Estetik ameliyat sonrası psikoloji

selenium

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2009
4
0
Arkadaşlar merhaba.Burnumdan ameliyat oldum ve pazartesi günü işe başlayacağım.Henüz alçım çıkmadı.Ama çevremdekilerin özellikle sürekli aynı yerde çalıştığım pek de samimi olmadığım iş arkadaşlarımın , burnumun şeklini benden daha fazla merak ediyor olmaları beni korkutmaya başladı.Şu anda hiç işe gitmek falan istemiyorum.:KK43: Herkes yüzünden önce burnuna bakıcak buna alış,bakalım nasıl olucak vs diye şimdiden dedikodular,laf sokmalar başladı :KK43: off..Ne diyorsunuz?Siz nasıl üstesinden geldiniz bu tip insanların?Zaten alçıdan ne çıkıcak hiç bilmiyorum,garip garip düşünceler geliyo ya çok abuk bişeyse ya yatarken yan yattıysam eğildiyse vs çok saçma ama işte yani bir de bu insanlar yüzünden iyice moralim bozuldu :KK43: :gitme

ben okuyorum başıma böyle birşey gelmedi ben ameliyatımı zaten yazın oldum ama alışmalısın diycem.. çünkü alçın çıktığında burnun sana bile o kadar farklı gelicek ki aynaya baktığında sanki bakasına bakıyormuş gibi olucak.. ya da bende çok değişiklik olduğu için öyle oldu.. mesela uzun süredir görüşmediğim arkadaşlarım beni şiimdi görünce tanıyamıyorlar o kadar değişiklik oldu =/
bence kimseye kulak asma önce sen kendine alışmaya çalış.. çünkü bu çok daha önemli. bi de sağa sola rahatlıkla dönebilirsin olmaz öyle kaymalar fln :-)
umarım çabuk atlatırsın canım..

canım bence o gerizekalıları takma..bi aya kadar burnun harika olucak çünkü...onlar kıskançlıklarından yapıyodur:KK70:

evet ya takmamalıyım aslında.yıllardır ıstedığım bırşeydı sonuçta.ya ben anlamıyorum benım burnumdan mıllete ne kı?baskası amelıyat olsa ben umursamazdım..cok tesekkurler kızlar :)

boşver canım kimsenin lafına kulak asma onlar ne kadar laf sokmaya çalışırsa çalış sen salla
bu arada korkma canım burnun eskisinden daha güzel olucaktır hele 1 ay geçtikten sonra yerine oturdukça daha güzel olacaktır emin ol boşuna kafana takıp kendini üzme

Canım zaten sende onlarla aynı durumda olacaksın. Burnun sana çok yabancı gelecek.
Ama sen hangi birine yetişebilirsin ki. Hem boşver. Kendine güven. O konu açıldığında soğukkanlı ol.
Zamanla unutalacak. Sadece ilk hafta olur sonrasından unutulur giderrrr... Haa baktın gıcı konuşan var bakıyorum da çok takıyosun benim burnumu canım arkadaşım de sok lafını gülerek çekil kenara. Böyle durumlarda hazır cevap olunmlııı...

Ve emin ol yorumlar güzel olacaktır.ınsanların merak etmeleri çok normal tatlımmm..

Burdaki insanların gerçek hayatımızda varolan birçok insandan daha iyi niyetli olması ne kadar garip ve güzel bir duygu..ıyiki varsınız.

gecmis olsun oncelikle bu gibi duygulari anliyorum ama kafana tamka ilk alci alindiginda sislikler olabilir amam zamanla birseyin kalmaz sabir edersen eresin muradina onlarda catir catir catlarlar kafani takma yersiz canim

Geçmiş olsun canım.Kafana takma.Sende meraklı gözle kendini inceleyeceğin için başkaları anormal gelmeyecektiropuyorumnanaktan

bu tip insanlarla baş etmenin yolu onlar laf soktuğunda sinir olup laf sokma yarışına girmemek.

nedense alçı çıktığında bana burnum hiç yabancı gelmedi. sanki hep öyleydi, güzel buruna çabuk alışılıyor kaydirigubbakcemile3

haha ben alçılıyken alışverişe gidiyodum herkes garip garip bakıodu sora kadına dönüp,hiç bakma öyle seninde ihtiyacın var adresi vereyimmi diyodum :):)::):):):):)

X