Uzaklık ilişkiyi ne kadar etkiler?

uzaklık birlikteliiğe ulaşılmazlık gibi hava katıyo heyecan olyo ve ilişkiyi bece güçlendiriyooooo

biz üniversitedeyken sürekli beraberdik, herşeyi birlikte yapardık..

okul bitti, şimdi o antalyada ben samsunda.. nişanlandık ama hadi dedimmi görüşemioruz tabi, okul bitince sorumluluklarda arttı iş var malesef, 2-3 ay görüşemediğimiz zamanlarda oldu ama hiçbizaman etkilemedi bu bizi.. tabiki çok özledik hala da özlüoruz ama sevgimizde azalma ilgide azalma olmadı hiç..

1.5 yıldır bu şekilde devam edioruz, birbirimizi uzaktan sevmeyide öğrendik biz a.s

aranızdaki bağ kuvvetliyse ve güveniyorsan ona bence sorun olmaz kişiye bağlı beklemenin yolu birbirinize güvenmekten geçer..

Kısa süreli ise bence bir imtihandır ilişki için.

Hep yanyana iken birden tamamen farklı şehirler yada ülkeler ise, bence o ilişki biter. çünkü bir ilişki bir kez yakından başladımı o alışkanlıktan sonra boşluğa düşülüyor...

Ama ilişkinin başından beri uzaklık ise bence gerçekten beceri ister. Gerçek sevgiyi aşkı ister...Bulana tebrikler..

ama sürebilirde...

sabır işidir sürdürebilene,inanmaktır,güvenmenin doruk onoktasıdır..ya yerlerdesindir ya en yüksekte..
yakında yaşayıp ,hergün birbirini görüp, O na karşı sonsuz güven duyup bir o kadar saygıdan uzak olan,hergün birbirini yiyen o kadar çift var kii..süre çok uzamadıkça tabii gerçek bir sınav oluyor..tabiki devavantajıda var,istediğin an göemiyorsun,iletişim aletlerine muhtaçsın,gözlerinin içine bakıp konuşamazsın...vs.uzaklık yakınlıktan çok,bir gün kavuşma ümid içinde olmak herşeye bedel olsa gerek...

ben nişanlıyken 2sene beklemiştim.. hasretin ardından gelecek vuslatın güzelliğini düşündüm ve hep bunu anlattım ona..
aramızda ki denizlere içimizdeki sevginin köprü olduğunu söylüyordum.. martılardan gönderiyrum sevgimi ona..
telefonla görüşme yurtdışı görüşmelerinin pahalı olması sebebiyle daha çok mektupla oluyordu..
arada ufak tekef anlaşmazlıklar olsada hiç etkilenmedik biz.

çok etkiliyor çok biz 4 yıl beraberdik şimdi 2 yıldır ayrıyız ayrı geçirdiğimiz ilk yıl neysede bu yıl battık resmen aslında sevgisizlikten değil ama artık uzaklık insanı usandırıyor.uğraşasın bile gelmiyor.ha koptuk ha kopacaz:KK43:(((((

Ben erkek arkadaşımla sadece 1 ay tanıştım görüştüm ve 1 ay sonra ayrı kaldık hemde birbirimizden kilometrelerce uzakta.Çok sıkta görüşemyorz 2 ayda 1 falan yakın bir tarihte evlenmeyi de düşünmüyoruz önümüzde yapmamız gereken çok şey var. Şuan 1,5 yılı doldurduk ve inanın hiç bir problem ya da kopukluk yok aramızda çünkü gerçekten bağlıyız birbirimize en önemlisi güveniyoruz. Eğer sevgi ve güven varsa arada geri kalanların hiç önemi yok gelip geçici şeyler.
Gerçekten seviyorsan eğer, uzaklık gözünü korkutmamalı. Çünkü asla unutma, yanındayken bile uzaktı bazıları.:KK34:

sabır işidir sürdürebilene,inanmaktır,güvenmenin doruk onoktasıdır..ya yerlerdesindir ya en yüksekte..
yakında yaşayıp ,hergün birbirini görüp, O na karşı sonsuz güven duyup bir o kadar saygıdan uzak olan,hergün birbirini yiyen o kadar çift var kii..süre çok uzamadıkça tabii gerçek bir sınav oluyor..tabiki devavantajıda var,istediğin an göemiyorsun,iletişim aletlerine muhtaçsın,gözlerinin içine bakıp konuşamazsın...vs.uzaklık yakınlıktan çok,bir gün kavuşma ümid içinde olmak herşeye bedel olsa gerek...

Çok gzel anlatmışsın. Yazdığın her cümlede kendimi buldum.

X