde yüksek çıktığını duydum.benmde eşimin de 1.derece yakınlarımızda ikiz var acaba bununla alakalı olabilir mi? bilgisi veya duyumu olanlar paylaşırsa sevinirim...

canım bende adetim 2 gün geçtikten sonra test yaptırmıştım sonuç 1200 lerde çıkmıştı. bana da ikiz olabilir demişlerdi ama minik kuşum tek. kaydirigubbakcemile3 bende böyle oldu ama ikiz annelerinde durum nasıldı bilemiyorum keşke ikiz olsaydı diyorum şimdi. allah gönlüne göre versin inşallah.

benimde adetim 5 gün geçti 2000 lerde 10 gün geçti 9000 lerde ultrasyonda baktırmadım ama banada ikizmiş gibi geliyo 2 kasıklarımada kramp giriyo bakalım ayın 15 şinde ultrasyona giricem ne çıkıcak doktor 9000 lerde 6-7 haftalık dedi ben 23 eylülde adet oldum en sonnn 30 ekimde 9000 çıktı hayırlısı olursada hayır demem vallahi allah sağlıklı versinde daha bişey istemem

canım genelde ikiz oluyor ,her zaman değil.eğer çok çok yüksek çıkarsa mol gebelik oluyor o da istenen bir durum değil

ayyy allah korusunn yaaa herşey normal şimdilik bakalım ne olecek 1 tane kızım var 5 yaşında allah hayırlısını versin kızım en baştan beri ikiz anne diyoooo bende öle alıştım kiii sankiii ikizmiş gibime geliyo

Ben adetimin ilk gunü hatta bir önceki gunde olabilir test yaptım sonuc 657 iki gun sonra 1170 oldu doktorum demişti ikiz olabilir diye bugün ilk kontrol iki tane kese gördük :) ikizlerim oluyo :)

Ben adetimin ilk gunü hatta bir önceki gunde olabilir test yaptım sonuc 657 iki gun sonra 1170 oldu doktorum demişti ikiz olabilir diye bugün ilk kontrol iki tane kese gördük :) ikizlerim oluyo :)

Hayırlı olsun çokk sevindim :)) allah sağlıkla büyütsün onları. Malesef ben sizin kadar sanslı değilim dün doktıra gittim ve bozulmuş gebelik olduğunu söyledi. Kesenin ve içindekiembrionun gelişimi şekilsiz olmuş :KK43: yarın gebeliğim sonlandırılacak

Hayırlı olsun çokk sevindim :)) allah sağlıkla büyütsün onları. Malesef ben sizin kadar sanslı değilim dün doktıra gittim ve bozulmuş gebelik olduğunu söyledi. Kesenin ve içindekiembrionun gelişimi şekilsiz olmuş :KK43: yarın gebeliğim sonlandırılacak

Allah sağlıklı sıhhatli de verir ins üzüldüm canim

Merhaba arkadaşlar;

Sat tarihim : 20 ağustos

5 Eylül : 2
16Eylül : 133,6
19 Eylül : 895,6çıktı sizce bu oran adet günümde çok yüksek değilmi. Yani ikiz olabilirmi ?

benimde adetim 5 gün geçti 2000 lerde 10 gün geçti 9000 lerde ultrasyonda baktırmadım ama banada ikizmiş gibi geliyo 2 kasıklarımada kramp giriyo bakalım ayın 15 şinde ultrasyona giricem ne çıkıcak doktor 9000 lerde 6-7 haftalık dedi ben 23 eylülde adet oldum en sonnn 30 ekimde 9000 çıktı hayırlısı olursada hayır demem vallahi allah sağlıklı versinde daha bişey istemem

Merhaba benim de hamileliğimin 30. Gunu beta hgc 15665 cıktı normal mi ?

Merhaba benim de hamileliğimin 30. Gunu beta hgc 15665 cıktı normal mi ? Sana ne dedi dr.

X