Bebek Beslenmesi pirinç unu

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
M

mavis_3434

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi mavis_3434
arkadaşlar prinç unu şişiriyor diyolar başka bişeye yaramıyormuş öylemi?bebişime versemmi kızlar acil yardım bekliyorum.şimdiden teşekkürler

• Konu Sahibi mavis_3434
canım doyuruculuğu var ama besleyiciliği yok diyolar ama tabiki durumu olmayanlar ve kullanmak zorunda kalanlar oluyo daha önce 3-4 kere böyle bu pirinç unu konusu oldu ve hep tartışmalar çıktı o yüzden artık kimse yazmıyor gibi bişey ..Mesela pirinç unundan çekiniyorsan örneğin bebelacın sütlü pirinçli, armutlu pirinçli,irmikli vs. çeşitleri var hiçbir farkı yok ben oğluma onlardan veriyorum istersen bideron mamasıda yapabiliyorsun ben onlarla alıştırdım ek gıdaya akşam yatmadan yediriyorum 5-6 saat uyuyor ..kolay gelsin cnm

• Konu Sahibi mavis_3434
canım bebeğin ne kadarlık bilmiyorum ama doktorumuz bize pirinç ununun besin değeri yok ama pişirdikten sonra içine devam maması katarak besin değerini arttırabilirsin dedi,bnde kızıma bir buçuk yaşına kadar mamayla yedirdim,kızım şimdi 2.5 yaşında hala yiyor pirinç unu ama mama katmıyorum artık,yemeden uyumuyor bnde mecburen yediriyorum,

• Konu Sahibi mavis_3434
merhaba bende pirinç unu onusunu birara çok araştırmıştım ve sonunda bebeğime yedirmeye karar verdim. Sonuçta her öğün vermiceksin ve bu çocuğunun bir nevi tatlısı olacak bence çok fazla irdeleme. sonuçta günde rahatlıkla 1 öğün verebilirsin. Ben bir çok marka denedim ama bence en iyisi gogly, rahatlıkla ondan alabilirsin, sevgiler

• Konu Sahibi mavis_3434
canım doyuruculuğu var ama besleyiciliği yok diyolar ama tabiki durumu olmayanlar ve kullanmak zorunda kalanlar oluyo daha önce 3-4 kere böyle bu pirinç unu konusu oldu ve hep tartışmalar çıktı o yüzden artık kimse yazmıyor gibi bişey ..Mesela pirinç unundan çekiniyorsan örneğin bebelacın sütlü pirinçli, armutlu pirinçli,irmikli vs. çeşitleri var hiçbir farkı yok ben oğluma onlardan veriyorum istersen bideron mamasıda yapabiliyorsun ben onlarla alıştırdım ek gıdaya akşam yatmadan yediriyorum 5-6 saat uyuyor ..kolay gelsin cnm

ınanırmısın hepsınden aldım sütlü pirinçli irmikli tahıllı ama hiç birini beğenerek yemıyor.bisküvi verıyorum devam mamasıyla ona bayılıyor meyve püresi falan verıyorum başka ne vermelıyım 4 ay 9 gunluk bebeğim ?

• Konu Sahibi mavis_3434
merhaba bende pirinç unu onusunu birara çok araştırmıştım ve sonunda bebeğime yedirmeye karar verdim. Sonuçta her öğün vermiceksin ve bu çocuğunun bir nevi tatlısı olacak bence çok fazla irdeleme. sonuçta günde rahatlıkla 1 öğün verebilirsin. Ben bir çok marka denedim ama bence en iyisi gogly, rahatlıkla ondan alabilirsin, sevgiler

tamam denıycem teşekkür ederim.

• Konu Sahibi mavis_3434
canım bebeğin ne kadarlık bilmiyorum ama doktorumuz bize pirinç ununun besin değeri yok ama pişirdikten sonra içine devam maması katarak besin değerini arttırabilirsin dedi,bnde kızıma bir buçuk yaşına kadar mamayla yedirdim,kızım şimdi 2.5 yaşında hala yiyor pirinç unu ama mama katmıyorum artık,yemeden uyumuyor bnde mecburen yediriyorum,

cvbın için teşekkürler yarın alıcam hemen sağol:)

• Konu Sahibi mavis_3434
bebelacın pişirilen lezzetler serisi çıktı ,pirinç unu vermek yerine onu da deneyebilirsiniz ,ballı,meyveli ,pirinçli gibi çeşitleri var .aynı pirinç unu gibi pişiriyorsunuz ,
ayrıca gogly nin elmalı ,muzlu ve sade olanını da deneyebilirsin ..
bir çoğumuz arı mama ile büyümüşüz ,hangimizde sağlık sorunu var bundan dolayı yada hangimiz bu sebepten obez ,bence çok araştırmaya gerek yok ,isterseniz verirsiniz..

• Konu Sahibi mavis_3434
Bende günde 1 kere gece yatırırken sırf karnı doysun gece uyanmasın diye vermeye çalışıyorum besleyici değeri olmasın zaten gün içiresinde besleyici şeyler veriliyor arkadaşın dediği gibi tatlı olarak düşün ne var yani ne olacak sırf onla beslemiyorsunki

Birde bu tip şeyler hep şu mama firmalarının başının altından çıkıyor ona bakarsan o mamaların içinde ne var kimbilir acayip bir rant savaşı var bu mama firmalarının

için rahat değilse muhallebiyi pşirip soğuttuktan sonra içine meyva püresi koyabilirsin
yana bebe bisküvüsi ozaman beslyiciliğide artmış olur

X