Saç Rengi ve Saç Boyama bu renk saç tenime gider mi?(RESİMLİ)

Nil

KK Kro
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
8.822
105
arkadaşlar bugüne kadar kızıl ve siyah kullandım hep ...1 ay önce kızıldan ,siyaha döndüm ve akmaya başladı... hep açık renklere,gölgelere vs. özendim durdum :kedi:ama gözlerimim rengi çok koyu,hatta siyah ,kaşlarım da koyu ama kalın değiller...tenim esmer değil ama beyaz da değil...açık tene yakınsın diyorlar,kimileri de buğday ten diyor..yıllardır içimde kaldı,bu yaşa geldim artık denemek için cesaretim varvereliniortak ama, yaa yakışmazsakafamçokkarıştı bu yüzden de sizlere danışmak ve fikir almak istedim...sizlerin kararı benim için çok etkili olacak...bu saç benim tenime gider mi ? :1rolleyes:şimdiden tşk ederim ...

benim resmim ...

.........................................
istediğim renkler...
3146.jpg
170284610.jpg

Son düzenleme:
Tatlım bu ne renk tam olarak bilmiyorum ama sana yakışacağından eminim.a.s.
Tabi boyatırsan kaşların siyahsa eğer onlarında rengini saç tonuna uygun bi renge boyatmanı tavsiye ederim canım a.s.

emin ol seni daha naturel ve genc göstericektir bu sac rengi
ama senin sac rengide sana cok yakısmısdaaa sıkılmakda kötü yani bence bu renk sana cok yakısır sen sacını bu renk yap süper olun gız cillop:dance:

bide yaşın geçiy:kahve: bence içinde kalmasın dene:dilcikar:

butterfly2009.... tşk ederim cnm,umarım yakışır...:Saruboceq:
düş......... canım kaşlarım çok sırıtmıyor, ama duruma göre, gerekirse bakalım yerimseniben
benimo.....cnm genç göstermesine gerek yok,yakışsın yeterli... a.s
bennermin..... inşallah cnm :KK66:

cnm istersne benim fotolarııma bak bende koyu renk kas göz bugday ten ama suan acık renk saclarım

papatyanil ve fatmanur38 tşk ederim arkadaşlar....:1hug:
ssennemm hemen bakıyorum canım a.s.

esmer tabeki daha ii ama degişiklik istiosan cokta kötü diil yani

Eklentiler

• $SDC10193.jpg
    $SDC10193.jpg
    74,6 KB · Görüntüleme: 65
ssennemm yakışmış sana ama...kötü durmamış bence ...
değişik bir hava katmış...kaşlarını açtırdın mı peki sen ,gerek oluyor mu ?

ssennemm yakışmış sana ama...kötü durmamış bence ...
değişik bir hava katmış...kaşlarını açtırdın mı peki sen ,gerek oluyor mu ?

ya ii herkes begenio siyah daha sert bir hava verio cunku ama yinede özüme dönmek istiorum evet actırdıım ben siyahtı saclarım once acıldı bakıra ve karamel karısık sonra acık karamel sonrrada cerceve balyaj var cnm üzeirnde biraz yıprandı tabii cok işlem görüğü için

ya ii herkes begenio siyah daha sert bir hava verio cunku ama yinede özüme dönmek istiorum evet actırdıım ben siyahtı saclarım once acıldı bakıra ve karamel karısık sonra acık karamel sonrrada cerceve balyaj var cnm üzeirnde biraz yıprandı tabii cok işlem görüğü için
bende bundan korkuyorum ama iyice akması için karbonat vs yıkıyorum...iyice aksın kuaföre gidip danışacağım ...

cnm yakışır sana niye yakışmasın ki =)
saç rengi açık kumral gibi geldi bana hangi renk olduğunu bulabildinmi

bende bundan korkuyorum ama iyice akması için karbonat vs yıkıyorum...iyice aksın kuaföre gidip danışacağım ...

evet ama yinede akmıs bile olsa baya işlem görmesi gerekiyor bir defada olunca cok sırıtıyor ben bal köpüğü gibi olsun istedim ve tek çözüm buydu gölge gibi parca parca değil yeni fotolar ceker atarım görürsün orda pek belli değil kaslarıma gelince evet actırdım ama gerek yok bu fotolarda acık değil ilk boyattıgımda actırdım ben zaten cabuk koyulasıo uugrasabilrisen actır

cnm yakışır sana niye yakışmasın ki =)
saç rengi açık kumral gibi geldi bana hangi renk olduğunu bulabildinmi
açıkçası bilmiyorum ...kuaföre resmin çıktısı ile giderim sanırım :jeyyar:
bir arkadaş küllü kumral tonu dedi,aralara 1-2 ton açığı balyaj var dedi...
evet ama yinede akmıs bile olsa baya işlem görmesi gerekiyor bir defada olunca cok sırıtıyor ben bal köpüğü gibi olsun istedim ve tek çözüm buydu gölge gibi parca parca değil yeni fotolar ceker atarım görürsün orda pek belli değil kaslarıma gelince evet actırdım ama gerek yok bu fotolarda acık değil ilk boyattıgımda actırdım ben zaten cabuk koyulasıo uugrasabilrisen actır
:çok üzgünüm:yaza kadar aksa keşke,uğraştıracak beni bayağı desene:bbo:

kızıl olan renk çok güzel
benim saçımda bu kızıla yakın şu an.

şimdiki hali de çok güzelmiş ama değişiklik iyidir seçtiğin renk de çok tatlı yakışır galiba

X