Sayfa: 1/9 123 ... SonSon
Toplam 85 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sadece Yüze Kilo Almak Mümkün mü ?

1. Konu Sahibi : prensesin.uykusuyum #1

Sadece Yüze Kilo Almak Mümkün mü ?

Çoğu insan yaşıyor sanırım bu sorunu, bende yaşıyorum.. en çok yüzümden kilo veriyorum ve yüzüme kilo almak istediğimdeyse malesef vücuduma alıyorum.. şu an 48 kiloyum 50 kilo olmak istiyorum bu kolay ama malesef yüzüm yine aynı kalacak ve ben sırf yüzümün kilo alması için yazın 55 kiloya çıktım :) Kızlar bir şekilde egzersizle , düzenli uykuyla yada yiyeceklerle bu mümkün mü ? Yöntemini bilenler paylaşsınlar lütfen.

2. Konu Sahibi : prensesin.uykusuyum #2
    Bildiğim kadarıyla yok.
    Paki 55 kilo olduğunda da yüzün aynı mı kaldı?

3. Konu Sahibi : prensesin.uykusuyum #3
    yok 55 olunca yüzümde istediğim gibi oldu ama o zamanda kilolu oluyorum :)

4. Konu Sahibi : prensesin.uykusuyum #4
    kaydirigubbakcemile3 Biz kadınların isteği bitmez valla.
    Kilon iyiyse şimdi canım çok da dert etme bence bu durumu makyajla falan halledersin

5. Konu Sahibi : prensesin.uykusuyum #5
    Bitmiyor tatlım :) yanaklarım tombul olsaydıda zayıf olsun isterdim eminim :p
    ama yinede bir çözümü varsa paylaşalım arkadaşlar

6. Konu Sahibi : prensesin.uykusuyum #6
    ya emin değilim bilerek yazmıyorum sadece mantıksal olarak birtakım yağlar yada maskelerle yüzü çökük olanlar dolgunlaştırıyo ya belki o şekilde bişeyle mümkün olabilir ama işe yaramı bilmem vallah

7. Konu Sahibi : prensesin.uykusuyum #7
    benimde kilo alınca popom büyüyo bide göbeğim çıkıyo şu anda kilo aldım ve göbeğim çıktı çok kötü bende istiyorumki bacaklarımdan falan alım yüzümden şikayetim yok ama böyle giderse bu bacaklar bu popoyla göbeği taşımaz gibi geliyo çok ince değiller ama biraz daa kalın olsalar daha güzel olucaklar sanki

8. Konu Sahibi : prensesin.uykusuyum #8
    evet tatlım yaa orantısız kilo almak çok kötü.. yani bende yüzümden memnunum ama çok zayıf olamıyorum mutlaka yüzüm çöküyor hem zayıf olayım hemde yüzüm biraz toplu olsun istiyorum :) bahsettiğin yağlar yada maskeler işe yarabilir ama ,nasıl bir şey ben daha önce hiç duymadım ? bilgi verirsen sevinirim

9. Konu Sahibi : prensesin.uykusuyum #9
    Böyle bir egzersiz varmış ama işe yarar mı bilmiyorum ..deneyen fayda gören varmı ?

Bu egzersiz yatarak ya da oturarak yapılabilir.
    Ben bu egzersizi yatarak yapmaktan hoşlanıyorum çünkü
    zihinsel olarak yüzümün yanlarının daha kolay genişlediğini hissediyorum.
    Ağzınızı açın, ağzınızın kenarlarını arka dişlerinize doğru sıkıca kıvırın.
    Üst dudağınızı üst dişlerinizin üstüne sıkıca basılı tutun.
    Şimdi büyük, şişkin ve şişman yanakların dudaklarınızın kenarlarından
    çıktığını hayal edin.
    Bu tombul yanakların sıska bölgeyi doldurduğunu düşünün.
    Parmak uçlarınızı dudaklarınızın kenarlarına yerleştirin ve yüzünüzde
    küçük dairesel hareketler yapın.Bu zihnen yüzün kenarlarının genişlemesine
    yardımcı olacak.Bu küçük, dairesel hareketleri yapmaya devam edin.
    (Sanırım bu dairesel hareketler yüze çok baskı yapmadan krem sürer gibi yapılıyor.
    Burada asıl faktör zihin ve hayalde canlandırma.)
    Yüzünüzü gençleştirmek için Yüz egzersizleri
    2.
    Yüzünüzdeki kasların genişlediğini hissettmeye başladığınızda yavaşça
    ellerinizi yüzünüzden uzaklaştırın bunu yaparken dairesel hareketleri yapmaya da
    devam edin.Yüzünüzün yanlarında laktik asit yanmasını hissedince hızlı daireler yaparak
    parmaklarınızla enerjiyi yoğunlaştırın.Buna 30′a sayana kadar devan edin.
    Rahatlayın ve dudaklarınızı nefes vererek dışarı doğru püskürtün(puff yapar gibiYüzünüzü gençleştirmek için Yüz egzersizleri.
    ıpucu

Yüz genişletici dar ve sıska yüzü düzeltmeye yardımcı olması için günde iki kere yapılmalı.
    Düzenleyen: kedijik Düzenleme Tarihi : 19-01-2010 Düzenleme Saati :14:45 Sebep: Alıntıdır...

10. Konu Sahibi : prensesin.uykusuyum #10
    bende bilmiyorum cnm ya forumda gördüm galiba bi ara gezerken cilt bakımı bölümüne bak istersen bişeyler bula bilirsin bende bakım bulursam sölerim

Sayfa: 1/9 123 ... SonSon