Doğuma Hazırlık Bebeiniz ka haftalkken cinsiyetini rendiniz?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

tugyann

sehle84
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
258
3
40
hihoyyytbenim haftaya konturolüm var ve 11 haftalık olucak haftaya nasip olursa acaba cinsiyetini öğrenebilirmiyiz. internette araştırdım 11 haftalıkken öğrenen var sizlerde öğrendiyseniz yazarmısınız? canlarım

cnm ben 12 haftalıkken doktorum şimdilik sölemielim demişti,,1 ay sonraki kontrolümde kızım olcağını öğrendim..30 haftalık olduk bi değişiklik yok :KK70:

bana 16.haftada yuksek ıhıtmal kız dedı doktor...
18 de yıne kız dedı...
20 de yıne kız dedı...
ılk ogrendıgımde 16 haftalıktı ama opuyorumnanaktan

Selam..Biz 11 haftamızda rutin kontrolümüze gitmiştik ve doktor bize oğlumus olacağının müjdesini verdi..
Öncelikle ilk 3 ay düşük tehlikesi olduğunu söyledikleri için cinsiyetten çok tehlikenin geçmesi için çok istemiştim bende ilk 12 haftanın geçmesini:) şimdi 22+6 . günümüzdeyiz ilk 3 aydan sonra günler çok çabuk geçiverdi..
Sizinde gözünüz aydın hem en tehlikeli dönemi atlattınız hemde cinsiyetini öğreneceksiniz ( tabii ters durmaz ve genital bölgesini ultrasonda gösterirse bebiş)
çifte bayram yapabilirsiniz bu hafta:)

erken dönemde yapılan cinsiyet tahminleri yanıltıcı oluyor çünkü daha gelişimi devam ediyor bence cinsiyetini öğrenmen için 11 hafta çok erken biraz daha beekle bence.

hayırlısı olsun doktor görürse söyler zaten arkadaşlarımın 2,5 aylıkken gözüktüde acababı dedim canlarım sağolun.

ben 14.haftada kızımız olacağını öğrenmiştim..
şuan 23 bitiyor hala kız:)
sağlıklı olsun inşallah..:ecrin_bebek:

Bende 9 haftalık hamileyim ama doğuma kadar cinsiyetini öğrenmek istemiyorum. Sürpriz olsun merakla bekleyelim istiyorum. Kapıda babamız hemşireden gelen haberi beklesin istiyorum. Herkese tuhaf geliyor ama ben böyle arzu ediyorum :teytey:

Bende 9 haftalık hamileyim ama doğuma kadar cinsiyetini öğrenmek istemiyorum. Sürpriz olsun merakla bekleyelim istiyorum. Kapıda babamız hemşireden gelen haberi beklesin istiyorum. Herkese tuhaf geliyor ama ben böyle arzu ediyorum :teytey:

güzel birşey sabredip beklemek canım ben meraklıyım biraz şimdiden bile merak ettim. hayırlısı olsun hepimiz için.:Saruboceq:

ben 12.haftalıkken kız oldugunu söylemişti doktorum.evet kesin kız şimdi..
bence doktora göre degişyor.bilen erkenden biliyo canım....hatta benim arkadaşa doktoru 10.haftalıkken bu kıza benziyo demişti ...şimdi kızı 11.aylık..ne doktormuş valla.biliyorlar yani.....

Canım ben 12 haftalıkken öğrendim bebeğimin cinsiyetini veeee kızım olacağını öğrendim:)Bebişinin pozisyonu da önemli faktör.Allah gönlüne göre verir inşallah

ay bende merak ediyorum, 12 haftalık oldu. gitsem mi acaba doktora. ilk düşükte 19 haftalıktı cinsiyetini öğrenememiştim. düşükte erkek dediler.

canım bende düşük yaptım ama 5,5 haftalıktı cinsiyeti belli olmaz tabi bebeğim pozisyonuna görede değişiyomuş bide çikolata ye dediler daha rahat oluyomuş bebek açık oluyomuş gözüküyo dediler deniyecem bakalım 12 haftalık belli olan var 14 15 haftalık kesin olur dediler bakalım nasip artık inşallah gönlümüze göre olur

biz de 13.haftadayken yüksek ihtimalle oğlumuzun olacağını öğrendik, 28. haftadayız değişiklik yok

bende en son kontrolümde 13 haftalıkken gıttım kıza benzıyor ama kesın demıyorum dedi 2 kasımda yıne kontrolüm var 17 haftalık falan olucak kısmetse kontrolde kesinm cevabı o zaman öğrenıcem ((tabiii bebişim gösterırsee )) hayırlısıyla sağlıklı olsunda ...

bende en son kontrolümde 13 haftalıkken gıttım kıza benzıyor ama kesın demıyorum dedi 2 kasımda yıne kontrolüm var 17 haftalık falan olucak kısmetse kontrolde kesinm cevabı o zaman öğrenıcem ((tabiii bebişim gösterırsee )) hayırlısıyla sağlıklı olsunda ...

bende 12 haftalıkken ogrenmıstım drumuz buyuk ıhtımalle erkek demıstı allahımın ıznıyle dogdu da buyuyor sımdı
erkekler daha erken bellı olabılıyomus malum

X