Eskişehirli hamişler tanışalım mı?

Geçmiş olsun canım. Şuan gebemisin? Eşim orda çalışıyordu tüp bebek merkezinde. Çalışan olunca uygundu. Çıkışı oldu bu hafta. O nedenle ücret normale dönecek. Bakalım nasip. Tuğba yuvancı biliyorum. Ama gitmedim hiç.
Gebe olduğumdan şüpheleniyorum gecikmeden 4 gün sonra test yaptım negatif yarın gene yapacağım

Stresten gecikme olmuş olabilir. Yoksa çıkardı. Ama döllenmeye göre de değişiyo. Belki geç döllenmiş tir. Ben reglim gelmeden 2gün önce falan yaptım çıktı. Hayırlısı olsun inşallah. Allah gönlüne göre versin. Ama stres yapma. Gerçekten engelliyor. Çıkmazsa adetin bittikten 2gün sonra gün aşırı ilişki şansı arttırıyor. Benim öyle oldu.
Gebe olduğumdan şüpheleniyorum gecikmeden 4 gün sonra test yaptım negatif yarın gene yapacağım

Kızlar sezeryan doğum istiyorum normalden çok çok korkuyorum...sezeryan yanlısı doktor arıyorum.bu güne kadar gittijlerim normal diye tutturdular hep.ama anlatamıyorum bende panik atak var.lütfen bildiğiniz sezeryan yanlısı dr varsa yazarmısınıx...

hanımlar eskişehirde hastane doktor önerisi olan varmı. lütfen acil lazım .cevap verirseniz çok sevinicem :))

hanımlar eskişehirde hastane doktor önerisi olan varmı. lütfen acil lazım .cevap verirseniz çok sevinicem :))
Özel ümit hastanesi sebahattin akyil benim doktorumdu gercekten çok güler yüzlü iyi bir doktor arastirirsaniz zaten iyi bir doktor olduğunu anlaya bilirsiniz kapısı daima hastalarla dolu

Özel ümit hastanesi sebahattin akyil benim doktorumdu gercekten çok güler yüzlü iyi bir doktor arastirirsaniz zaten iyi bir doktor olduğunu anlaya bilirsiniz kapısı daima hastalarla dolu
cevap üçin çok teşekkür ederim, kadın erkek doktor ayırt çok etmem ama öncelikli tercihim kadın şuan..tavsiye ediceginiz başka bir kadın doğum doktoru varmı acaba

selam kizlar, umit hastanesini aradim.randevu icin, perihan sozer ayrildi dediler. su an nerede calistigini bilen var mi acaba

Perihan sözer suanda anadolu hastanesine geçiş yaptı ocagın ilk haftasından sonra muayenelerine başlayacak

Merhaba hanımlar aranızda Eskişehir de aşılama yaptıran var mı ? Ayrıca Dr. Talat Remzi Demirkol hakkında bilginiz var mı? Lütfen yardımcı olurmusunuz?

Merhaba hanımlar aranızda Eskişehir de aşılama yaptıran var mı ? Ayrıca Dr. Talat Remzi Demirkol hakkında bilginiz var mı? Lütfen yardımcı olurmusunuz?
Ben de talat beye gideceğim çok merak ediyorum giden var mı? Tavırları tutumları nasıl? İlgili mi diue merak ediyorum.

Ben de talat beye gideceğim çok merak ediyorum giden var mı? Tavırları tutumları nasıl? İlgili mi diue merak ediyorum.

Benim rahmimde yara vardı dondurdu Talat hoca çok memnun kaldım ama özellikle aşılama yaptıran var mı onu merak ediyorum hamilelerden tavsiye istiyorum yoksa işinin ehli bir hocadır.

X