Hamile kalmak için SİFALI BİTKİLER

pinarca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
45
3
öncelikle şunu belırtmek ıstıorum arkadaslar bu bıtkılerı kullanıp hamıle kalan cok ınsana tanık oldum .. bende ılk bebegıme bu sekılde hamıle kalmıstım(düşük yaptım)eskılerın koca karı tabırıyle ettıgımız ılacları var yöntemlerı var ama ben bazen bunlara ınanıorum...1 senedır hıc korunmadık ıgun bıle ama hamıle kalamıordum doktora gıttıgım zaman hersey yolunda dıordu .. bıgun kayınvalıdem bana dedıkı sana CIBAR yapalım dedı CIBAR ne ya dedım ???eczanelerde buluo buseyden adet olduktan sonra bıttıgı gun ılık bı suyla dus alın sonra belinize o eczaneden aldıgınız CIBARI yapıstırın ve 4 gun hıc cıkarmayın 4 gunden sonra o ay kalmıorsanız bıle dıger ay hamıle kalınıo ben bu sekılde hamıle kalmıstım bı zararı yok denemenızı tavsıye ederım..

Yumurta çatlatıcı ve kolay hamile kalma
Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karına içilir. Bu kürün uygulaması,

Kuru soğanın rahim ve yumurtalıklar üzerinde nedenli etkili olabildiğini buldum. O sanki, kadınların rahim ve yumurtalıkları için yaratılmış bir sebze…BUNA COK DIKKAT EDIN ARKADASLAR SUAN BENIM BASIMDA VAR GENELDE KURTAJ OLAN BAYANLARDA GÖRULUORMUS:
Endometrioma (çikolata kisti), rahimin içini döşeyen zar tabakasının (endometrium) yumurtalıklarda bulunması ve her adet döneminde kanayarak kistik yapı oluşturmasına denir. Bu kistin içi, kahverengi kıvamlı sıvı ile doludur bu nedenle çikolata kisti de denir. Hastalar hekimlerine kısırlık, sancılı veya ağrılı adet görme, ilişki esnasında ağrı görme veya fazla miktarda adet görme şikâyeti ile başvururlar. Başlangıç evresinde olan endometrioma tedavisinde de oldukça güçlü bir yardımcı tedavi imkânı sunar.

kullanımı söledır : kırmızı yada mor sogan olmayacak kesınlıkle beyaz sogan olacak bu soganın suyu ıcılecek yada ınce ınce dılımlenıp sumak eksı dökulup uzerıne yemeklerden 15 20 dk önce yenılecek

soğan ve inciri biliyordum da cıbarı ilk kez duydum...nasıl bişey bant gibi mi?

4 gün çıkarmayın demişsin peki o bant varken banyo yapılabiliyor mu?

hayır banyo yapılmıor..adetın bıttıkten sonra ılıkbı suyla banyo yapılıp 4 gun yapılmaması gerek cıkardıktan sonra yaparsın..ben bu ayı beklıorum bu ay da eger hamıle deılsem bende yapacagım yıne

yakı diyorlari leska da diyenler var. bende yapıcam evet. umarım faydalı olur. teşekkürler pinarcım opuyorumnanaktan

yakı diyorlari leska da diyenler var. bende yapıcam evet. umarım faydalı olur. teşekkürler pinarcım opuyorumnanaktan

evet evet dogru ölede dıolar cıbar eskılerın kullandıgı bı tabır ama eczaneden aldıgımda üzerınde de cıbar yazıordu

Soğanı kaynatıp suyunu mu içiyoruz. Birde çok ağız kokusu yapmazmı?

Son düzenleme:
ben de bu soğan kürünü 4 ay önce falan yapmıştım.adet düzensizliğim vardı. her ay adet tarihim 4 yada 7 gün ileri atardı,bazen 10 gün ileri atardı. soğan suyunu içdikten sonra adetlerim düzene girmeye başladı.45 günde bir adet olurken yavaş yavaş önce 40 sonra 35 sonra 32 oldu. bu ay da sanırım 28 günde bir olucak çünkü 14.gün yumurtam çatladı. fakat bu ay da çörekotu-bal-tarçın karışımını yapmıştım,sanırım onun da faydası oldu ve erken yumurtladım.bu kür de bence faydalı.şimdi eylülsonunu bekliycem,hepimiz için hayırlısı olsun.:)

Canım hamile kalmak için şifalı bitkiler konusunda en bilineni aloe vera, incir, arı sütü kombinasyonunu kullanmaktır.. Hatta internette hamile kalma formülü adında bi kitap vardı o konuda çeşitli bilgiler veriyordu. İstersen bi inceleyebilirsin onu. Bi arkadaşım bu yolla başarıya ulaşmıştı. Onda yumurta çatlama sorunu vardı ve şuan bu sorundan kurtuldu ve bebeğini bekliyor. Tabi bu konuda biraz hassas olmak ve doğru şekilde kullanmakda lazım diye düşünüyorum ben. Aynı zamanda bu şifalı bitkiler kadın hastalıklarına da çok iyi geliyor yani bir taşla iki kuş vurulmış oluyor. İncelersen konuyla ilgili detayları bulacaksın.

Canım hamile kalmak için şifalı bitkiler konusunda en bilineni aloe vera, incir, arı sütü kombinasyonunu kullanmaktır.. Hatta internette hamile kalma forü adında bi kitap vardı o konuda çeşitli bilgiler veriyordu. İstersen bi inceleyebilirsin onu. Bi arkadaşım bu yolla başarıya ulaşmıştı. Onda yumurta çatlama sorunu vardı ve şuan bu sorundan kurtuldu ve bebeğini bekliyor. Tabi bu konuda biraz hassas olmak ve doğru şekilde kullanmakda lazım diye düşünüyorum ben. Aynı zamanda bu şifalı bitkiler kadın hastalıklarına da çok iyi geliyor yani bir taşla iki kuş vurulmış oluyor. İncelersen konuyla ilgili detayları bulacaksın.
Peki bunlari kullanip gercekten hamile kalan arkadaslar warsa bilgilerini bizimle paylasabilir mi bnde 4 yillik ewliyim we hemen her duydugumu yapiyorum ama olmadi tecrubelerinizi bizmlede paylasin kizlar lutfen

X