Uzaklık ilişkiyi ne kadar etkiler?

sağlam bi ilişkiyse etkilemez bence
ufak tefek tartışmalar uzaklığın verdiği stresle biraz daha büyüyebilir
ama iki tarafta dikkatli olursa neden bitsin ki
bu durumda olan kişiler tanıyorum
dört gözle evlenmeyi bekliyolar ilişkileri de gayet iyi devam ediyo

Haklisin, saglam iliskiler ,duygular,guven daha da piser,guclenir hatta adrenalin eklenir ,yok tum bunlar zayifsa ister istemez kopma yoluna gider, bu sekilde yillardir buyuk bir keyifle ama birbirlerine son derece durust,saygili ve acik davranan bircok evli arkadasim var ,hepsi de hayati cok keyifle paylasmaya devam ediyorlar,darisi basima , ne diyeyim?? :hulya:

bence kesinlikle uzaktan uzağa ilişki yürümüyor çok nadirdir olursa da.heleki kişilerin yaşı varsa uzaktan ilişki çok manasız geliyor.bizde de o sorun vardı.o ama o benim yaşadığım şehre görevlendirme yaptırdı burada sürekli.zaten ailesi de benimle aynı şehirde.uzaktan yürüttüğümüz zamanla şimdiki hali arasında ilişkimizin dağlar kadar fark var.

orası öyle...uzakken tartışmalar artıyo,ipler çok kolay koparılıyo..
benim merak ettiğim çok dürüst çok sadık bir erkek de uzaklıktan sıkılıp başka bi arayış içine girer mi?:uhm:

Haklisin, saglam iliskiler ,duygular,guven daha da piser,guclenir hatta adrenalin eklenir ,yok tum bunlar zayifsa ister istemez kopma yoluna gider, bu sekilde yillardir buyuk bir keyifle ama birbirlerine son derece durust,saygili ve acik davranan bircok evli arkadasim var ,hepsi de hayati cok keyifle paylasmaya devam ediyorlar,darisi basima , ne diyeyim?? :hulya:

ben de darısı başıma diyeyim o zaman:kedi:

insanın içinde yoksa yapamaz ya
varsa da zaten istersen yanında ol hergün

insanın içinde yoksa yapamaz ya
varsa da zaten istersen yanında ol hergün

bence de canım...
şöyle mantıklıca düşününce benim sevgilim yapmaz diyebiliyorum çok şükür:kedi:
ama işte arada bi geliyolar bana:gitme:

biraz da kader kısmet bu işler bence
kasmayıp akışına bırakmak en iyisi
yoksa kendini yiyip bitirirsin

"Uzaktan iliski yürümüyor" cümlesi, anlasamayan ciftlerin bir bahanesidir.
Ayni evi paylasanlar veya ayni sehirde olupta anlasamayanlar "yan yana iliski yürümüyor" mu demeli?
Tamamen yasanan iliskinin durumuna ve kisilere bagli bir olay bu.
Yürütebiliyorsan yürür.
Ha sorun hic mi olmaz. Olur tabiki. Ama sorunun olacagi varsa,ayni yastiga bas koy, yine meydana gelir o sorun.

Son düzenleme:
"Uzaktan iliski yürümüyor" cümlesi, anlasamayan ciftlerin bir bahanesidir.
Ayni evi paylasanlar veya ayni sehirde olupta anlasamayanlar "yan yana iliski yürümüyor" mu demeli?
Tamamen yasanan iliskinin durumuna bagli bir olay bu.
Yürütebiliyorsan yürür.
Ha sorun hic mi olmaz. Olur tabiki. Ama sorunun olacagi varsa,ayni yastiga bas koy, yine meydana gelir o sorun.

haklısın canım...
ne güzel nişanlıymışsın sena.s.
çok özeniyorum ya:asigim:
belki biz de 15 tatilde yapıcaz:Saruboceq:
tabi o zamana kadar ben kafayı yemezsemmafoldumben

orası öyle...uzakken tartışmalar artıyo,ipler çok kolay koparılıyo..
benim merak ettiğim çok dürüst çok sadık bir erkek de uzaklıktan sıkılıp başka bi arayış içine girer mi?:uhm:

Bence gercekten seviyorsa yapmaz,- sayilari azda olsa- bildigim bir ornek var.

allah iyiliğini versin nesterin:eek:
15 tatile kadar olan bi ayrılıktan mı bahsediyosun
bende baya bi ayrı kalcan sandım

3 ay çokda fazla değil kızyerimseniben
yani eğer nişanlancaksanız tabi
nişan hazırlıklarının telaşıyla geçer gider zaten bişey anlamazsın

3 ay çokda fazla değil kızyerimseniben
yani eğer nişanlancaksanız tabi
nişan hazırlıklarının telaşıyla geçer gider zaten bişey anlamazsın

inşallah canım...
ha bak en azından o kesin olsa yine bi umut olur ya:gitme:
herşey belirsiz herşeymafoldumben

ben kocacımla hep ayrıydım bir defa geldi görüştük 2. de bidaha görüştük burda yakında bi yer kaldı 3. görüşmede de nişanlandık ve dini nikahımız kıyıldı daha sonrasında 8 ayda 2 defa geldi şimdi evliyiz benim eşim benden öncde kimseyle ilgilnmezdi inancından dolayı şimdide ilgilenmez çok şükür ve malesefki şimdi yine ayrıyız beşbuçuk ay ayrı klcaz
çünkü aşkım askerde
ama bi sorunumuz yok nişanlılıkta çok kavga edrdik ama çokta severiz birbirimizi
bana göre kavgaların çoğu hasretin yoğunlaşmasından çıkıo
sende çok svdiğinden endişeleniyosun eğer kendi ve onun sevgisine güveniyosan boşuna sıkma canını

ben kocacımla hep ayrıydım bir defa geldi görüştük 2. de bidaha görüştük burda yakında bi yer kaldı 3. görüşmede de nişanlandık ve dini nikahımız kıyıldı daha sonrasında 8 ayda 2 defa geldi şimdi evliyiz benim eşim benden öncde kimseyle ilgilnmezdi inancından dolayı şimdide ilgilenmez çok şükür ve malesefki şimdi yine ayrıyız beşbuçuk ay ayrı klcaz
çünkü aşkım askerde
ama bi sorunumuz yok nişanlılıkta çok kavga edrdik ama çokta severiz birbirimizi
bana göre kavgaların çoğu hasretin yoğunlaşmasından çıkıo
sende çok svdiğinden endişeleniyosun eğer kendi ve onun sevgisine güveniyosan boşuna sıkma canını

çok teşekkür ederim
çok hoş yazmışsınızopuyorumnanaktan

bence uzaklık ilişkinin içine eder=)
(bizde böyle oluyo en azından)

bi insan sevdiğinden uzak kaldı mı geriliyo diye düşünüyorum..görmek istiyorsun dokunmak istiyorsun ama yapamıyorsun ve bu ne senin ne de karşındakinin elinde olan bir ssey..böyle olunca daha çok sinirleniyo insan..ve sevdigine patliyo..bu yuzdenede anlamsız tartışmalar cikiyo..
3ay 5ay katlanırım sevdiğimi görmemeye ama tamamen uzaktan bı iliski yürütmek bana göre değil..ben sevdiğim kisiyi yanımda isterim..istediğimde görmek sarılmak isterim..o yüzdende o tarz iliskilere girmedim hiç..bı kere oldu arada geliyordu ya da ben gidiyordum..ama ona rağmen olmadı..yapı meselesi herhalde ben yapamam görmediğim biriyle..

Son düzenleme:
X