Maske Tarifleri cildim ok yal ne yapabilirim

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

beeyazz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2009
6
0
benim cildim çok yağlı evde yapabilecegim doğal bi öneriniz var mı arkadaşlar...eskiden bukadar yağlı değildi ama artık çok yağlanıyo bu da beni çok rahatsız ediyo naparsam işe yaramadıÇok üzgünüm çoook

yüzünü saf zeytinyağı sabunuyla yıkayabilirsin ya da başka herhangi bir doğal sabunla. maya maskesi yapabilirsin

yarım paket maya + limon
yarım paket maya + kil
yarım paket maya + yumurta akı
yarım paket maya + karbonat ( hassas cildi kötü yapıyor ama)

bunlardan birini seçip yaparsın haftada bir, sonra her akşam yüzünü yıkadıktan sonra yüzüne limon sür biraz düzelir.

burada okuduğun her şeyi yapma ama bir tane seç ve sonuç alana kadar uygula

benim de burnum çok yağlı yaa sadece burun için bi önerisi olan var mı =)

hımmm teşekkürler denicem biara salatalıkla-süt tozunu karıştırıp yapıyodum o da iyi geliyodu ama bisüre sonra o da fayda vermediii tekrar teşekkürler:smiley-cool:

yağlı cilt iyidir geç yaşlanır. bence ph değeri uygun güzel bir sabun alabilirsin...

Bir yumurta akı, 3-4 damla limon suyu ile kabartılır. Merhem kıvamını alıncaya kadar yulaf unu ilave edil...dikten sonra yüze sürülür. 20 dakika bekledikten sonra yüz temizlenip soğuk su ile yıkanır.

X