hamilelikte ishal ?

recell

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2009
140
0
arkadaslar 1.5 haftadir ishalim ama gunde sadece 1 kere tuvalete cikiyorum yani herhangi bir karin agrisi yada terleme falan gibi seyler yok. demir ilaci ishal yaparmi? yada renny duo ? bunu disinda son zamanlrda kullandigim herhangi birsey yok boyle birsey yasayan varmi?

6.5 aylik hamileyim bu arada.
canim benim bende yasadim ve halende yasarim ama inan dua et haline kabiz olmaktan cok iyi bol sivi tuket su ihtiyacini karsila belli sure sonra duzeliyo merak etme ama sonra tekrarlayabilir korkmana gerek yok her hamilede oluyo sanirsam kib hayirli hamilelikler tatlim

bende de olmustu hatta 30. haftalarımda bıle oldu ya yedıgın bıseyden dır ayda kullandıgın ılaclardan dır demır hapı ya ıshal yapıyor yada kabız yapıyor canım endıselenme haslanmıs patates yada muz ye ıyı gelır hayırlı hamılelıkler:)

tesekkur ederim.eger gunde 2 3 kere cikarsam bir sorun vardir dimi doktorumuda hersey icin arayip rahatsiz etmek istemiyorum, ewt kabiz olmaktan iyidir tabi:) ama su gibi oluncada insan bir tedirgin oluyo:)
hamile olmak zor is arkadaslar.

gecmis olsun evet demir ilaci ishal yapar..ben hamile olmadan önce kabiz problemim vardi demir ilaci kullanmistim ve ishal yapiyodu...

demir ilacı bende de kabızlık yerine tam tersi etki yaptı.yani ishal değilim ama her gün düzenli olarak tuvalete çıkmamı sağladı.günde 3 kere falan çıkmıyosan tuvalete bence korkma.bol sıvı al çok yağlı şeyler yememeye dikkat et şu aralar.doktora sormaktan da çekinme çok aklın takıldıysa aç sor.

canım geçmiş olsun bitanem bende yaşadım doktorumu aradım bol sıvı al demişti bana benim yediğim yemektendi ilerlerse gel demişti 2-3 gün sürerse demişti olabiliyormuş bitanem amabol bol su iç tatlım

kızlar ben 10 haftalık hamıleyım 1haftadırda ıshalım bıktım karnımın agrısından tuvelete gıtmekten cok fecı agrı yaparak tuvelette solugu alıyorum nedendir acab yardımcı olurmusunuz

X