Tekrarlayan düşük yapanlar gelin tecrübelermizi paylaşalım

Canim insallh bisey olmaz ama dikkat et.ben 4hafta once ikizlerimi kaybettim.once kanama.sonra sularinin gelmesiyle.bende tup bebekle hamile kalmıştım.4.5 aylikti.cok kotu bisey Rabbim yasatmasin kimseye..riskli gebelik bolumune git canm.ben gitmedim cok pismanim
Devletmi canim nasil gidiliyor. Allah yardimcin olsun zordur tabi Rabbim bir daha yasatmasin. Ben yarin kan vericem bakalim hayirlisi insallah carsambaya kadr 2 katina cikar

Öncelik le geçmiş olsun canım bende 1 hafta önce dördüncü bebegimin kalp atışları durduğu için kürtaj oldum bu hafta ankaraya gideceğiz iyi bir profosör olduğunu öğrendik tekrarlayan dusukler de uzman Doktor muş inşallah derdime çare olur. Ve senin konuya geleyim aynı sebepten benim abim in eşi 4 çocuğunu kaybetti şimdi bu yil bir oğlu oldu Rahim yetmezliği olduğu için 3 aylıkken Doktor dikiş yaptı Rahime öyle bebeği durdu inşallah bundan sonra bebeğini kucağına alırsın canım.
Mrh canm.Ankara da hangi doktor acaba.bende 4.5 aylik ikizlerimi kaybettim 4hafta once.kanama ve sularının bitmesiyle

7 kez gebelik geçirdim ilk karnım da öldü daha sonra bir sağlıklı kiz daha sonra tekrar öldü genetik yaptirdim kan pihtilasmasi ignesi tedavi dediler tekrar gebelik 6.aya geldim nöral tup defekti sonlandı tekrar gebelik 35 haftaya geldi yer daralması su azalmasi şuan 5 yaşında oglum işitme engelli sensoriel tipi tekrar gebelik kimyasal ve tekrar yine 16 nisanda 8 haftalik kese iyi bebek küçük kalp atisi durmuş ben ne yapmalıyım neden her şeyi düzenli yapmama rağmen bunları yaşadım oğlum için 1 evlâdım daha olsa yeter hasimato hastasiyim bu arada ne yapayim nereye gideyim

7 kez gebelik geçirdim ilk karnım da öldü daha sonra bir sağlıklı kiz daha sonra tekrar öldü genetik yaptirdim kan pihtilasmasi ignesi tedavi dediler tekrar gebelik 6.aya geldim nöral tup defekti sonlandı tekrar gebelik 35 haftaya geldi yer daralması su azalmasi şuan 5 yaşında oglum işitme engelli sensoriel tipi tekrar gebelik kimyasal ve tekrar yine 16 nisanda 8 haftalik kese iyi bebek küçük kalp atisi durmuş ben ne yapmalıyım neden her şeyi düzenli yapmama rağmen bunları yaşadım oğlum için 1 evlâdım daha olsa yeter hasimato hastasiyim bu arada ne yapayim nereye gideyim
Merhaba bende 6 defa hamile kaldım bir tane yaşıyor ,ben de de pıhtılaşma var nasip diyelim ama tıp bizi anlayabilecek kadar gelişmiş değil

diline saglik cnm ama kan pihtilasmasi ölüp 3 cocuk doğuranda var insan neden oluyoki diyor cok uzuluyorum cok dua grubunuzun adi ne

X