Arkadaşlar Hamile Kalmak İçin Yumurtlama Gününü Hesaplayalım?

syavuzz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
1.016
0
Regl Döneminden Kaç Gün Sonra Başlıyor Yumurtlama Dönemi Kızlar Bilen Varsa Paylaşalım

her kadın için yumurtlama dönemi farklıdır. adetin 1.gününden itibaren saymaya başlanır.12 ve 18. günler arası diye bilinir ama otomotik hesaplayıcılarla bile tutturmak zordur. en akıllıca yöntem bence ovulosyon test kullanmak regl bittikten sonra başlayarak çift çizgiyi gördüğün gün yumurtlamışsın demektir. gg dan ucuz olanlardan alabilirsin. umarım tez zamanda kavuşursun bebeğine...

AYIN 26 SI VE 30 U ARASI YUMURTLAMA DÖNEMİN CNM BU GÜNLER ÇOK ÇALIŞ BEN GEÇEN AY AYNI HESAPLAMAYLA HAMİLE KALDIM UMARIM SENDENDE MÜJDELİ HABERİ ALIRIZ Bİ DAHAKİ AY:ecrin_bebek:

alakasi yok benim adetimde cok duzenli ama adetim bittikten 2 gun sonra hamile kaldim. kafadan hesap yapip denemelere gecip hayal kirikligina ugramayin her ay.sizin horman yapiniz vucudunuzdaki hicbisey baska bayanlarla ayni deil bunu unutmayin dr kontrolunde test yapin kafadan ya da internetten deil

ben geçen ay 14 de olmuştum bu ayda 13 de 26-30 arası yapıyor sanırım doğrumu?ayrıca bu dönemlerde 1 gün ilşkiye ara vermek gerekiyor dimi

AYIN 26 SI VE 30 U ARASI YUMURTLAMA DÖNEMİN CNM BU GÜNLER ÇOK ÇALIŞ BEN GEÇEN AY AYNI HESAPLAMAYLA HAMİLE KALDIM UMARIM SENDENDE MÜJDELİ HABERİ ALIRIZ Bİ DAHAKİ AY:ecrin_bebek:

X