Evde Manikür Yapmanın Rahatlığı!

Adivar

Guru
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2007
6.169
49
manikur.jpg

Ellerimizin temiz ve bakımlı olması hepimiz için önemli... Bakımlı ve temiz eller kendimize güvenimizin belirtisi… El ve tırnak bakımımızı sağlamak için en güvenilir ürünleri kullanmamız şart.
İhtiyacınız olan kaliteli ürünleri Türkiye’ye getiren ve sizlerle buluşturan FÖNSAN sizleri güvenilir ve sağlıklı manikür setiyle tanıştırıyor.

SCHOLL marka portatif manikür seti; kesme yapmadan kolayca manikür yapabilme özelliği, ergonomik manikür kalemi, 7 farklı aparatı, hem şarjlı hem kablolu kullanımı ve şık tasarımı ile sağlık, bakım ve güzelliği seven herkes için hazır… Renk renk taşıma çantalarıyla her an yanınızda bulundurabileceğiniz manikür setinin kullanımı çok kolay. SCHOLL manikür seti evde, seyahatte ve kuaförünüzde kullanım için ideal.

scholl.jpg

Dünya Markası SCHOLL manikür seti, FÖNSAN güvencesi ve 24 ay garanti süresi ile tüm seçkin mağazalarda ve online satış noktalarında sizleri bekliyor.

Satış fiyatı: 62 TL

kaynak:yüksektopuklar,güzellik

Cnm geçen gün MediaMarkt ve Bimeks de aradım bulamadım bu seti :KK43: Ben de gittim Sally Hansen kütikül jeli aldım yine.Aşındırıcı mıdır nedir, bu jelden aldığım sonucu hiçbir kozmetik ürününden alamadım bugüne kadar.kütikülleri hatta nasırları bile yokediyor.35-40 lira gibi bir fiyatı var, aslında uzun süre gidiyor ama seti alsam tabii ki daha ucuza gelecek bana.evdeki setim bir işe yaramadığından biraz korkuyorum da aslında.ben tırnaklarımın kenarındaki etleri strese girince koparıyorum, bu yüzden nasırlaşıyorlar.Bu nasırlarla başa çıkabilir mi sence set? Bir de topuklarım sertleşir nasırlaşır hep, onun için de aparatı var mı, varsa performansı iyi mi? Yani peşine düşüp netten filan alayım mı :26:

X