İdrar testi Negatif Çıkıp, Kan Testi Pozitif Çıkan Varmııı ???

YARENn

ZzUuZzUuMmMm ♥ ♥ ♥
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2007
2.654
2
Merhabaa.s.
adet günümün geçtiği 3.günü idrar testi yaptım negatif çıktı. daha adet olmadım.
bugün 5.gün... kan testi yaptırsammı diye düşünüyorum..yoksa biraz daha mı bekleyim kafam çok karışık :uhm::uhm:
dün dışardaydım hasta oldum dedim koştura koştura eve geldim bi baktım akıntıymış :kedi::kedi:
sizde böyle oldumu idrarda negatif kanda pozitif çıktımıı

canım herkezin bünyesi aynı deil ama en kesini kan testi. istersen bir iki gün daha bekle kan testi cokta pahalı yaptırıp ertesi gün hastalanınca gıcık olyo insan:)

bekleyim 2-3 gün daha bakalım. oda negatif çıkarsa daha çok üzülürüm...
idrarda negatif çıkınca çok üzülmüştüm. adette olmayınca tekrar ümitlendim. Hayırlısı bakalım inşallah göbişimde bebişim vardır:Saruboceq:

bide idrar testinde ilk idrarda mı yapılmalı test.. ben sabah kalktığımda tuvalete girdim. ikinci idrarda yaptım testi. bunla alakası olurmu yawww

internnete şöyle bi yazı yazıyor ;;
sabah ilk idrar konsantre olduğu için daha sağlıklı sonuç verdiğidir.

ilk idrarınla yarın bidaha tekrarla canım ikinci idrarda cıkmaması cok normal yada gün içinde 4 5 saat tut idrarını öle yap

slm yaren sanırım aynı durumdayız bende bugün öğlen test yaptım negatif ama adetim 3 gün geçti. allahtan iki test almıştım diğerinide yarın sabah kalkınca yaparım

ben hamılelıgımde idrarın üstüne karbonat dökmüştüm.aşırı derecede köpürmüştü.yalnız kızlar kesın dogru sonuc deneyın gorun

ben hamılelıgımde idrarın üstüne karbonat dökmüştüm.aşırı derecede köpürmüştü.yalnız kızlar kesın dogru sonuc deneyın gorun

yum.gününden sonra kacinci gününde yaptin..yani adet gününe kac gün vardi bu testi yaptiginda.....

tam olarak hatırlamıyorum ama adet olmadan bi kaçgün önceydı.ya hamıleysen kesın kopuruyo.günü önemli degil.ama nekadar cok kopürürse okadar haftassı cok

simdi yaptim kabartma tozu testini asiri derecede köpürdü hatta kpük bardaktan tasti..aceba hamilemiyim...:Saruboceq:

Merhabaa.s.
adet günümün geçtiği 3.günü idrar testi yaptım negatif çıktı. daha adet olmadım.
bugün 5.gün... kan testi yaptırsammı diye düşünüyorum..yoksa biraz daha mı bekleyim kafam çok karışık :uhm::uhm:
dün dışardaydım hasta oldum dedim koştura koştura eve geldim bi baktım akıntıymış :kedi::kedi:
sizde böyle oldumu idrarda negatif kanda pozitif çıktımıı

canımcım yumurtlama döllenme zamanına göre farkeder mesela ben geçen hafta adetime 5 gün kala şüphelendim eczaneden test aldım ikinci çizgi silik ama vardı sonraki gün emin olmak için kan testi yaptım hamileymişim malesef şuan düşük yapıyorum bebeğimi kaybettim:nazar:mafoldumben netice olarak sen kan testi yaptır derim kesin sonuç alırsın kafanda rahatlar allah gönlüne göre versina.s.

idrarda negatif çıkınca çok üzülmüştüm. adette olmayınca tekrar ümitlendim. Hayırlısı bakalım inşallah göbişimde bebişim vardır:Saruboceq:

5 gün geçmiş diyorsun hayatım hamile olabilirsin bence sen kesin kan testi yaptır bazen idrarda çıkmayabiliyor erken dönemde

5 gün geçmiş diyorsun hayatım hamile olabilirsin bence sen kesin kan testi yaptır bazen idrarda çıkmayabiliyor erken dönemde senin test hiç 2.çizgi belli olmadımı silikte olsa pozitif sayılır haberin olsun tam kırmızı olmaz bu dönemde zaten bende de öyle oldu

canım o kişiye göre idrardaki asit ile ilgili sanırım çünki bu karbonat olayını ben kızıma 6 aylık hamişleyken burda okumuş ve merak edip yapmıştım hiç bişey olmamıştı hatta geçen hafta kan testinde hamile olduğum anlaşılınca gene yaptım ama gene hiç bi kıpırdama olmamıştı bence dediğim gibi idrarın içerdiği asit ile ilgili karbonata limon döktünmü hiç öle bişii işte

X