kaybetme korkusunu nasıl hissettirebiliriz? ayrılık sınyallerı nasıl verilir?

hadi canlarım yaaa
mesela siz bole bı doneme gırdıgınızde ne yaptınız da sevgiliniz/ eşiniz düzeltti tavırlarını?

walla yorum yapmayı çok isterdim ama kelin ilacı olsaa
ama merakla bekliyorum cevapları :1shok:

tatlım seni seviyosa değer veriyorsa zaten bu korkuyu yaşıyordur ama sana hissettiremiyordur sevdiğin geçiici dönemler bunlar sabret biraz taşlar yerine oturacaktırkaydirigubbakcemile5

canım neden zor bi dönemdesiniz, biraz bahsetsen belki daha iyi yardımcı olabiliriz.a.s.

canım şimdi sevgılım şehir dışında
ve şimdiki işinde ıstanbulda gıttıgı mesafe uzak bu yuzden hafta sonları dınlenmek ıstedıgını bu işindeki suresının ay sonunda bıttıgını ve benden anlayıs bekledıgını soyledı

kendı memleketınde arkadaslarım var onları zıyarete gıdecektım memleketıne 1 saat uzakta , bu ay gundemımde bu vardı, orada goruselım dedı, yanı benım gıdemıcek durumum olsa obur aya kadar gelmeyecek

yani son zamanlarda benım ıstedıgım gıbı ılgılenmıyor gıbı gelıyor tamam umursamaz degılde , bı donem cok kavga etmıstık sanırım yıprandık , aradakı aşk bıttı gıbı, tamam sevgısı planları varda , aşık olan ınsan dayanamaz dıe dusunuyorumm

yanyana ıken jestlerı oluyordu, uzaktayken bunları yapmıyor, kıskanc deıl yanı böyle kaybetme korkusu mu yoktur yoksa ben cok buyuk bır guvenmı verdım nedır hıc baska bırı ben boyle ılgısızken ya bu kızın aklını çelerse dıye bır dusuncesı yok

ne yapacagımı şaşırdım

gecmıste cok sorun olmayacak seylerden sorun cıkardım bu yuzden esas haklı oldugum konuda sesımı cıkaramıyorum, ne yapacagım bılmıyorum :gitme:

takmayarak, üzerine düşmeyerek, geri çekilerek. bunları bilmek için ilişki gurusu olmaya hacet yok ki.

hadi canlarım yaaa
mesela siz bole bı doneme gırdıgınızde ne yaptınız da sevgiliniz/ eşiniz düzeltti tavırlarını?

şimdiye kadar böyle birşey yapmadım fikir veremeyeceğim ama

o da ayrılmaktan yana düşünüyorsa kendi kazdığın tuzağa kendin düşme:nazar:

herkes aynı tuzakla yola gelmez ki

ömür boyu "ayrılırım bak...ayağını denk al... korkusu" ile durumu düzeltemezsinşakkıdı

başka yolu olmalıCADIARZU

uzaklaşarak... ben yapmıştım ve çok işe yaradı.beni artık sevmiyorsun demeye sonrada üzerime düşmeye başlamıştı.sonuç şuan maaşallah çok iyiyiz hiçbir sorunumuz yok.

uzaklaşarak... ben yapmıştım ve çok işe yaradı.beni artık sevmiyorsun demeye sonrada üzerime düşmeye başlamıştı.sonuç şuan maaşallah çok iyiyiz hiçbir sorunumuz yok.

o zaman sen onu kaybetme rıskını goze alarak gırışmişsin sanırım
bız bırde ayrı şehirlerdeyiz bu yüzden bunu yapınca verim alabilirmiyim bilemiyorum
11 ay oldu 6 ayı beraber geçti , bır ara cok cıddı evlenmeyı bıle düşündük sonradan ne oldu bılmıyorum çok yıprandık:gitme:

takmayarak, üzerine düşmeyerek, geri çekilerek. bunları bilmek için ilişki gurusu olmaya hacet yok ki.

bunların dışında varsa farklı fıkırler çıkabılır dıye yazdım
bunlar benımde aklıma gelıyor ama sağlıklı bir çözüm değilmiş gibi sanki
ömür boyu köşe kapmaca mı oynayacağım ben bu adamla
sorunlu her donemımızde ondan uzaklasarak ya da kacarak:çok üzgünüm:

bence heran elinden uçup gidicekmişssin hissi ver ona yani sen arama eğerki çok sık arayıp mesajlaşıyorsanız ve sürekli sorular soruyorsan nezaman görüşücez gibilerinden.. biraz kendini geri çek derim.. düşün acaba neden eskisi gibi üstüme düşmüyor neden eskisi gibisık sorular sormuyor desin ve biraz seni merak etsin dedimya eskisi gibi çok sık arama gün içinde ne yaptığını anlatma..
Bişi yapmasan bile mesela arkadaşlarınla çıkmasan bile çıktım de yada hazırlanıp arkadaşlarla dışarı çıkıcaz de bakalım tpkisi ne olucak yani seni merak etsin biraz düşünsünderim.. 11 ay oldu diyorsun sen tanımışssındır artık nabzına göre şerbet ver ne fazlası nede az'ı abartmadan bazı şeyler yapabilirsin yapmasan bile ona yaptım diyebilirsin ama dediğim gigbi öncelikle işte onu sıkısk aramamaktan başlicaksın.. Sen değil o sana sorsun nezaman görüşücez diye..

yani son zamanlarda benım ıstedıgım gıbı ılgılenmıyor gıbı gelıyor tamam umursamaz degılde , bı donem cok kavga etmıstık sanırım yıprandık , aradakı aşk bıttı gıbı, tamam sevgısı planları varda , aşık olan ınsan dayanamaz dıe dusunuyorumm

yanyana ıken jestlerı oluyordu, uzaktayken bunları yapmıyor, kıskanc deıl yanı böyle kaybetme korkusu mu yoktur yoksa ben cok buyuk bır guvenmı verdım nedır hıc baska bırı ben boyle ılgısızken ya bu kızın aklını çelerse dıye bır dusuncesı yok

ne yapacagımı şaşırdım

Sana güveni sonsuz ve sanırım ne olursa olsun senin onu bırakmicağını düşünüyor.. mesela ondan her konuda izin alırmısın?? ve artık şu raddeyemi geldi (kaçta uyanıp kaçta kalktığın nereye gitsen haber verdiğin )) bu durumdamı ilişkiniz yani senden çokmu emin?

canım genelde ben aramam zaten pek cok onu, onunkı faturalı zaten gıttıgınden berı 2 ay boyunca her oglen aradı işteyken felan da son zamanlarda azlaştırdı, mailde ve msn atrzı bı programda gorusuyoruz gunduz
hanı sıkmayayım şeklinde sadece burdayken hanı goruselımn olayını ve uzaktayken %60 ben dusuyorum
yanı bı ınsan sevdıgını 40 gune yakın gormemeye dayanabılır mi?
cunku gormezsem dayanamam gıbı gelıyordu
bu yuzden zamanla duygularımı ezdım
ıyı oldugumuz zamanda mukemmel bı ıletısımımız vardı buna kıyamadıgımdan gıdemıyorum bırakıp bu ılıskıyı
yoksa ılgı sevgı dılenıyormusum gıbı dusunmek

Sana güveni sonsuz ve sanırım ne olursa olsun senin onu bırakmicağını düşünüyor.. mesela ondan her konuda izin alırmısın?? ve artık şu raddeyemi geldi (kaçta uyanıp kaçta kalktığın nereye gitsen haber verdiğin )) bu durumdamı ilişkiniz yani senden çokmu emin?

canım ben oyle şunu yaptım bunu ettım dıye haber vermıyorum da
eger ıs cıkısı bı yere gıtceksem evet bı msj atarım sonradan ona da koz vermeyeyım dıe

mesela sesım cıkmazsa aradıgında acmazsam pırlantanın basına bısey geldı ( kaza, sağlık sorunları ) bu tur seyler aklına gelıyor

bu sekılde merak edıyor yoksa bu kız benden sogudu mu dıye merak etmıyor

canım genelde ben aramam zaten pek cok onu, onunkı faturalı zaten gıttıgınden berı 2 ay boyunca her oglen aradı işteyken felan da son zamanlarda azlaştırdı, mailde ve msn atrzı bı programda gorusuyoruz gunduz
hanı sıkmayayım şeklinde sadece burdayken hanı goruselımn olayını ve uzaktayken %60 ben dusuyorum
yanı bı ınsan sevdıgını 40 gune yakın gormemeye dayanabılır mi?
cunku gormezsem dayanamam gıbı gelıyordu
bu yuzden zamanla duygularımı ezdım
ıyı oldugumuz zamanda mukemmel bı ıletısımımız vardı buna kıyamadıgımdan gıdemıyorum bırakıp bu ılıskıyı
yoksa ılgı sevgı dılenıyormusum gıbı dusunmek

Tatlım ozaman hayatındaki sevdiğin adam neden istemediği bi halde ilişkiyi sürdürsünki belliki seni seviyor bu adam ve şuan için işi gereği yoğun olduğundan pek fazla ilgilenemiyor seninle . Sanırım biraz paranoya yapıyorsun acaba sevmiyormu istemiyormu beni gibilerinden kafanda kuruyorsun Yanlışmıyım?? bekle bakalım ay sonuna kadar sık birazcık daha dişini. ama baktınki değişim yok busefer al karşına ciddi ciddi konuş derim..
Yada çok fazla dayanamıyorsan bu durumma açık açık konuş isteklerini dile getir beklentilerini paylaş ama sakın olaki hemen bitirmeye klkma bi ilişkiyi çünkü sonradan canın çok yanar önce bi konuş orta yolu bulmaya çalışın derim ben ..

canım ben oyle şunu yaptım bunu ettım dıye haber vermıyorum da
eger ıs cıkısı bı yere gıtceksem evet bı msj atarım sonradan ona da koz vermeyeyım dıe

mesela sesım cıkmazsa aradıgında acmazsam pırlantanın basına bısey geldı ( kaza, sağlık sorunları ) bu tur seyler aklına gelıyor

bu sekılde merak edıyor yoksa bu kız benden sogudu mu dıye merak etmıyor

mesaj çekip bilgi vermen normal canım, ben biraz abarttınmı acaba her yaptığını biliyormukii bukadar meraksız diye düşünmüştüm açıkcası..

mesaj çekip bilgi vermen normal canım, ben biraz abarttınmı acaba her yaptığını biliyormukii bukadar meraksız diye düşünmüştüm açıkcası..

işte ne yaptıgımı ayrıntı olarak bılmese de pırlanta asla benı aldatmaz asla kotu bısey yapmaz dıye dusunuyor
bırazda takmıyor mu nedır, benı hep cok saglam karakterlı akıllı bır kız olarak tanımlar
bılmıyorum dedıgın gıbı sabretmek dogru olabılır ama ben onu yapamıyorum pek ıcımde soru ısaretlerı varken ıdare edemıyorum

ya bak, bu tur taktiklerin acikcasi sevgi dolu ve saglikli iletisimi olan sevgililer icin hic hos olmayacagini dusunurum.. ama acikcasi bana da sevgilim gorusebilecegi durumlarda first yaratmazsa uzulurum. ve sadece uzuldugum icin de yakin davranamam kendimi geri cekerim.. bu bir zaman surer.. ardindan neyim oldugunu sorar, ben de cok acik ve net sekilde derdimin ne oldugunu dile getiririm.. eger hatasi varsa ozur diler, yoksa da nedenlerini siralar. ve sonra da gonul alir derken duzeliriz eski hyecanimiz geri gelir.
her iliskinin zor zamanlari kopma noktasina geldigi zamanlari vardir, ama bana kalirsa bu zamanlarda senin en cok yardimina dokunacak olan sey samimiyet.
nedir mesela su an gorusme teklifi yapmadigi icin veya sartlari zorlamadigi icin seni yeterince sevmedigini mi dusunuyorsun? o zaman arama onu.. sorularina kisa cevaplar ver, mesgulum de vakit ayirma.. daha sonrasinda ise samimi bir an yakaladiginda yani hissettiklerini paylas.. tabi seni anlayabilecek bir adamsa.. yok bunu trip naz gibi gorur beni anlamaz diyorsan da malesef yapacak pek birsey yok..
ama sana sunu diyim iliskinde anlattigin kadari ile yani kotu bir durum yok.. insan yani basindaki sevgilisini bile 2 hafta gormeden dayanabiliyorsa uzak bir yerdekini 40 gun gormeden de dayanir.. neticede istir guctur derken zaten insan ozledigini bile hissetmiyor acikcasi..
o yuzden `bence` bu konuda anlayisli ol.. yani gorusemeyebilirz ama bu kotu birsey degil ki imajini ver ona.. mutlu oldugunu ve onu mutlu etmek istedigini goster..
bunlar benim fikirlerim sana uyar uymaz bilemem..

işte ne yaptıgımı ayrıntı olarak bılmese de pırlanta asla benı aldatmaz asla kotu bısey yapmaz dıye dusunuyor
bırazda takmıyor mu nedır, benı hep cok saglam karakterlı akıllı bır kız olarak tanımlar
bılmıyorum dedıgın gıbı sabretmek dogru olabılır ama ben onu yapamıyorum pek ıcımde soru ısaretlerı varken ıdare edemıyorum

Bence kendinle gurur duymalısın, ne güzel san güveniyor inanıyor ve uzaktanda olsa bu ilişki hala sürüyor çünkü güvendiği inandığı arkasını rahatça dönebileceği bir kız arkadaşı var hayatında..
Sabredemiyorsanda soru işaretleriyle yaşayamıyorsanda sıkıntını dile getirmeli ve ona açık olmalısın herşeyi paylaşmalısın ilgi beklediğini söylemelisin belki konuşarak çözüm bulabilirsin ufak oyunlara gerek kalmadan Nedersin tatlım??

X