Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri yeni yöntem...MudLIFE Dermatolojik Çamur

dieforyou

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2009
77
0
32
MudLIFE Dermatolojik Çamur

MUDLIFE uzmanlarınca yapılan çalışmaların sonucunda, MUDLIFE’in yüksek mineral yoğunluklu olduğu ve kendi doğal yapısını uzun süre koruduğu anlaşılmıştır.

MudLife zengin mineralleri ile cildin canlanmasına göğüs kaslarının sıkılaşıp dikleşmesine, göğüslerdeki çatlaklıkların yok edilmesine ve Göğüslerin büyümesine yardımcı olur.

Göğüs bölgesini ılık su ile yıkayıp temizleyiniz.

Göğüslere dairesel hareketlerle masaj uygulayınız.
Göğüs bölgesi ıslak iken MudLife’i sürünüz. (Uç bölgeler hariç)
Göğüs bölgesini streçle sarınız. Isıtılmış havluyu streçin üzerine örtünüz.
20 dakika bekleyiniz.
Ilık su ve sünger ile dairesel hareketlerle temizleyerek yıkayınız.

20 seanstır... diyor fıyatını fılan nerden bulabılecegımı bı ogrenıyım yazarım

fiyatı 10 milyon felan da netden bulabıldım sadece nerden bulabılecegım yazmıyor :S

Evet etkili gibi görünüyo. Fiyatı da uygun. Kullanılış şeklinden etkisi olabileceği belli. Ama çok zahmetli be ben uğraşamam şahsen üşenirim =))

20 seanstır diyo da 20seansta ne kadar büyüme vaat ediyo?ya da 20 seanstan sonra işe yaramıyo mu 21 olmuyo muymus?yöntem etkileyici de etkili gelmedi kızlar

kill bu içinde göğüs büyütmeye yardımcı maddeler warmıs 20 seanslık bır uygulama herhalde bı paket 20 seanslık buyur yada daha cok buyumesını ıstersenız 2. paketıde alabilirsiniz bulmak onemlı bence ben bulduğum yere sorucam bn otlara felan daha fazla para werdım walla 5 kurus param kalmadı bu daha uygun dıye dusunuyorum bu kıl saca felan herseye ıyı gelıyormus

ya bi deneyinde bende deneyim gögüs büyütmek için herşeyi yapmak için hazırım abuu amma sazan oldum bende küçük gögüsler yüzünden düştügüm hale bak:KK70::KK70:

bence bu çamur eczanelerde vardır.. eczacılara sormak gerek ben yarın bi sorım bakalım

kadın eczacıya gıt o senı anlayacaktır ben ole yapıcam tamammen bı ogrenıyım buluyum hmen paylasırım

X