istanbul tüp bebek merkezii hakkında bilgi

hilall85

minik MİNA artık evindee
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
3.621
68
arkadaşlarr ben 2.denememi yapıcam merkez arayışındayımm ve rapor geçen bi merkez arıyorum....benim arkadaşım hamilee dün kontrole gitmiş ve beni anlatmış...dr.da istanbul tüp bebek merkezinde arkadaşım var demişş..sabahları amerikanda öğleden sonrada istanbul tüp bebek merkezinde dr.luk yapıyo demiş....bende tüm fırsatları değerlendirmek istiyorumm ön görüşmeyide düşünüyorum fakat ondan önce burda ist tüp bebek merkezinde tüp deneyen varmı??olumlu yada olumsuz duyduğunuz bişeyler varmı??ben burda hiç rastlamadım ist tüp bebek merkezine giden ama inşş vardır....bide bu merkez bana çook yakınnnn ama ondan önemlisi merkezin iyi olması tabiiii.....

yaaaaaaaaa arkadaşlar yokmu istanbul tüp bebek merkezinde tedavi gören???

merhaba hilalcim........canım bu istanbul tüp bebek merkaezi aret kamarın olduğu hastane değilmi.orada tedavi olan çok arkadaş vardı.sana cevap yazarlar eminim.bende 1 kez görüşmeye gittim.rapor geçiyor ve daha uygundur fiyatı diye.Ama biz eşimle tekrar hastanemize gitmeye karar verdik.canım önce git görüş sorularını sor,bak bakalım sana merkez güzel gelecekmi.anca öyle karar veriliyor.bence buradaki yorumlar bazen daha karamsar olmamızı sağlıyor.hakkında hayırlısı olsun.

Umut tüp bebek merkezinde rapor geçiyor diye biliyorum ve gayette iyi bir merkez. Hakkında hayırlısı inşallah.

artvinli ben hiç rastlamadım orda tüp deneyene....yada gözümden kaçmışşş...evet aret kamar...ama bana suzan dr.du galiba onu önerdiler....fakat bende gidersem aret kamar tercih ederim çünkü o daha deneyimli....ilk burdan bi düşüncelere bakıyım dedim ondan sonra gideriz...bakalım hayırlısı hakkımızda...orda olması benim çok iyi olur bana o kadar yakın ki.....sende memoriale gidicen heralde hakkında hayırlısı olsun seninde artvinli...zaten orda hamile kalmıştınn...bizim bütçemizle oralara gidemeyiz...babam bende kol kanat gererim diyo ama raporum var ondan rapor geçen bi hastanede denemek daha iyi.....daha ne zaman yapacağımıza karar vermedik...şimdide küre başlıycaz biraz daha ara veririz heralde...o zamana kadar başka hastane tercihleride çıkarrr

Anladım, bende tedavi aşamasındayken hep karşıya gidip geliyordum. Sayılı gün diye çok umursamadım. Allah kalbine göre versin.

artvinli ben hiç rastlamadım orda tüp deneyene....yada gözümden kaçmışşş...evet aret kamar...ama bana suzan dr.du galiba onu önerdiler....fakat bende gidersem aret kamar tercih ederim çünkü o daha deneyimli....ilk burdan bi düşüncelere bakıyım dedim ondan sonra gideriz...bakalım hayırlısı hakkımızda...orda olması benim çok iyi olur bana o kadar yakın ki.....sende memoriale gidicen heralde hakkında hayırlısı olsun seninde artvinli...zaten orda hamile kalmıştınn...bizim bütçemizle oralara gidemeyiz...babam bende kol kanat gererim diyo ama raporum var ondan rapor geçen bi hastanede denemek daha iyi.....daha ne zaman yapacağımıza karar vermedik...şimdide küre başlıycaz biraz daha ara veririz heralde...o zamana kadar başka hastane tercihleride çıkarrr

canım tüp bebek merkazleri diye başlık varya orada yazışmalar var istanbul tüp bebek merkezi hakkında.canım bizde memoriale gitmek için imkanları o kadar zorluyoruz ki inan,benim eşim öğretmen ne kadar olursa işte.bizimde raporumuz var,bizde ilk araştırdık rapor geçen merkezleri hatta görüşmeye bile gittik bazı merkezlerle ama bizim aklımıza en çok memorial yattı.evet canım ben orada 3 kez hamile olduğumu öğrendim.kısmet tekrar orayı düşünüyorum.

canım tüp bebek merkazleri diye başlık varya orada yazışmalar var istanbul tüp bebek merkezi hakkında.canım bizde memoriale gitmek için imkanları o kadar zorluyoruz ki inan,benim eşim öğretmen ne kadar olursa işte.bizimde raporumuz var,bizde ilk araştırdık rapor geçen merkezleri hatta görüşmeye bile gittik bazı merkezlerle ama bizim aklımıza en çok memorial yattı.evet canım ben orada 3 kez hamile olduğumu öğrendim.kısmet tekrar orayı düşünüyorum.

tamam bakarım canım...inş şimdiki denemendede hamile kalırsın tamamına erersin vee evlatlarının büyüdüğünüde görürsünnn....

Anladım, bende tedavi aşamasındayken hep karşıya gidip geliyordum. Sayılı gün diye çok umursamadım. Allah kalbine göre versin.

ilk önce aminn inşşş diyim...bende ilk denememde karşıya gidip geldim sayılı gün diyosun ama zamanın yollarda geçiyoooo....şimdiki denememi yakın bi yerde istiyorummmm

X