Vücut Sıcaklığı Hamilelik Belirtisi midir?

:nazar:ferda34 bencede hamilesin çünkü bende şu an öyleyim 5 haftalık sanki adet olcakmışsın gibi ateş basıyor inşallah hamilesindir bence hamilesin ama hayırlısı olsun

ayy bende aynı menepozdayım gibi kan beynime dışkırıyo bazen harret yapıyom adet olmama az kaldı inşallah hamileyimdir bide sizde hiç kasık ağrısı oluyomuu böle geriliyo sanki ara ara

portakal suyu bılgıler ıcın sagol,,kızıma kazayla kaldım,,aklımda bıle yoktu esımle o ay 1 kere gorustuk son adet tarıhım 1 agustostu..31 agustos gecesı kaldım,,,hamıle kalmak ıcın ugrasan kısılerede de sasırıyodum,,sımdı ıstedıgım halde olmuyo..kısmet artık..sen kac aydır ıstıyosun

SAT 1 ağustos ve 31 ağustosta görüştünüz sadece,o gece hamile kaldın.Bir kez daha şaşırdım canım.Allah'ın takdiri demek ki..Üzülme en azından bağrına basacağın bir kız evladın var dilerim 2.si de çok uğraştırmadan gelir,bizde mutluluğunu buradan paylaşırız.
Ben 7 aydır istiyorum.Hiç bir sorunumuz yok ama olmayınca olmuyor işte :gitme:

ferda 3 deneme üzülmek için az..canım bence 3-4 aya kalmaz hamile kalırsın stres yapma..

Portakal suyu doktorum bana imkansiz dedi ,,edet sokturucu bile yazdi,,8 gunluk gecikmede bile kan idrar negatifti,,bosuna bekleme adet sokturucuyu bi an once kullan dedi,,10.gun beta hcg 62 cikti kadin halan bekle 1000 lerde olmasi lazim hormonlarin sasmis falan dedi,,benim ki tuhaf bi durumdu,,ama imkansiz diye bisey yok allah istedimi yazdimi bi seferde de oluyo,,simdide ikinci icin ugrasiyorum meger ne zormus ya,,seninde insallah en kisa zamanda guzel haberlerini aliriz

ferda 3 deneme üzülmek için az..canım bence 3-4 aya kalmaz hamile kalırsın stres yapma..

Haklısın nix canım inşallah hepimizin gönlüne göre olur :Saruboceq:
Sabır dağlarının ardındadır bazı şeyler ha deyince olmaz elbette böyle düşünüp rahatlatmak lazım sanırım zihnimizi mafoldumben
"Allahım içinde bebek özlemi olan herkese anneliği hayırlısıyla ve sağlıkla huzurla tattır "
Amin
Sevgiler :1hug:

Portakal suyu doktorum bana imkansiz dedi ,,edet sokturucu bile yazdi,,8 gunluk gecikmede bile kan idrar negatifti,,bosuna bekleme adet sokturucuyu bi an once kullan dedi,,10.gun beta hcg 62 cikti kadin halan bekle 1000 lerde olmasi lazim hormonlarin sasmis falan dedi,,benim ki tuhaf bi durumdu,,ama imkansiz diye bisey yok allah istedimi yazdimi bi seferde de oluyo,,simdide ikinci icin ugrasiyorum meger ne zormus ya,,seninde insallah en kisa zamanda guzel haberlerini aliriz

Çok ender bir durum olmuş canım seninki daha doğrusu Rabbim ol demiş ve olmuş yeter ki nasibinde olsun
Çok alakasız bir tarihte de hamile kalınabiliyormuş demek ki CADIARZU
Aslında yumurtlama takibi felan da yapmamak lazım ben yapıyorum evde testle daha çok takıyorum sanki o zaman benneyaptımki

haklısın ferdacım bu yumurtlama hesapları falan herkezde degısebılıyo..mesela ben adetın bıttıgı ılk uc gun ve gelmesıne yakın yumurtlama donemıne gırıyomusum..uzun bı sure oyle oldu..son uc aydır duzenlı yumurtlama donemıne gırdım..ama zaman zaman sanırım yıne degısıyo vucut sıcaklıgımdan anlıyorum..ınsallah en kısa zamanda...portakal suyu ..ferda...nursena ve tabı kı bende hepımız guzel haberlerımızı yazarız buraya

ferdacım sana yazcaktım unnuttum bı kac gundur telefondan gırıyorum yazamadım...senın gecıkmen olmustu yanlıs hatırlamıyosam...hamıle kalmadan oncekı ay adetım 6 gun gecıkmıstı.. kı hıc olmaz annem rahım bebek arıyodur demıstı..saka yapıyo sanmıstım sonra bı kac kısı daha soyledı..ınsallah senınde oyledır en kısa zamanda allah hayırlısıyla nasıp etsın sana ve tum bebek ısteyen anne adaylarına

ferdacım sana yazcaktım unnuttum bı kac gundur telefondan gırıyorum yazamadım...senın gecıkmen olmustu yanlıs hatırlamıyosam...hamıle kalmadan oncekı ay adetım 6 gun gecıkmıstı.. kı hıc olmaz annem rahım bebek arıyodur demıstı..saka yapıyo sanmıstım sonra bı kac kısı daha soyledı..ınsallah senınde oyledır en kısa zamanda allah hayırlısıyla nasıp etsın sana ve tum bebek ısteyen anne adaylarına

Ay canım ilk defa duydum inş dediğin gibidir doğrudur :Saruboceq:
Sağlıkla gelsin bebeklerimiz yeter ki kaydirigubbakcemile5
Hepimize :1hug:

ferdacım valla dogru soyluyorum bugun bı kez daha sordum anneme..annemın babaennesı ebelık yapmıs o da ondan ogrenmıs..bıde annemın adetı gecıkmıs babaannesı yataga yatırıp kasıklarına bastırmıs elıyle hamılesın demıs nerden anladıgını sorunca anneme elını ver demıs sol tarafında sertlık varmıs..ınsallah en kısa zamanda nasıp etsın allah hepımıze

Merhaba ben geç döllenme yazılarını okurken 2009'da yazmış olduğunuz durumu okudum ve şu an kendi durumuma çok benziyor,benim durumum da şöyle; en son 3 Mart ta adet oldum ve 31 Mart ta ilişki oldu,halen daha adet olmadım ama ilişkinin üzerinden 5 gün geçtikten sonra (05.04.2013'te) kan testi yaptırdım çıkmadı, üzerinden zaman geçmiş canım ama özel olmazsa ne gibi belirtiler olmuştu? Benim için çok önemli,şimdiden teşekkürler

X