Sadece Yüze Kilo Almak Mümkün mü ?

benim kilom 52 vücudum zayıf nerdeyse boyumda 1. 68 ama yanaklarım hani toplu çocukla rolurda balon gibi olurya öyle sinir oluyorum herkes ne kadar tatlı der ama ben kadınsı bulmuyorum

evet canım benim boyum 1.67 . 50 52 arası iyi oluyor şimdi 48 kiloyum yüzüm zayıf gözüküyor tabi .. sanki bunun biraz uyku düzeniylede alakası var ,bu aralar düzensiz uyuyorum .uykuyuda düzene sokmak gerekir.

akannehir 48 mi??

Ben kendimi kanımca şurdan atsam çok eyi olacak. 1.68 boya 64 kiloyumkaydirigubbakcemile3

52 kilo bile o boya çok zayıf değilmi yav:nazar:

Ömrüm boyunca 60 ın altına hiç düşmedim. Ha bir ara aşık neyin olmuştum 57 ye kadar gerilemiştim, iskelet gibi olmuştum o zamanda:dilcikar:

akannehir 48 mi??

Ben kendimi kanımca şurdan atsam çok eyi olacak. 1.68 boya 64 kiloyumkaydirigubbakcemile3

52 kilo bile o boya çok zayıf değilmi yav:nazar:

Ömrüm boyunca 60 ın altına hiç düşmedim. Ha bir ara aşık neyin olmuştum 57 ye kadar gerilemiştim, iskelet gibi olmuştum o zamanda:dilcikar:

tatlım ben şu aralar 49 50 arası gidiyorum .tam istediğim bi haldeyim ne çok zayıf ne toplu. ben 55 olduğumda çok etli butlu duruyordum :) vücudum kiloyu gösteriyor. göbeğim çıkıyor ve kalçalımla göğüslerim yapı olarak hep var olduğukları için 50 51 kiloda benim için mükemmel fizik hatlarına kavuşuyorum :KK70: ama yüzüm çok toplu olamıyor malesef. bende azıcık tombul yanak olmak istiyorum

benim kilom 52 vücudum zayıf nerdeyse boyumda 1. 68 ama yanaklarım hani toplu çocukla rolurda balon gibi olurya öyle sinir oluyorum herkes ne kadar tatlı der ama ben kadınsı bulmuyorum

canım işte insanoğlu hiç bir şeyden mutlu olmuyor. ben tombul yanak isterim . sen belirgin yanaklar :))) hiç bitmez bu istekler. ama sen yüzünü yüz yogasıyla şekle sokabilirsin. yanaklarını zayıflatabilirsin.

yüzüm benim de çöküktü. yesem de yüzüme almıyodum. ben yağ enjeksiyonu yaptırdım. çok memnun kaldım. tavsiye ederim..a.s

yağ enjeksiyonu yaptırdıktan sonra kaç günde geçti şişliklerin.bende düşünüyorum ciddi bi şekilde.lokal anesteziylemi yada hangi anestezi yapıldı.hastanede kaldınmı.biraz daha detaylı anlatırsan çok sevinirim.

arkadaşlar benimde yanaklarım zayıfladı kilo verdiğimde ve toparlayamadım birdaha kilom yerine gelse bile z:nazar: göğüs büyütücü kremlerin yüze sürülünce işe yaradığnı okumuştum bi yerde ama pekte inandırıcı gelmiyor doğrusu..siz ne düşünüyorsunuz kızlar :kahve:

Ya kızlar bnde çok zayıfım yani 1.70 boyundayım 45 kiloyum bacaklarımın çıta gibi bide popom ufak.Acaba popoya ve bacaklara kilo aldıran bişiler yokmudur yahu :KK70:

yüzüm benim de çöküktü. yesem de yüzüme almıyodum. ben yağ enjeksiyonu yaptırdım. çok memnun kaldım. tavsiye ederim..a.s
yaa valla çok güzel olur benım fiziğim normal ama yüzüm çok minyon 23 yaşındayım ama yüzümü görenler 18 sanıyor okadr ufakki annem bile kaşık suratlı diyor bende yağ enjekte ettırmek isterim ama biraz tuzlu olur bu işler estetığe giriyor çnkü ve ssk bu tarz şeyleri karşılamıyor özel yanı para ister bu tarz şeyler:tomato:

canım bence en iyisi uyku düzeni uykunu düzenli alırsan hemen yüzde belli ediyor . işde çalıştığım günler uykusuz kalıyorum uyku düzeim olmaınca hemen yüzden veriyorum ama tatilde olup uykumu alırsam biran da yüzüm değişiyor bakışlarım en başka uyve ve stres diyorum
selametle...

canım bence en iyisi uyku düzeni uykunu düzenli alırsan hemen yüzde belli ediyor . işde çalıştığım günler uykusuz kalıyorum uyku düzeim olmaınca hemen yüzden veriyorum ama tatilde olup uykumu alırsam biran da yüzüm değişiyor bakışlarım en başka uyve ve stres diyorum
selametle...

evet cnm kesinlikle katılıyorum, uykusuzluk görünüşte büyük ölçüde farkediyor.

canım üzüntü yüzü çöktürür stres yapmamaya bak ve sürekli gülll bak o zaman yüzün şişcek :)

Yüzümün dolgunluğu çok hoşuma gidiyor, ama iki gün uykusuz kalayım hemen yüzümden anlaşılır. Uyku yüz güzelliği için, göz altları için filan çok önemli.

benim de yüzüm çok zayıf.kilo verince hasta gibi görünüyor.en iyi çözüm kilo alıp yüzü istediğimiz şişmanlığa getirmek.tabi bu esnada vücuda alınan kiloları da hareket yaparak yakmak:)sanırım başka bir yöntem de yok

bende cok rahatsızdım suratımdan.. cok hızlı kılo verımınden kaynaklanıyor bu ,ideal kilonuza kavstuktan sora yeterlı ve duznlı beslenıp bı sure sonra yuzunuzu eskı halıne getırebılırsınız . yanı kılo verdıkten sonra yıne dıyettekı gbı kendınızı hersyden mahrum bırakmamak gerekıyor .. aç kalmamak fln.. spor yaparak kılonuzu koruyabılrsınız.. ama duzenlı ve yeterlı beslenmeden suratınız eskı halıne donmez .. bızzat yasadım yerimseniben

bende cok rahatsızdım suratımdan.. cok hızlı kılo verımınden kaynaklanıyor bu ,ideal kilonuza kavstuktan sora yeterlı ve duznlı beslenıp bı sure sonra yuzunuzu eskı halıne getırebılırsınız . yanı kılo verdıkten sonra yıne dıyettekı gbı kendınızı hersyden mahrum bırakmamak gerekıyor .. aç kalmamak fln.. spor yaparak kılonuzu koruyabılrsınız.. ama duzenlı ve yeterlı beslenmeden suratınız eskı halıne donmez .. bızzat yasadım yerimseniben

ben de yaşıyorum şu an hatta eski kiloma dönebilmek için çabalıyorum sen neler yaptın

X