Aşılama Aşılama tedavisi sürecinde cinsel ilişki

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

doktorunuz aşılama sürecince cinsel ilişki için ne dedi?

• teedavi sürecinde yasak dedi (1ay boyunca )

OY: 10 10,8%
  • hayır bize bıraktı

OY: 20 21,5%
  • aşılamdan birgun önce yada bırgun sonra yapın dedi.

OY: 63 67,7%

• Ankete Katılan
    93
E

EU3

Ziyaretçi
AŞILAMA TEDAVİSİ SÜRECİNDE CİNSEL İLİŞKİ
ARKADAŞLaR KIMI DOKTOR İLŞİKI YASAK DEĞİL ÖZELLİKLE ÖNERİYORUZ DIYOR KIMISIDE KESINLIKLE TEDAVI SURECINDE(1AY ) YASAK DIYOR İZİN DOKTORUNUZ NE DEDI BU KONUDA BENIM KAFAM KARISTI AÇIKCASI.
bızım doktorumzda yaskaaldı hemde bir ay boyunca yani aşılama tedavı sürecinde yasakmiş.sadece aşılamaya bırakmak normalmı ?
normalde 2 3 gündemi cinsel ilşiki önerilirken aşılama sürecinde sadece 1kez oda aşılama bu konuda bilğileirnizi tecrübeleriniiz paylaşır mısınız

yok tatlım yaa ben aşılama için gittiğimde dr ozaman kadar bişey demedi bize
biz gerçi aşılamaya kadar 1-2 kez yapmıştık aşılamadan sonrasında da dr um
aşılama ertesi 2 gün üst üste çalışın dedi sonrasınıda size bırakıyorum demişti..

canım selamm önce aşılama hakkında bilgim yok ama spermin kalitesi için 5 günden uzun ara verilmemmeli diye biliyorum durunca içerde spermler ölüyormuşş yeni oluşanlarıda öldürüyormuşş yanılıyo olabilirim bir yerde okumuştum 1 ay ara vermek olunca bilmem o spermler nasıl olur gerçi doktor en iyisini bilirr hakkında hayırlı olsunn

beizim doktorumuz aşılamadan sonra 3 gün önermedi sonrasını da bize bıraktı ve önemli olan bu bundan sonrası önemli değil dedi bizde ilişkiyi bıraktık

aşılamadan önceki 3 gün cinsel perhiz var biliyosun aynı spermiogramdaki gibi ....aşılamadan sonrada 2gün sonra yapın dedi....sonrakiler size kalmış dedi..biz 2 gün sonra yaptık sonra eşim belki tutmasına engel oluruz diye yapmadı aslında ben istemiştim:kedi:

bide aşılaman hangisi.iğne vurulanda aşılama oldum diyor.ben onu 3 kere denedim sonuç alamadım bende hiç bir sorun olmamasına rağmen.eşimde varikosel vardı ameliyat oldu sperm değerleri normal.biz bi üst aşama olan aşılamay geçtik eşimden spermler alındı bana enjektör yardımıyla rahmin en yakın yerine püskürttüler.allah hepimize nasip etsin.yokluğunu düşmanıma bile aratmasın:Saruboceq:

aşılamadan önceki 3 gün cinsel perhiz var biliyosun aynı spermiogramdaki gibi ....aşılamadan sonrada 2gün sonra yapın dedi....sonrakiler size kalmış dedi..biz 2 gün sonra yaptık sonra eşim belki tutmasına engel oluruz diye yapmadı aslında ben istemiştim:kedi:

bize de aynen öyle dedi ama biz korktuk hiç yapmadık tutarda düşer diye.benim arkadaşım düşük yapmıştı ilk aylar ilişkiye girdi diye gerçi onun ki normal yolla oldu ama ben tedbiri elden bırakmak istemedim ya tutarsa dedim.

valla ben kocamı bulsaydım yapaxcaktı am yapaamadık zaten de olmadı neyseşanş kısmet ne derseniz deyin.....

kızmet tabiki ben zaten 10.günden sonra o kadar umutsuz oldumki temmuzdu denize girdim yüzdüm...1 hafta bişey yapmadım sonraki hafta hıc kendıme dıkkat etmedım...
şimdide kararsızım 2. aşılamayı olsammı biraz daha bekleyıp tupmu yapsak...
eşimin sperm degerleri düsük ilaç kullanıyo şu an

ben klomen - oviterollayı 3 kere denedim şimdi aşılamayı da 3 kere denemeyi düşünüyorum.ben umutluyum ve inanıyorum.tüp bebek tedavisine gerek kalmadan hamile olacağıma.hepimiz için hayırlısı olsun.

cavapalrın ziçintesekkurler arkadaşlr.
benım ayırn yanı 16 eylulde kontolum var doktorda 14und eşin ilşikı olmadna boşalsın dedi .spermelr yenılensın dıye .
zaten bız aşılama suresınde cinsle ilişkiyı onermıyrouz dedı ama ben doktoru dınlemeyı dusnmuyorum acıkcası cunku yumurtanın nezman catlıycagını bılmıyorum tedavisiz ayalrda 2 3 gune bı ilşki oneriliyorken aşı da ayda 1 bırakmaları saçma gelıyor bana bakalım yarın ne dıycekler sorarım olmazsa doktora

ben klomen - oviterollayı 3 kere denedim şimdi aşılamayı da 3 kere denemeyi düşünüyorum.ben umutluyum ve inanıyorum.tüp bebek tedavisine gerek kalmadan hamile olacağıma.hepimiz için hayırlısı olsun.

benim dr um aşılamadan önce 3 gün ilişki perhizi verdi aşılamdan sonrada 2 gün üst üste ilişkiye girin dedi ama benim eşim de yapmadı artık o da korkuyo bişey olucak diye:eek:

benim dr um aşılamadan önce 3 gün ilişki perhizi verdi aşılamdan sonrada 2 gün üst üste ilişkiye girin dedi ama benim eşim de yapmadı artık o da korkuyo bişey olucak diye:eek:

canım sonucun ne pekı tuttumu aşılaman

aaaaa olur mu hıc oyle sey canım 1 ay yasakmıs ılk defa boyle bırsey duydum
bende pazartesı asılama yaptıdım dr.bugunden ıtıbaren 3 gun olacak dedı
hem gec catlama ıhtımalıde var asılamada tutmazda sonrakı gunlerde tutar
bence sen dr.una tekrar bır danıs belkı yanlıs anlasılma vardır

aaaaa olur mu hıc oyle sey canım 1 ay yasakmıs ılk defa boyle bırsey duydum
bende pazartesı asılama yaptıdım dr.bugunden ıtıbaren 3 gun olacak dedı
hem gec catlama ıhtımalıde var asılamada tutmazda sonrakı gunlerde tutar
bence sen dr.una tekrar bır danıs belkı yanlıs anlasılma vardır

yok kız elıme bı cizelge verdıler ordada yazıyor

slm kızlar. bişey sormak istiyorum. aşılamanızı kendi doktorunuzmu yaptı. yoksa tüp bebek uzm. larımı

aşılamadan sonra 5 gün üst üste dedi.......

AŞILAMA TEDAVİSİ SÜRECİNDE CİNSEL İLİŞKİ
ARKADAŞLaR KIMI DOKTOR İLŞİKI YASAK DEĞİL ÖZELLİKLE ÖNERİYORUZ DIYOR KIMISIDE KESINLIKLE TEDAVI SURECINDE(1AY ) YASAK DIYOR İZİN DOKTORUNUZ NE DEDI BU KONUDA BENIM KAFAM KARISTI AÇIKCASI.
bızım doktorumzda yaskaaldı hemde bir ay boyunca yani aşılama tedavı sürecinde yasakmiş.sadece aşılamaya bırakmak normalmı ?
normalde 2 3 gündemi cinsel ilşiki önerilirken aşılama sürecinde sadece 1kez oda aşılama bu konuda bilğileirnizi tecrübeleriniiz paylaşır mısınız

merhaba.seninle aynı dr a gidiyoruz ve benimde tedavim iğnelerim başladı.bana da ilişki yasak denildi tedavi boyunca.bence sen burada yazılanlara göre değil doktorun söylediklerine göre hareket etmelisin.çünkü her doktorun uygulaması farklıdır.bizimki böyle istiyor.ben de aynen onun dediği gibi davranacağım.

merhaba.seninle aynı dr a gidiyoruz ve benimde tedavim iğnelerim başladı.bana da ilişki yasak denildi tedavi boyunca.bence sen burada yazılanlara göre değil doktorun söylediklerine göre hareket etmelisin.çünkü her doktorun uygulaması farklıdır.bizimki böyle istiyor.ben de aynen onun dediği gibi davranacağım.

aa slm canım sende başladınmı tedavıye.ne gun başlaıdn benım yarın kontorulm var senın nezman bı sonrakı kontrol.
kaçıncı iğnedesin hastaned eoldgugun gunu haber et beklı karsılasırız canım

X