zmirde kadn doum doktoru

karamel81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2009
1
0
merabalar arkadaşlar,herkeze sormak istediğim şu,özellikle izmirli arkadaşlara tabiki:İzmirde iyi bir kadın doğum doktoru bilen varmı?tavsiye edebileceğiniz kimse varmı?

merhaba.ben38haftalık hamileyim.en başından beri alsancak irenbe deki dr dilek aslan a gidiyorum.süper bi dr ve harika pozitif bi insan.kesinlikle tavsiye ederim.

merabalar arkadaşlar,herkeze sormak istediğim şu,özellikle izmirli arkadaşlara tabiki:İzmirde iyi bir kadın doğum doktoru bilen varmı?tavsiye edebileceğiniz kimse varmı?
var tabi olmaz mı
dr. Kahraman Kolday süper bir doktordur. kesinlikle tavsiye ederim. a.s

ben Tahir Özgüder'e gidiyorum harika bir doktor insanı çok rahatlatıyor kesinlikle tavsiye ederim

izmirdeki bütün dr lar çok iyi bence şimdiye kadar gittigim dr lardan sadece doruk tıp merkezindekilerden memnun kalmadım sonra şevki kılıçarslan beye gittim ege saglık hastanesinin dr u süper bir insan harika bir dogum yaşadım sayesinde ameliyetım sırasında de miyonum varmış hiç karşılık beklemeden onlarıda yakmış sagolsun

ben karşıyakada kadın doğum doktorunun yanında çalışıyorum geçen sene doğumumu yaptırdı çok memnun kaldım siz hamilemisiniz

canım tek bir doktor tavsiye ederim
süper ötesi bir doktor
bornova ekadomda hüseyin ceyberi
git eminim çok seveceksin ve memnun kalacaksın

canım tek bir doktor tavsiye ederim
süper ötesi bir doktor
bornova ekadomda hüseyin ceyberi
git eminim çok seveceksin ve memnun kalacaksın

hüseyin bey benimde doktorum... 1 kere deneyince başka doktor düşünmeyeceksiniz, o kadar garanti yani :asigim: :hooray:

ya bende birşey sormak istiyorum ben çeşmedeyim ve doğumum sezeryan olacak izmirde normal devlet hastanesinde olsun istşyorum çeşmede değil yani ama hiçbir bilgim yok özel doktora görünmem gerekir mi iyi bir doktorun doğumuma girmesi için?bilmiyorum anlatabildim mi bana yardımcı olursanız sevinirim.

kendi doktorumu öneriyorum. Prof. Dr. Sermet Sağol, Ege Üniv. doktoru ama kliniği Alsancak'ta, ben çok memnunum, çok bilgili, sakin ve güven veren bir hekim.

kendi doktorumu öneriyorum. Prof. Dr. Sermet Sağol, Ege Üniv. doktoru ama kliniği Alsancak'ta, ben çok memnunum, çok bilgili, sakin ve güven veren bir hekim.

sermet sağol ege hastanesinde doğum yaptırmaz ama özel hastanede yaptırıyor bilginiz olsun

:)))) peki öyle olsun, benim yazımı atıf ettiğiniz için böyle düşündüm. problem yok.

alıntıyı yanlış yapmışım pardon yanlışımı yeni gördüm rana arkadaşımız devlet hastanesi diye özellikle sormuş o yüzden belki maddi açıdan külfetli gelebilir diye yazma gereği duydum

alıntıyı yanlış yapmışım pardon yanlışımı yeni gördüm rana arkadaşımız devlet hastanesi diye özellikle sormuş o yüzden belki maddi açıdan külfetli gelebilir diye yazma gereği duydum

anladım, ben de bana atıf yapılınca otomatik cevap vermiştim :)) neyse oluyor yanlış anlaşılmalar, iyi günler sizlere...

X