Yüzmeye başlıyorum; paylaşım ve tecrübelerimiz!!

papatyanil

yokunda yoku
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2009
3.228
394
akadaşlar cumatrtesi günü kartal hasan doğan spor okulunda yüzme kursuna başlıyorum:)
çok heyecanlıyım yüzme hakkında hiç bir bilgim yokkaydirigubbakcemile3
yüzmeye giden arkadaşlarım burada bilgilerinizi ve tecrübelerinizi paylaşmanızı isterim opuyorumnanaktan
inşallah bende gittiğim zaman başımdan geçenleri ve tecrübelerimi en kısa zamanda paylaşacağımkaydirigubbakcemile3

ilk defa gideceğim için neler götürmem gerekli??
bana söylenenler;
*mayon veya bikini
*terlik
*bone
*havlu getirmem söylendi acaba başka şeylerede ihtiyaç varmıdır??

birde konuyu doğru yeremi açtım acaba kaydirigubbakcemile3

tarak ve sanpuanıdıda al birde belediyeye aitse saç kurtma makinası al birde ıslaklar için poşet:)

tarak ve sanpuanıdıda al birde belediyeye aitse saç kurtma makinası al birde ıslaklar için poşet:)

ayyy çok teşekkür ederim canım ya saç kurutma makinesi hiç aklıma gelmemiştiŞenizŞeniz
ne yapardım ben ıslak ıslak saçlarla hiç söylemedilerbirde ne getireyim diye sorduğumda güldüler bana:dilcikar:

kız papatyanil hanım ne zaman başlıyon kısmetsekaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
bone aldınmı canım almadıysan lycralı bez seklinde olanlar var onlar cok rahat kullanımı silikonlu olanlar bende hem sıkdığı için baş agrısı yapıyor hem takımı zor birde imkanın varsa güzel kaliteli bir gözlük al daha rahat yüzülüyor

bone aldınmı canım almadıysan lycralı bez seklinde olanlar var onlar cok rahat kullanımı silikonlu olanlar bende hem sıkdığı için baş agrısı yapıyor hem takımı zor birde imkanın varsa güzel kaliteli bir gözlük al daha rahat yüzülüyor

canım çok sağol ya sorduğumda boneyi söylediler yoksa hiç aklıma gelmezdi kel kel gidecektimkaydirigubbakcemile3
bende en rahatı bez olur diye düşündüm bez olanından aldım:lepi:
acaba havuzda genelde bikinimi giyiliyor yoksa mayomu:asigim:

kız papatyanil hanım ne zaman başlıyon kısmetsekaydirigubbakcemile3

ablacım cumartesi günü saat 16:00da başlıyorum kısmetse :hulya:
ben ilk msj bana yazdın sandıydım ama sende kk da bayağı aktif hale gelmişsin -tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3

bikini giyende var mayoda ama ben bana kalırsa yücüzü mayoları cok güzel suyun içinde daha rahat yüzüyorsun

benim iki tane bikinim var onlarıda havuzda giymeye kıyamıyorum :kedi:
birde ilk gün ya mayomu alsam dedim ama bu mevsimde bir mayo sordum 125tl dediler :1closedeyes:

bacım hayırlı olsun topikin, güzel paylaşımların olur inşallah. sorma 100 msj barajımı doldurmaya çalışıyom, oraya buraya yazıyom bitmiyo anacım, nasıl dolacak bu limit. :eek:lmaz: kafamçokkarıştı CADIARZU :1no2: :roflol:

bacım hayırlı olsun topikin, güzel paylaşımların olur inşallah. sorma 100 msj barajımı doldurmaya çalışıyom, oraya buraya yazıyom bitmiyo anacım, nasıl dolacak bu limit. :eek:lmaz: kafamçokkarıştı CADIARZU :1no2: :roflol:

sağol bacım zemuszemus
yüzmeyide bilmiyom bakalım nasıl yüzecemlaelaelaelaelae
acaba kaç günde öğrenirimkaydirigubbakcemile3
bacım niye 100 msj barajını doldurmak istiyorsunkikafamçokkarıştı

hayırlı olsun nılummm arkdslar sölemişler zaten ne gerektıgını bana kalmamiş ama bncede yuzucu mayosu al onlar cok rahat oluyormus bnm bı arkdsm gıttıde o söledı

nilüm canım yüzücü mayosu al 125 tl pahalı demişler
büyükmağazalara bak adidas ın felan daha uygun daha rahat edersin
bikini ile zor olur yüzmen...

Yaa bu mevsimde havuz nasıl oluyor.Sıcak havuzları mı var.Bende gitmek istiyodum ama kış geldi diye araştırmıyorum.

bidenem sen zaten yüzme bilmiyor muydun. denize gittiğimizde gayet iyi yüzüyordun diye hatırlıyorum. havalar soğumaya başladı. dışarda fazla durma hemen arabaya atla, seni birden çarpmasın tamam mı çiçeem a.s.

X