Sivilceli Ciltler Sivilcelere, izlerine, siyah noktalara kesin çözüm!! bebeksi ciltlere kavuşmak için..

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Ege

izmir delisi
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2009
167
0
kantoron çiçeği mucizesi!!.. kızlar çevremdeki herkes tarafından denenip onaylandıktan sonra sizlerle hemen paylaşmak istedim. ciltlerimizde 2-3 günde görülür derecede düzelmeler oluyor bu tarifle.. 1 yemek kaşığı kantoron çiçeğini yarım lt suda 15 dk kaynatıp 10 dk dinlendirdikten sonra süzün, ılıyınca pamuk yardımı ile cildimize sürelim. kalanı buzdolabına kaldırın. bu tarif en az 1 haftalık ama benm tavsiyem taze olsun haftanın ortasında yenileyin karışımı ölçüleri azaltın yarım kaşığı 0,25 lt de kaynatın mesela.. buarada bu karışımı geceleri cildinizi temizledkten sonra yapıyorsunuz ve sabah yıkıyorsunuz. gündüz yapıp güneşe çıkarsanız bu sefer güneş lekesine neden olabilir.. kolay gelsin kızlar umarım sizlerde memnun kalırsınız.. :eek::eek:

Canım sarı kantaron mu kırmızı kantaron mu?
İki çeşit var çünkü...kaydirigubbakcemile

canm sarı kantoron çiçeği zaten aktara gittiğinde sana direk onu veriyor. buarada sarı kantoronu zeytinyağına koyduğunda da kırmızı yağı oluşur..

bn kantaron yağını kullanmştm içinde tereyağ vardı sırtım için kullandm 2 hafta falan bişey olmadı bide tüylerimi besler tereyağ die korkdum bırakdm

diğer tarafa yazmıştım ama şimdi gordum burda,tekrar sorayım,benim cildim karma bi problem olmaz sanıyorum..yine de yardımcı olursan sevinirim,teşekkürler...

denedim dun işe yarıcak gibi geldi gerci ben bebakta kullanyorum

canm benm cildim de karma. bu uygulamayı şöyle söyliyim kardeşim yağlı cilt, ben karma, kuzen kuru cilde sahip hepimizde uyguluyoruz herhangi bir yan etkisi olmuyor.. gerçekten sadece 2 gün bi deneyin hiç bir zararını görmezsiniz kullanmayı bırakmak bile istemiyeceksiniz eminim...alkisalkisalkisalkisalkisalkis

bu mukemmel bişe ya uyduladım etkisin, gordum paylaştığin icin tesekkurleropuyorumnanaktan

etkisini nasıl gördün biraz açıklarmısın cnm

eğer sivilcelere iyi geliyosa almayı düşünüyorum

ben bunu aylar önce denemiştim hatta iki ay falan kullanmıştım.bende hiç bir işe yaramamıştı.

ben 2 gece kullandim canım gece yatarken surdum sabah kalkınca yıkadım oyle gozle gorulur bişe değil ama cildime bi parlaklık berraklık geldi

kızlar bıkmadan devam edin gerçekten inanın sivilcelerde kökünden kuruyor siyah noktalarda geçiyor. şöyle diyim sivilcenin toparlanması tabiki 2 günde tamamen olmaz ama en geç 5 güne kesin çözüm, siyah noktalar için ise aynı günde bile görürsünüz etkisini öyle ki elinizi sadece yüzünüze sürttüğünüz an siyah noktalar elinize geliyor öyle elinizle sıkmanıza ve izler bırakmanıza gerek kalmıyor:):) şuan 1 tane bile siyah noktam yok maşallah ve regl döneminde olmama rağmen(ki en az 5 tane kocaman çıkardı) 1 tane küçücük bi sivilce belli belirsiz.. kesinlikle deneyin gerçekten pişman olmıcaksınız..:sm_cool:

sıvılce ızlerındede ıse yarıyormu arkadasım bu kantoron bırde bunların yagı satılıyor sanırım oda aynı ısı gorurmu acaba..

aa oğluşuma söylileyim mutlaka denesin kikikiki

kızlar bıkmadan devam edin gerçekten inanın sivilcelerde kökünden kuruyor siyah noktalarda geçiyor. şöyle diyim sivilcenin toparlanması tabiki 2 günde tamamen olmaz ama en geç 5 güne kesin çözüm, siyah noktalar için ise aynı günde bile görürsünüz etkisini öyle ki elinizi sadece yüzünüze sürttüğünüz an siyah noktalar elinize geliyor öyle elinizle sıkmanıza ve izler bırakmanıza gerek kalmıyor:):) şuan 1 tane bile siyah noktam yok maşallah ve regl döneminde olmama rağmen(ki en az 5 tane kocaman çıkardı) 1 tane küçücük bi sivilce belli belirsiz.. kesinlikle deneyin gerçekten pişman olmıcaksınız..:sm_cool:

bebiş bi ilgilnirmisin benim sorularımla yerimseniben şimdi biz bu losyonu yapıcaz ya cildimize nasıl etkileri olacak ne biliyim mesela parlaklı gelecekmi?efendime sorayım berrak olacak mı yüzümüz canlanacak mı?? işin aslı ve en kısası yüzümüz bebek poposu gibi pembemsi ve canlı olacak mı hııalkisalkisalkis:mymeka: cevap ver bana bebişzemuszemus

Benimde cildimde sivilce izlerim var en kısa zamanda deneyeceğim. Teşekkürler.

gercekden yarıyormu işe benmde başım belada sivilceler ve izlerle okadar cok sey denedimki aa tam geçiyor diyorum tekrardan cıkıyor

X