hamile kalamayanlar

badegul

bebişim geliyooooo
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2009
270
1
37
hamile kalmaya çalışan arkadaşlarım paylaşalım

Son düzenleme:
canım ben 4 aydır hamile kalmak için uğraşanlardanım.daha önce 3 gebelik kaybım var.1 yıldır korunuyordum gereken tahlillerimi yaptırmak için ama cok şükür ne eşimde ne bende birşey cıkmadı..sadece tek sorun rahim filminde sağ tüp tıkalı cıktı..doktorum bu sorun değil dedi.(sözde)bakalım 4 aydır bekliyorum korunmuyorum tık yokk..allahım inş bizlerede bebiş verir inş...bu ay bekliyorum 20,si adet günüm nasip artık..

4 aymı kaydirigubbakcemile34 ay nedirki kaydirigubbakcemile3 benim 3 yıl :roflol:

sana katılıyorum balsuratttt.benimde 3 yıl.... allah gönlünüze göre versin...

canlarım bende 4 yıldır bebek özlemiyle yanıyorum..bir türlü olmadı bebeklerimi kucağıma alamadım..tahillerimi yaptırdığım için korunuyordum..ve 4 aydır korunmuyorum ama olmuyor daha önceki hamileliklerimde hiç beklemeden kalmıştım..acaba üst üste kürtaj oluncamı böyle oldu diye düşünüyorum.allahım bebek isteyenlerin kucaklarını boş koymasın inş.:Saruboceq::Saruboceq:

ben daha doktorada gitmedim bilmiyorum ya doktorda korkutuyo beni bakalım bende bu ay bekliycem inş olur hayırlısıyla bisürü karışım var onları deneyeniniz varmı

canlarım bende 4 yıldır bebek özlemiyle yanıyorum..bir türlü olmadı bebeklerimi kucağıma alamadım..tahillerimi yaptırdığım için korunuyordum..ve 4 aydır korunmuyorum ama olmuyor daha önceki hamileliklerimde hiç beklemeden kalmıştım..acaba üst üste kürtaj oluncamı böyle oldu diye düşünüyorum.allahım bebek isteyenlerin kucaklarını boş koymasın inş.:Saruboceq::Saruboceq:

canım ya inş allah gönlüne göre verir sizin için dua ediyorum sizde bana edin bide bal tarçın çörekotunu dene:teselli::teselli::teselli:

başka kimsenin paylaşacak bişeyi yokmu

keşke bende senin gibi 4 aydır uğraşsam..3 yıl bekledim uğraştım.olmadı..koca bir 3 yıl.4 ay nedir ki.daha sen basındasın.belki 5. ayda bebişin olacak.1 yıla kadar olmazsa endişelenmelisin.4 ayın tesellisinimi arıyorsun?yapma allah aşkına.güldürme beni.benim arkadaşım 6.ayda hamile kaldı.oda 2 ay olmayınca doktora gitmişti.doktor hiçbirşey yapmamış geleneksel hormon tahlillerinin dışında.okadar ağlıyordu ki..olmucak bebeğim diye.şimdiyse doğumuna 2 hafta falan var.ben koca bir 3 yıl bekliyorum.4 aymış...sen biran önce kendini topla.bak şimdi benimde moralimi bozdun.ben ne yapayım ozaman söylesene hiçbir sorun olmadığı halde 3 yıl bekleyip hamile kalamayan,en sonunda hamile kaldım die sevinirken düşük yapan ben ne yapayım..güldürme beni lütfen bunu kocaman bir sorunmuş gibi benimseyip teselli arama.yoksa senin ve senin gibiler yüzünden en sonunda pes edeceğim hamile kalmaya çalışmaktan...

asiyan_1010 bu kdar sert olma. anlayisli olmaya calis.
ben de 6 aydir deniyorum ve gecen hafta doktora gittim. yil sonuna kadar beklemem gerektigini soyledi. Etrafimizda "daha ilk denememizde oldu" diyn o kadar yalancilari duyunca, insan kendinden supheleniyor.

Badegul, yapmamiz gereken sadece ovulasyon gunlerinde iliskiye girmek degil ama haftada en az 3-4 kez birlikte olmak diyor doktorum. Adetime 3 gun kaldi. Iyi haberler olursa hemen paylasicam. Su an gazim var ve nedense cok usuyorum. hayirlisi diyorum

olmaz mı canım var tabi.bende 10 aydır istiyorum ama kısmet işte olmuyo.acele etme.canını cok sıkma,stres cok etkiliyor haberin olsun. inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın.opuyorumnanaktan

canım inş allah hayırlısını versin:1hug::1hug::1hug::1hug:

:1hug::1hug:
keşke bende senin gibi 4 aydır uğraşsam..3 yıl bekledim uğraştım.olmadı..koca bir 3 yıl.4 ay nedir ki.daha sen basındasın.belki 5. ayda bebişin olacak.1 yıla kadar olmazsa endişelenmelisin.4 ayın tesellisinimi arıyorsun?yapma allah aşkına.güldürme beni.benim arkadaşım 6.ayda hamile kaldı.oda 2 ay olmayınca doktora gitmişti.doktor hiçbirşey yapmamış geleneksel hormon tahlillerinin dışında.okadar ağlıyordu ki..olmucak bebeğim diye.şimdiyse doğumuna 2 hafta falan var.ben koca bir 3 yıl bekliyorum.4 aymış...sen biran önce kendini topla.bak şimdi benimde moralimi bozdun.ben ne yapayım ozaman söylesene hiçbir sorun olmadığı halde 3 yıl bekleyip hamile kalamayan,en sonunda hamile kaldım die sevinirken düşük yapan ben ne yapayım..güldürme beni lütfen bunu kocaman bir sorunmuş gibi benimseyip teselli arama.yoksa senin ve senin gibiler yüzünden en sonunda pes edeceğim hamile kalmaya çalışmaktan...
canım benim üzüldüm:teselli:bazı kürler var yaptınmı sitede yazıyo nebiliyim işte bende etraf istiyo 1 yıllık evliyim 4 aydır korunmuyoruz insan korkuyo sanada hak veriyorum ümitsiz olma sakın sabret allah muhakkak yüzünü güldürecek en kısa zamanda dualarım senle canım allah hayırlısını versin inş

asiyan_1010 bu kdar sert olma. anlayisli olmaya calis.
ben de 6 aydir deniyorum ve gecen hafta doktora gittim. yil sonuna kadar beklemem gerektigini soyledi. Etrafimizda "daha ilk denememizde oldu" diyn o kadar yalancilari duyunca, insan kendinden supheleniyor.

Badegul, yapmamiz gereken sadece ovulasyon gunlerinde iliskiye girmek degil ama haftada en az 3-4 kez birlikte olmak diyor doktorum. Adetime 3 gun kaldi. Iyi haberler olursa hemen paylasicam. Su an gazim var ve nedense cok usuyorum. hayirlisi diyorum

tabi hayırlısı bende haftada 3-4 yapmaya çalışıyom ama herzaman denk gelmiyo işte ya amaaan önceden yumurtlama günümü varmış hem eskiden böyle sık ilişkiyede girilmezmiş noooluyo bizlere inş en yakın zamanda hepimiz bebişlerimizi kucamıza alırız AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNkaydirigubbakcemile5:emir_bebek:

bencede 4 aymı?????????15 aydır bekliyorum
allah gönlümze göre versin kimseyi aratmasın
tez zamanda bizler içinde ol desin inşlhhhhhhhh

bencede 4 aymı?????????15 aydır bekliyorum
allah gönlümze göre versin kimseyi aratmasın
tez zamanda bizler içinde ol desin inşlhhhhhhhh

evet arkadaşım mutlaka paylaşım için burdasın ama 4 ay için açılan başlık yıllardır bekleyen arkadaşlarımızı rencide ediyor bence. 4 ay ne telaşlanmak için ne de çocuğun olması için çok erken. en az 1 yıl geçsin öle gel konuşalım.. vereliniortak

ay ay ben de tutamayacagim kendimi yazacagim:)) aslinda ne yalan soyleyeyim ben de uc dort ay deneyip olmuyor diyenlere cok cok kiziyorum aslinda anliyorum da cok istedikleri icin ama teknoloji cagindayiz kkya yazdiginiza gore bir hamilelik nasil gelisir biliyorsunuz buna ragmen olmuyor demenize kiziyorum. haa tabii bizim gb en az iki yil bekleyenlerin tepkisine de kizmayin anlayis gosterin. bir de ben hep dedim 4 ayda bu psikolojiye girerseniz gercekten daha aylarca bekleyebilirsiniz hic kendinizi sokmayin bu psikolojiye, sadece 4 ay deniyor olmanin tadini cikarin inanin yillarca cekilmiyor arkadaslar, panik yok keyfinize bakin, gun vs bosverin gitsin, iliskinizi normal yasayin. bizlerin cektiklerini bilseniz kesin tavsiyemizi dinlerdiniz. guzel haberlerinizle bulusmak dilegiyle.

[haberlerinizle bulusmak dilegiyle.[/QUkızmayınn ya nolur işte yalan dünya herkes kendi derdiyle uğraşıyo tabi allah daha çok aratmasın sizlerede inş 23 yaşındayım daha dün kuzenim doğum yaptı annemler heveslenmiş en büyük benim bebek istiyolar ama korunmadığımızı söylemiyorum 4 aydır bıraktık kayınvalidemde biyandan bastırıyo rüyasını falan görüyomuş allah gerçekten olmayanlara sabır versin ben biraz telaşlıyımdır oyüzden böle korktum doğum yapan kuzenimde 4. ayda hamile kaldı inş bende kalırım birbirimize dua edelim rabbim hayırlısını tez elden versin inş

tabi hayırlısı bende haftada 3-4 yapmaya çalışıyom ama herzaman denk gelmiyo işte ya amaaan önceden yumurtlama günümü varmış hem eskiden böyle sık ilişkiyede girilmezmiş noooluyo bizlere inş en yakın zamanda hepimiz bebişlerimizi kucamıza alırız AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNkaydirigubbakcemile5:emir_bebek:

cok hossun ya :) tabi eski zamanlarda hayat gulluk gulistanlikmis, yani bugunku gibi sres ve polusyon yokmus etrafta :)
bu arada bugun surekli kirpiklerim birbirine dolandi! bu da belirtilerden biri diye duydum, hayirdir ins. 2 gun kaldi benim adetime. yarin degil onda sonra oldum oldum, olmadim 1 gun beklicem ve sonra test :)

X