Hamile olupta çalışan arkadaşlar.. Çalışmak istemiyorum diyenler..

bilgeer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2009
27
1
Herkese merhaba,

5 haftalık hamileyim ve iş yerinden o kadar çok sıkıldım ki anlatamam..
İnsanlar ne karar da karaktersiz anlamış değilim.. herkes yüze gülüp arkadan iş çeviriyor buda benim midemi bulandırıyor.. evet belki herkesin isteyebileceği bir iş ve güzel bir konumdayım ama bilmiyorum işte sıkılıyorum..
İşten çıkarma korkusu karşısında hamileliğimi bile söyleyemiyorum.
Bugün artık canıma tak etti.. bir yandan müdürümüm suratı, bir yandan bei çekemeyenler..
İMdaaaaatt diye bağırasın geliyor..

Bu şekilde düşünüp, çalışmamak isteyen varmı benim gibi.. acaba hamilelik psikolojisi falanmı?
yardım edin lütfen..

Canımbende çok bunalmıştım bende 32 haftalık hamileyim ve yarın izine ayrılıyorum biraz daha sabır diyorum sana iznin gelince vaktinde çıkarsın bunalırsın sıkılırsın daralırsın bunlar çok normal geir geçer kendine iyi bak

ben de ben de...çalışmak istemiyorum.aslında çoook rahat bir işim var 12.30 da evdeyim.sabah 6.45 de kalkıyorum.ama ders anltırken midem bulanınca o kadar zorlanıyorum ki öğrencilerimin karşısında.bi de anlayışsız idare ve arkadaşlar söz konusu olunca...hiiç çalışmak istemiyorum.eşim bırak diyor ama 2.dönem çalışmyacağım inşallah.imdilik tatilleri gözlüyorum ve 2.dönemi bekliyorum...

X