Nişan Hazırladığım Damat Bohçası

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
D

dolly5

Ziyaretçi
kızlar bu benim aşkıma yaptığımm bohçaa. bohça hazırlıcak arkadaşlara fikir olabilir. damat için bi bohça , kozmetikler için bi kutu aldım onun içine koyup süsledim, ailes için bi bohça yaptım. az ve öz. :)
:1hug:

Eklentiler

• $DSC04863.jpg
    $DSC04863.jpg
    95,4 KB · Görüntüleme: 878
  • $DSC04866.jpg
    $DSC04866.jpg
    96,7 KB · Görüntüleme: 326
  • $DSC04859.jpg
    $DSC04859.jpg
    89,3 KB · Görüntüleme: 402
  • $DSC04860.jpg
    $DSC04860.jpg
    95,6 KB · Görüntüleme: 1.033
  • $DSC04862.jpg
    $DSC04862.jpg
    91,3 KB · Görüntüleme: 410
çok güzeller kardeşim
allah tamamını erdirsin
yeni kuracağın yuvan da sana ömür boyu mutluluklar dilerim

Çok güzel olmuşlar ömür boyu mutlu olursun inşallah canım yeni yuvanda sağlık huzur mutluluk hiç eksik olmasın :nazar: a.s.

çok güzel hazırlamışsın canım çikolata ve şekerlemelerde müthiş görünüyor bunla birlikte bir de tatlı almıyorsunuz değil mi

yok canım tatlıya gerek yok. eve gelen misafirlere nişan çikolatası ikram etmek için çikolata alınır.

--------------------------------------------------------------------------------

yok canım tatlıya gerek yok. eve gelen misafirlere nişan çikolatası ikram etmek için çikolata alınır

çikolatalar çok güzel görünüyor vallaha ağzım sulandı cokacimcoook

--------------------------------------------------------------------------------

yok canım tatlıya gerek yok. eve gelen misafirlere nişan çikolatası ikram etmek için çikolata alınır

mesela bizde çikolatayı erkek getirir, kız tarafı bir tepsi baklava götürür. nihayetinde amaç aynı, ağızlar tatlansın :1hug:

bohça ama lüx bohça olmuş estetik belli özenilmiş:emir_bebek:

kaynana ne kadar özenmiş acaba birde onların bohçasını göster merak etttim
(akşam yoksa uyuyamıyacağım ):hulya:

alla alla amada meraklıyım, merak kedi öldürürCADIARZU

emacım , özendim valla süslü püslü olsun istedim :) bana getirdikleri bohçaları da dün atmıştım ayrı bir konuda ordan görebilrisin. bu arada merak kedi öldürür sözünü çok sewerim stephan king kitabında okumuştum:eek:

yok canım tatlıya gerek yok. eve gelen misafirlere nişan çikolatası ikram etmek için çikolata alınır.

bizde böyle yapcaz sanırımkaydirigubbakcemile5

kaynana özenmemişse de o onun derdidir.
o özenmedi diye de kötü yapılmazki herşeyyerimseniben
özenti bir durumda yok bence bohçalarda sayende tekrar baktım gene çikolatalar tam kalbimden vurdular beni cokacimcoook

ayrıntıları güzel az olsun işe yarar olsun bu nişanlın seni ömür boyu sevsin daha ne olsun

X