Eskişehirli hamişler tanışalım mı?

slvmsstr

pamuşum yumuşum oğluşum:)
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2009
2.634
37
selam kıslar ben 28+5 günlük hamileyim aslında başka şehirdeyiz ama eşim askerde olduğu için bir süredir burdayım ve doğumumu burda yapıcam.
doktorum mine inan. sizler de kaç haftalık hamişsiniz,doktorunuz kim nasıl bir hamilelik geçiriyorsunuz tanışalım dertleşelim derim ben vereliniortakyerimseniben

hadi bakalımbekliyorum koca forumda esk.ililer vardır değil mi?

vay be eskişehiredki tek hamile benim galiba kendimle gurur duyuyorum :hooray: kaydirigubbakcemile3

canım bende ank da kontrollerime gidiyorum ama doğum için esk gelebilirim bende takip edecem buradaki önerileri

ben esk.de değilim ama esk.e gidip geliyorum dr.a
dr um sebahattin akyıl
he he ama benm doğumuma baya az kaldı artık

ben esk.de değilim ama esk.e gidip geliyorum dr.a
dr um sebahattin akyıl
he he ama benm doğumuma baya az kaldı artık

Canım benim dokturum Emine hanım'dı , özel doğuşta takibimi oraya yaptırdık,çok iyi bi doktordu, ama doğumumu Sebahattin bey yapsın istiyorum ,çünkü bikaç doğum yapan arkadaşımdan tavsiye aldım , onvak hastanesi de çok rahat oluyormuş doğum için , gerçekten odalarını falan da gezdim tam istediğim gibi , tek kişilik ,temiz, personeli de çok güler yüzlü geldi bana hem de çok sakin katları falan, çünkü benim hastane fobim var diyebilirim, doğum hastanesinde bir gece yattım , rahatsızlanmıştım, sabahı zor ettim, çok korktum ,odalar kalabalıktı , çok karışık geldi bana,
Bu arada benim de doğumuma az kaldı 34. haftam bitmek üzere ,işi de bırakıyorum haftaya , hastane çantamı falan hazırlıcam, yalnız ben normalde buralı değilim, izmirliyim, eşimin buralı , tayinimizi de buraya çıkarttı , 1 falan oldu yerleşeli, bebek üzerine çok çeşitli mağaza bulamadım, alışverişimin bir kısmını izmirden kemeraltından yaptım o yüzden, siz nerelerden alışveriş yapıyorsunuz, tavsiyeleriniz var mı ?

Canım benim dokturum Emine hanım'dı , özel doğuşta takibimi oraya yaptırdık,çok iyi bi doktordu, ama doğumumu Sebahattin bey yapsın istiyorum ,çünkü bikaç doğum yapan arkadaşımdan tavsiye aldım , onvak hastanesi de çok rahat oluyormuş doğum için , gerçekten odalarını falan da gezdim tam istediğim gibi , tek kişilik ,temiz, personeli de çok güler yüzlü geldi bana hem de çok sakin katları falan, çünkü benim hastane fobim var diyebilirim, doğum hastanesinde bir gece yattım , rahatsızlanmıştım, sabahı zor ettim, çok korktum ,odalar kalabalıktı , çok karışık geldi bana,
Bu arada benim de doğumuma az kaldı 34. haftam bitmek üzere ,işi de bırakıyorum haftaya , hastane çantamı falan hazırlıcam, yalnız ben normalde buralı değilim, izmirliyim, eşimin buralı , tayinimizi de buraya çıkarttı , 1 falan oldu yerleşeli, bebek üzerine çok çeşitli mağaza bulamadım, alışverişimin bir kısmını izmirden kemeraltından yaptım o yüzden, siz nerelerden alışveriş yapıyorsunuz, tavsiyeleriniz var mı ?

selam canım..... ben zübeyde hanım doğum evinde yapıcam aslında özeller daha iyidir tabii ama doktorumdan dolayı bu hastanedeyim.ben geçen ykm den bişeyler buldum canım organik pijama takımı buldum 27 tl ye oraya bakalbilirsin bir da kardelen var dövizcilerin orda güzel şeyler denk geliyo bazen.................

selam canım..... ben zübeyde hanım doğum evinde yapıcam aslında özeller daha iyidir tabii ama doktorumdan dolayı bu hastanedeyim.ben geçen ykm den bişeyler buldum canım organik pijama takımı buldum 27 tl ye oraya bakalbilirsin bir da kardelen var dövizcilerin orda güzel şeyler denk geliyo bazen.................

Fiyatı da uygunmuş, ben sabahlık arıyorum , bi türlü bulamadım istediğim gibi , bi de oralara bakayım , artık fazla da araştıramıyorum, yürümek zor oluyor, eskisi gibi değilim tabi, bi de çarşıya falan mecburen tramvayla gidiyoruz, ordan yürüyoruz,yakınlarda araba park etcek yer falan yok, o yüzden çok fazla dolaşamıyorum hemen dönüyorum , bu dediğin yerlere de bakayım yarın , sağol

... ya bi de küçük tahta oyuncaklar almak istiyorum ben ben odası için , öyle bi yer biliyo musunuz burda, ben pek göremedim , varsa çok sevinirim valla , biraz da benim merakım var tahta oyuncaklara , çocukluktan kalma bişey sanırım :ecrin_bebek::emir_bebek::kedi:

Fiyatı da uygunmuş, ben sabahlık arıyorum , bi türlü bulamadım istediğim gibi , bi de oralara bakayım , artık fazla da araştıramıyorum, yürümek zor oluyor, eskisi gibi değilim tabi, bi de çarşıya falan mecburen tramvayla gidiyoruz, ordan yürüyoruz,yakınlarda araba park etcek yer falan yok, o yüzden çok fazla dolaşamıyorum hemen dönüyorum , bu dediğin yerlere de bakayım yarın , sağol

güzelim yalnız söylememişim ya benim aldığım pijama takımı bebiş için ben ykm nin bebek bölümüne baktım bizim için pijama çok yoktu sanki kendime göre ben de arıyorum gecelik pijama yavaş yavaş doğum çantasını hazırlamak lazım:)

Canım benim dokturum Emine hanım'dı , özel doğuşta takibimi oraya yaptırdık,çok iyi bi doktordu, ama doğumumu Sebahattin bey yapsın istiyorum ,çünkü bikaç doğum yapan arkadaşımdan tavsiye aldım , onvak hastanesi de çok rahat oluyormuş doğum için , gerçekten odalarını falan da gezdim tam istediğim gibi , tek kişilik ,temiz, personeli de çok güler yüzlü geldi bana hem de çok sakin katları falan, çünkü benim hastane fobim var diyebilirim, doğum hastanesinde bir gece yattım , rahatsızlanmıştım, sabahı zor ettim, çok korktum ,odalar kalabalıktı , çok karışık geldi bana, Bu arada benim de doğumuma az kaldı 34. haftam bitmek üzere ,işi de bırakıyorum haftaya , hastane çantamı falan hazırlıcam, yalnız ben normalde buralı değilim, izmirliyim, eşimin buralı , tayinimizi de buraya çıkarttı , 1 falan oldu yerleşeli, bebek üzerine çok çeşitli mağaza bulamadım, alışverişimin bir kısmını izmirden kemeraltından yaptım o yüzden, siz nerelerden alışveriş yapıyorsunuz, tavsiyeleriniz var mı ?
cnm biz önceden baika bölümlerine gidiyoduk onvakın, hami,le kaldığımı anladığımda aklıma ilk gelen yer de onvak oldu bebek dostu bir hastane, ödül almış bu konuda. herkes de çok ilgili. daha önce başka doktorlara da gittim her defasında eşim zorla götürürdü çıkışta da hüngür hüngür ağlardım seni çok iyi anlıyorum bende de kadın doğumcu fobisi vardı :) ama inan sebahattin beye koşarak gidiyorum iple çekiyorum randevuları ne kadar güleryüzlü ne kadar olumlu ılımlı rahat bir doktor. ben önceden araştıramamıştım o nedenle tamamen şansıma denk geldi sebahattin bey. katlar çok sakin benim bir akrabam orda doğum yaptı doğumdan bir ay sonra da hemoroit ameliyatı oldu minicik bebeğiyle gitti ben de yanında kaldım refakatçi olarak, katlarda çıt çıkmıyor odaları çok rahat hepsi tek kişilik, bebekle de hemşireler çok güzel ilgilendi bana yardım ettiler. çok saygılı herkes. cnm ben de 35i bitirdim 36 içindeyim:) yakınız yani hafta olarak. ben işi 32 de bıraktım evde dinleniyorum. ben de aslen balıkesirliyim esk.de oturmuyorum ama bana yakın bir il olduğu için esk.e gidip geliyorum doktoruma, ben de çok aradım esk.de nerden alışveriş yapabilirim diye bebek mağazası olarak hamamyolunun ordaki dükkanlar var bir de ben beşiği filan beybisten aldım çarşının tam arka sokağında kalıyor, eşimde emre bebe diye bir yerden dondy mizi aldı ama tam yerini bilemiyorum ben esk.i çok iyi bilmiyorum cnm:KK43:
güzelim yalnız söylememişim ya benim aldığım pijama takımı bebiş için ben ykm nin bebek bölümüne baktım bizim için pijama çok yoktu sanki kendime göre ben de arıyorum gecelik pijama yavaş yavaş doğum çantasını hazırlamak lazım:)

ya gecelik ben de bulamadım kompedana bakıyorum arada orda da bebek kıyafetleri mevcut ama nasıldır bilemem:KK43: gecelik sorunu bende de var maalesef hadi pijama bulduk ama gecelik zor
bi de çarşı da durağın tam arkasındaki sokakta bir çamaşırcı vardı büyükçe bir yer bu gidişimde oraya da bakıcam en son ordan pijama almıştım belki uygun gecelik gelmiştir bir türlü düğmeli ve hoş bir geceliğe denk gelemedim bu sefer bulabilirim diyorum...

merhaba arkadaşlar ne güzel bir topik olmuş :lepi: ben de eskişehirdeyim doktorum sebahattin bey.ben daha 19+3üm.

canım ben eskişehirdeyim ama hamile değilim hatta evli bile değilim benimle tanışmak istemezmisiniz:KK43:((

bende eskişehir de yaşıyorum 5 haftalık hamileyim ve hangi doktora gideceğime karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim

X