Cilt Bakımı Ürünleri olay gündüz kremi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

mybaby_angel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
108
0
olayın gündüz kremini kullananlar varmı arkadaşlar bir cilt bakım uzmanı tavsiye etmişti bana sizce kullanmalıyım

evet olay güzel bir marka gibi hem uygun hem güzel kullanan varmı arkadaşlar bu ürünü.

Ben olay total efects 7x gunduz kremini ve goz bakim kremini kullaniyorum ve cok memnunum. Daha once lancome,Dior ve Vichy nin urunlerini kullanmistim ve inanin o pahali urunlerin hicbir ekstra faydasini gormedim. Olay urunleri hem fiyat olarak uygun hem de gercekten cok guzel tavsiye ederim.

ben de total efects gündüz kremini kullanıyorum, çok iyi diyemeyeceğim fena değil işte, ama aynı serinin gece kremi muhteşem

kızlar olay ın 15 faktör güneş korumalı kremini aldım süpermiş valla yumuşacık oldu cildim gece kremlerini merak ediyorum şimdide

bende yeni aldım total efects 7 gündüz kremini...daha 3. kullanışım filan..gerçekten güzel bi ürün...

benim alma sebebim güldüğüm zaman eskiden yanağımda çizgi oluşmazdı..son 1 yıldır filan gülünce yanağımda bir çizgi çıkar gibi oluyo...dedim geç kalmadan kırışıklık karşıtı bi krem alayım..aynanın karşısında bakıyorum gülümsedikten sonraki o çizgi biraz azalır gibi oldu...tamamını kullanmadan bişey diyemiorum..ama şimdilik güzel :)

kremle beraber jelini ve toniğinide aldım..jelide güzel...

aslında vishy ide merak ediyorum..belki ilerde onuda deneyebilirim kaydirigubbakcemile2

ben kullanıyorum cildim kuru we ona uygun olan gündüz kremini kullanıyorum açıkcası hiç faydasını görmedim ama zararını görmedim onun yerine bepanthen kullanın çok daha iyi we ucuz we hiç bi ürününe güwenmiyorum nedense

bir aydır kullanıyorum olay 7 gündüz kremini...bir hafta içinde yanağımda ve iki gündürde çenemde kafam kadar ağrılı sivilce yaptı :KK43: ne yapcam ben şimdi :KK50: nefret ettim...

X