Aşılama Aşılama tedavisi sürecinde cinsel ilişki

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

doktorunuz aşılama sürecince cinsel ilişki için ne dedi?

• teedavi sürecinde yasak dedi (1ay boyunca )

OY: 10 10,8%
  • hayır bize bıraktı

OY: 20 21,5%
  • aşılamdan birgun önce yada bırgun sonra yapın dedi.

OY: 63 67,7%

• Ankete Katılan
    93
aşılamadan önceki 3 gün cinsel perhiz var biliyosun aynı spermiogramdaki gibi ....aşılamadan sonrada 2gün sonra yapın dedi....sonrakiler size kalmış dedi..biz 2 gün sonra yaptık sonra eşim belki tutmasına engel oluruz diye yapmadı aslında ben istemiştim:kedi:

evet canımm 3 gün öncesinden ilişki yok ama öncesine bizede bişey dememişti..5 gün de bir mutlak ilişki diyor drlar sperm kalitesi için..

ben 2defa aşılama oldum. drum her iki aşılamamdada aşılama öncesi 4gün perhiz verdi.. bide bana açıklama için ekledi "2 gün bile yeterli aslında sonuçta spermler ilaçta bekleyecek hızları vede irilikleri artacak"dedi. ama eşimde spermler bi ay çoğalıp biay artıyo du o ara dengesizlerdi yani o yüzden 4gün perhiz yaptık.
aşılama sonrasıysa
1.aşılamamda: aşılamadan 1gün sonra serbest bıraktı. gün aşırı önerdi(ama biz korktuk hiç yapmadık. o ay sadece aşılama oldu)
2.aşılamamda: aşılamadan 1gün sonra gün aşırı ilişkiye devam ettik.. (bu arada eşime keçi boynuzu içirmeye devam ettim)

ama bizimkisi kısmet değilmişki her iki aşılamadada olmadı..
inşlh senin meleğin seni çok fazla bekletmeden vede butür işlerle daha fazla yormadan çabucak gelir göbüşüne

ben 2defa aşılama oldum. drum her iki aşılamamdada aşılama öncesi 4gün perhiz verdi.. bide bana açıklama için ekledi "2 gün bile yeterli aslında sonuçta spermler ilaçta bekleyecek hızları vede irilikleri artacak"dedi. ama eşimde spermler bi ay çoğalıp biay artıyo du o ara dengesizlerdi yani o yüzden 4gün perhiz yaptık.
aşılama sonrasıysa
1.aşılamamda: aşılamadan 1gün sonra serbest bıraktı. gün aşırı önerdi(ama biz korktuk hiç yapmadık. o ay sadece aşılama oldu)
2.aşılamamda: aşılamadan 1gün sonra gün aşırı ilişkiye devam ettik.. (bu arada eşime keçi boynuzu içirmeye devam ettim)

ama bizimkisi kısmet değilmişki her iki aşılamadada olmadı..
inşlh senin meleğin seni çok fazla bekletmeden vede butür işlerle daha fazla yormadan çabucak gelir göbüşüne

canım inş sneın bebişinde kendılıgındne gelır duaslrım senınle tatlım canım dostum benım

kızlar benim 1. aşılamamda doktor aşılamayı saat 12 de yaptı ve akşam ilişki yaşayın dedi yani aynı gün istedi neden böyle dedi bilemiyoruz o hiç konuşmuyordu ama iyi bir doktordu şimdi başka bir doktora gidiyorum ve 2 aşılamam haftaya olacak bakalım o ne diyecek?sanırım yumurtalara bakıp söylüyorlar...

1.aşılamamda doktor aynı gün ilişki istedi sonuçta hamile kalmadım şimdi 2.aşılamam haftaya başka bir doktora gidiyorum o ne der bilmiyorum sanırım yumurtalara bakıp karar veriyolar kızlar kişiye göre değişir.

ne bileyim ya bende anlamadım verecek mevlam herhalukarda veriyo işte .....

ya eşime biz sansa bırakmaylım claışalım dıyorum yok dıyor doktor ne dedıyse o dıyor yaa.aşılamaya bıraktık bızde artık..

canımmm sonuç ne zaman belli olucak fazla girmiyorum siteye haber verrr bana merak ettım

Bilmiyorum ama bize kesinlikle cinsel ilişkiye girmeyin felan demedi ayrıca o kadar aşılama hakkında yazı okudum özellikle cinsel ilişki öneriliyor yani bana doktorum birşey demedi bize bıraktı

canımmm sonuç ne zaman belli olucak fazla girmiyorum siteye haber verrr bana merak ettım
OK CANIM HBER VERRIM İNŞ. ILGIN İÇİN TESEKKURLER
Bilmiyorum ama bize kesinlikle cinsel ilişkiye girmeyin felan demedi ayrıca o kadar aşılama hakkında yazı okudum özellikle cinsel ilişki öneriliyor yani bana doktorum birşey demedi bize bıraktı

BNDE ÖLE DIYORUM AMA EŞİME SÖZ GEÇİREMİYORUMKI KI ZATEN BU VQAKTTEN SONRAOLMASADA OLUR 5.GUN BITTI.YUMURTA CATLAMİŞTIR ZATEN.
GERCİ BEN EŞİMİ ÖZLEDİM YAA.BİDEADET DÖNEMİNDE BAŞLANIYORYA TEDAVIYE OZMANDA YAPILMIYOR HALIYLE.2025 GUNDUR YAPMIYOURZ DESEM YALAN ÖYLEMİŞOLMAM YANİ akannehir

:)aşılama oldugum ay hiç çalışma olmamıştı :roflol:bizde

kızlar 1. aşılamamdaki doktorum o gün ilişki yaşayın demişti.2.aşılamamdaki doktorum ise sonucu öğrenene kadar kesinlikle yasak dedi çok ilginç anlamıyorum valla:)

Bızede yasaktı tek aŞılamay bıraktık oda olmadı negatıf sonucum

Bİzede yasaktı tek aŞılamay bıraktık oda olmadı negatıf sonucum

çok geömiş olsun kadriye moralini bozma benim dayımın karısınada aşılama yaptılar tutumadı iki ay sonra kendiliginden kaldı sakın üzülme:1hug::1hug::1hug::1hug::1hug::1hug:

merhaba arkadaşlar ben goal f iğnesi olarak yumurta elde ettim ama çabuk tepki verdi ve 7 tane yumurta oldu bundan dolayı doktor pregnil ğine yapmadı ama bu gün aşılama yaptı pregnil iğine olmadan aşılama olan var mı ve ben içimde nedense hiç ümit beslemiyorum bunu yaşayanlar lütfen yazsın

merhaba arkadaşlar ben goal f iğnesi olarak yumurta elde ettim ama çabuk tepki verdi ve 7 tane yumurta oldu bundan dolayı doktor pregnil ğine yapmadı ama bu gün aşılama yaptı pregnil iğine olmadan aşılama olan var mı ve ben içimde nedense hiç ümit beslemiyorum bunu yaşayanlar lütfen yazsın

canım bak öncleıkle umıtlı olcksın bnce umıt en buyuk etken olumsuzlukları dusunmuceksın ve olurna bırakcaksın.olmuş bitmiş artık sen dınlenmene bak ve test gununu bekle

kızmet tabiki ben zaten 10.günden sonra o kadar umutsuz oldumki temmuzdu denize girdim yüzdüm...1 hafta bişey yapmadım sonraki hafta hıc kendıme dıkkat etmedım...
şimdide kararsızım 2. aşılamayı olsammı biraz daha bekleyıp tupmu yapsak...
eşimin sperm degerleri düsük ilaç kullanıyo şu an

mrb ben daha buu yolda yeniyimm bana da dr aşılammayı önerdi bende de büyük ihtimalle yumurtalığım çatlamıyo bidahaki ay ilaç tedavisi uygulucak ondan eğer bir sonuç çkmassa aşılama olucakmış korkuorumda açıkçası =) benimde eşimde sperm değerlerii düşüktü normalde 20,000 olması gerekirken eşimde 1,5 mlyn varmış 3 ay klomen diye bir ilaç kullandı ve 3 ayın sonucunda 20,000 olaştı..=) hepimizin hakkında hayırlısı olur inş..

mrb arkadaşlar birşey sorucam aşılamadan önce iğne tedavisine mi başlanıyor.? vu bu iğneler yumurtalığı çatlatmak için mi ? ben daha yeniyimde =))

X