Saç Rengi ve Saç Boyama avonun saç açan kremi hakkında

fatmanur38

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2009
151
1
kızlar avonun saçı açan dogal görünüm veren kremi varmış deneyen varmı aranızda.benim saçımda röfle var baı yerlerinde kızıllık var onlara denesemolurmu kullananlar bilgi verirlerse sevinirim.

arkadaşım kullanmıştı kahverengi saçları kumral sonra da açık kumral oldu gerçekten tarağıyla sürünce gölgeli gibi oldu ama turunculuk yapıyor ilk etapta hafif. saçları siyah boyalı olan arkadaşım tarağın kalın kıslıyla her yerine sürdü turuncumsu karamel rengi oldu. ama bu losyon üretimden kaldırırldı temsilcilerden bulabilirsin anca

ben de temsilciyim zaten ama aman aman aktifdegilim.benim saçımıda turuncalaştırırmı kalıcı oluyomu bu turunculuk

canım bak eğer saçların siyahsa turunculaşır biraz sonra 1-2 kez daha sürersin sarı olur. kahverengi ve sarı saçta direkt sarı yapar zaten. ben de 1 temsilciden istedim gelecek yarın. (sihirsensin nickli arkadaş) ama içinde peroksit var bunu sürmeden önce bakım yap saçına zeytinyağı ve saç kremini karıştır sür beklet, yıka saçını öyle uygula. zaten yeni yıkanmış saça uygulanıyor.

boyalı saçta farklı sonuçlar yaratabiliyormuş kağıdında yazıyor. sonuçta bu da kimyasal peroksit yani önce görünmeyecek küçük bir tutamda deneyin diyor. he ama sonuçta çıkarttığı renk güzel oluyor

kızlar elimde lush'ın saç rengini 1-2 ton açan katı şampuanı var. bi kalıp 2 ay falan gidiyor üstelik saça zararı yok tamamen doğal ürünlerden üretilmiş. tam adı "lush the blonde" isterseniz araştırabilirsiniz.

isteyen mesaj atsın kızlar :)

kızlar elimde lush'ın saç rengini 1-2 ton açan katı şampuanı var. bi kalıp 2 ay falan gidiyor üstelik saça zararı yok tamamen doğal ürünlerden üretilmiş. tam adı "lush the blonde" isterseniz araştırabilirsiniz.

isteyen mesaj atsın kızlar :)

ya kızlar saçımın ucundaki kızıllık lar canımı sıkıyor.saçımı boyamayı düşünüyorum hangi renk olabilir bana normalde açık kumralın azcık koyusu saçlarım var

kızlar extrait dora adlı saç açıcı spreyi tavsiye ederim turunculuk yapmadan güzel bir şekilde açıyor..

X