erken gebelik testleri hakkında,yardımmmm

milkabeyaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2006
388
4
arkadaşlar lütfen bilgisi olan biri fikir versin..adetime 1 hafta kala fortel gebelik testi yaptım ve sonuç negatifti.bu testlerin yanılma payı var mı?etrafınızda bu testi deneyenler ve yanlışçıkan oldu mu?bilgi verirseniz sevinirim

milka beyaz o gebelik testlerının hep yanılma payı var..benım hamılelıgımde belırtılerım vardı ama hep negatıf cıkıyodu..sımdı de ıkıncı cızgı sılık de olsa cıkıyo ama gebelık yok...senın belırtılerın varmı..

milka beyaz o gebelik testlerının hep yanılma payı var..benım hamılelıgımde belırtılerım vardı ama hep negatıf cıkıyodu..sımdı de ıkıncı cızgı sılık de olsa cıkıyo ama gebelık yok...senın belırtılerın varmı..

bugün adet günüm ve adete dair en ufak belirtim yok.normalde adet başlayacağı gün ağrıdan kıvranırım.testi bugün yaptım ve negatif..neye inanacağımı şaşırdım

Ben de bu konuda yardım bekliyorum tecrübelilerden..
Adetim 3 gün gecikti. Dün (11. günümdü) HCG 25'in üzerini gösteren bir gebelik testi yaptım, negatif çıktı.
Bugün itibariyle gecikmenin 4. günü, hiç reglim başlayacakmış gibi hissetmiyorum. Sizce ne olabilir?

fortelde negatif çikmişsa demekki hamile degilsin 1 hafta önceden gerçekten gösteriyor parasına değer yinede ALLAHtan umut kesilmez İNŞALLAH fortel bu defa yanılmıştır :)

fortelde negatif çikmişsa demekki hamile degilsin 1 hafta önceden gerçekten gösteriyor parasına değer yinede ALLAHtan umut kesilmez İNŞALLAH fortel bu defa yanılmıştır :)

ben de fortel erken gebelik testi aldım adetime bir hafta kala yaptım hamile olduğum halde negatif çıktı..zaten önce kana sonra idrara geçiyor.ben bunların para tuzağı olduğunu düşünüyorum adetime 3 gün kala kanda çıktı hamile olduğum...bence boşuna para vermeyin adetten 2 3 gün önce yada döllenmeden 8 10 gün sonra kan testi yaptırın..

Arkadaşlar adetime 1 gün kaldı ben dayanamayıp bu sabah test yaptım. T çizgisi silik çıktı. Umutlandım ama böyle silik de olsa hamile olma olasılığı nedir sizce? 2 gün önce de yapmıştım negatif çıkmıştı

X