Vücut Kremleri vücuttaki sürekli çıkan sivilceler için ne kullanmalı

Vücut kremleri, losyonlar
E

EU3

Ziyaretçi
duş jeli yaramıyor sabun iyi sebamed kullandım yine geçmedi bitkimi kaynatıp suyuyla yıkasam ne

fındık fıstık o tarz şeylerden kaçının bu bir...
ikincisi sebamedi çok kullanmayın derm ben cildi kurutup tahriş edebiliyor bazen
üçüncüsü günde 3-4 kez yüzünüzü yıkayın derim ben
dördüncü meyvelerin suyunu yani soyduğunuz yediğiniz meyvelerin suyunu yüzünüze sürün
meyvenin içindeki c vitamini yüzdeki dokuyu yumuşatıp güzel bir görünüm sağlar
beşincisi benim sivilceler hususundaki en büyük yardımcım LıMON arkadaşlar hem sabahları kahvaltı ile beraber bir bardak limon suyuna 2 kaşık bal atarak içmem bir de limonu olduğu gibi yüzüme sürerim
çok ii geliyor arkadaşlar denemeye değer ...:)))

Benimde mütemadiyen omuz ve sırt bölgemde çıkan kırmızı renkli sivilcelerim var. Bunla riçin önerebilecğeiniz şeylerde var mı acaba?

Bende de çok çıkardı... Sırtım omuzlarım kollarım dekolte bölgem.. hatta kalçalarım...fısır fısır sivilce olurdu güneşe allerjim var çok beyaz tenliyim kaşınıp dururum güneşlenirsem ve heryerim kabarır yoğurt gibi güneş kremi sürerim her defasında..

Bu sivilcelerle ne zaman uğraşmayı bıraktımne o zaman geçtiler.
Birkaç sebebi var
1- güneş
2- allerji
3- greksiz kullanılan kremler, fazlaca yapılan keseler, sert sabunlar vs.

Güneşe çıkarken mutlaka güneş kremi sürün çünkü bu sivilcelerin bir numaralı sebebi bu.
Güneş güneş güneş....

Kullandığınız herhangi bir ürün - vücut kremi, duj jeli vs. cildinizi yıpratıyor olabilir. Duj jellerinde deterjan var aslında sabun kullanmak lazım, gliserinli olan sabunlar hem cildi kurutmuyor hem de daha sağlıklı. Kükürtlü sabun zeytinyağlı vs doğal sabunlarda cildi kurutur dengesini bozar. Krem, bebek yağı vs. gibi şeyler sürmeyin hiçbirşey sürmeyin ve uğraşmayın, pürüzler gitsin diye kese / peeling falan sakın yapmayın daha beter olur.
Kendi haline bırakın, kışın kalın giysiler cildi koruyor, çok yağlı şeyler yemeyin.
Hala geçmiyorsa o zaman yaşlanmayı bekleyeceksiniz demektir :)

bana sırt için sivex vermişti ama kullanamadım sonra kurudu gitti ellememyince kendi kendine

benimde sırtamda çok var sırt dekolteli bişe giyemiyorum normalde sırtım hariç hiç bi yerde sivilcem yok çok şükür... bunun için ne önerirsiniz?

benimde sırtamda çok var sırt dekolteli bişe giyemiyorum normalde sırtım hariç hiç bi yerde sivilcem yok çok şükür... bunun için ne önerirsiniz?

banyoda kese yapmanı öneririm. sonrasında da vücudunu özellikle sırtını herhangi bir vücut nemlendiricisi, losyonla vs hafifçe nemlendirebilirsin. faydasını görürsün umarım, ben gördüm. :)

banyoda kese yapmanı öneririm. sonrasında da vücudunu özellikle sırtını herhangi bir vücut nemlendiricisi, losyonla vs hafifçe nemlendirebilirsin. faydasını görürsün umarım, ben gördüm. :)

teşekkür ederim! a.s.

X