çatlaklar için vazelin kullanmak zararlımı

banyodan sonra vücut nemliyken sürülen bebe yağı çok iyi geliyo.Çok güzel nemlendiriyo.Ben banyodan sonra bazen badem yağı bazen bebe yağı sürüyorum.Gün içinde de susam yağı.Vazelinin gerçekten kıvamı çok koyu sürmek zor içinde de zararlı madde varsa başka bişey kullan bence.
banyodan sonra bende sadce vazelin sürüyorum iyi olduqunu söylemişlerdi çatlaklar için bazıları da bebek varken sürülmemeli diyorlar anlamadım qitti yha ne sürmem lazım şimdi

Bu konudaki en başarılı yağ kakao yağıymış, kullananlar öyle diyor..Vazelinin zararı konusunda bilgim yok.

ben doktoruma sordum çatlak için ne önerirsiniz diye şu bildiğin vazelin varya onu sür dedi bende güvendim sürüyorum inşallah bişey olmaz 31. haftadayız ama...

ben doktoruma sordum çatlak için ne önerirsiniz diye şu bildiğin vazelin varya onu sür dedi bende güvendim sürüyorum inşallah bişey olmaz 31. haftadayız ama...

o zaman bişey olmaz cnm bana da arkadaşım söylemişti sür diye oda hamile olduqunda hep sürmüş ve karnında hiç çatlaklar yok bencede hiç bir zararı olmaz

benim cildim çok kuru normaldede banyodan sonra pul pul dökülürdü şimdi daha fena oldular. vazelini sıcak bir yere koyuyorum kıvamı inceliyor kalın tabake gibi sürüyorum göğüslerime ve karnıma akşama kadar rahatım kaşıntı felan olmuyor. vazelin doğal bir ürün sorun olmaz. birde doğumdan sonraki tavsiyem sizlere gül suyunu bir krem kabına dökün ve içine ayva çekirdeklerinden koyun hergün karıştırın kren kıvamını alıyor zaten ğöğüslere sürün. hem bebeği emzireceğiniz zaman yıkamak zorundada kalmıyorsunuz meme başı çatlamıyorda. yengemde bunu uyguladık çok rahat etti.

Annem bana ve kardeşime hamileyken vazelin kullanmış hiç çatlağı yok şimdi de ben 25. haftamdayım ve kullanmaya başlayacağım bebek yağı ile.

BAdem yağı kıllanma yapar diyorlar bende 12.haftamı bitiriyorum ne zaman baslamalıyım ne kullanacağımı hiç bilmiyorum

İlk günden beri susam yağı , badem yağı , kakao yağı ve kayısı yağını aktardan alıp aynı olçüde karıştırıp her duştan sonra karnıma sürüyorum. Gebeliğin sonuna yaklaştığım şu günlerde çok şükür herhangi bir çatlağım yok.Ben de bir anne adayı olarak tavsiye edebilirim.

X