hamileyken depakin ilacını kulanan var mı ?

bahar07

duru'm güzel kızım
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2009
2.275
1
42
merhaba ben degıl kardesımın karısı bugun hamılelık testı ıcın hastanedeydıler evet pozıtıf hamıle ama su an hergun kullanması gereken depakın ılacı kullanıyor ve bebek dusunduklerınde doktorla gorusme yapılmıs bır zararı olmaz denılmez ama bugun gıttıklerınde eger bu ılacı kullanırsa bebegın sakat yada zıhınsel engellı olma durumu oldugunu soylemıs ...ve eger ılacı kullanmassa havale gecırıyor eger kullanırsa ya bebegını dogurucak yada doktorun dedıgı kurtaj olucaksın .... aranızda bu ılacı kullanan varmı eger varsa bılnısı olan bana cvp verebılrımı.....mafoldumbenmafoldumben

merhaba ben degıl kardesımın karısı bugun hamılelık testı ıcın hastanedeydıler evet pozıtıf hamıle ama su an hergun kullanması gereken depakın ılacı kullanıyor ve bebek dusunduklerınde doktorla gorusme yapılmıs bır zararı olmaz denılmez ama bugun gıttıklerınde eger bu ılacı kullanırsa bebegın sakat yada zıhınsel engellı olma durumu oldugunu soylemıs ...ve eger ılacı kullanmassa havale gecırıyor eger kullanırsa ya bebegını dogurucak yada doktorun dedıgı kurtaj olucaksın .... aranızda bu ılacı kullanan varmı eger varsa bılnısı olan bana cvp verebılrımı.....mafoldumbenmafoldumben

canım benim de ablam için şu an böle bi durum sözkonusu sen konuyu açalı uzun bi zaman geçmiş kardeşinin eşi hamilelik süresince bu ilacı kullanmaya devam ettimi?sonuç olarak doğumda bi sorun olmamıştır inşallah bu konuda beni bilgilendirisen çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

merhaba bende depakin kullanıyorum.ve gebelik düşünüyorum.sizler bu konuyu yazalı çok olmuş ama .umarım mesajımı okur ve bana bilgi verirsiniz.ve yine umarımki saglıklı bebekleriniz oluştur.benimde korkularım var allah hepimizin yardımcısı olsun.

X