Ne olur bilen varsa yazsın Kanda gebelik değerlerim iyiyken düşmeye başlamış.

rayiha23

İnanıyorum yine olucak :)
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
176
2
bir saat önce dr geldik. Hamileliğim yeniydi ve dr Dr kanda gebelik testiyle bebeğimi takip ediyordu herşey normaldi, büyüyordu ta ki bu güne kadar

ilk 80 di
3 gün sonra240 olmuştu

yaklaşık bi hafta sonra740

iki gün sonra yaptırdık 730 du kandaki değer prşembe günü 740 a yükselmişken bu gün yaptırdımızda 730 dümüştü dr bunun normal olmadını söyledi. Kürtajla alıcaktı ama ben bi şans daha istedim çünkü biz bu bebeği tam 7 sene bekledik ne doktorlara gittik aşılama tedavileri gördük. meleğim kendiliğinden gelmişti.

Daha ayrıntılı bi ultrason vardı ordan bakılınca kesesi gözüktü.

Dr madem çok istenen bi bebek çarş. kadar bekleyelim dedi. çarş. kan değerlerim yükselmesse bebeğimi kürtajla alıcaklar.

Çok üzgünüz, eşimle. Bunun hakkın bir bigisi olan varmı? böyle bişey olduğunda normale dönmezi acaba hiç ?

Böyle bişey yaşamadıım ama düşüş de çok fazla bi düşüş değil.Ne bileyim testin yanılşma payı falan gibi bişi olabilir mi acaba diye aklıma geldi.Hani 740'tan 700'e 600'lere falan düşse neyse de çok küçük bi düşüş.Tabii doktor daha iyi bilir ama beklemekle iyi yapmışsınız.Hatta bence başka yerde testi tekrar edip başka bi doktora daha gösterseniz içiniz daha rahat eder.Allah hayırlısını versin inşallah sağlıkla kavuşursunuz bebeğinize.

emin olmadan sakin dokundurtma ben öyle bir hata yaptim hala acaba diyorum
henüz bebegi görebilmek icin degerin düsük degerlerinde öyle fazla bir düsüs yok dedigim gibi degerler ciddi anlamda düsmeye beslamadan kürtaj olma git birde baska bir yerde tekrarla testini

Cvp veren arkadaşlar teş. ederim.

Başka ve çok iyi bi dr gittik. Dr ultrasonda bebeğe baktı hiç ama hiç büyümüyordu. Kahverengi lekelenmelerim kana dönştü ciddi ciddi düşük yapmaya başlamıştım.

sonunda anlaşıldıki biyokimyasal gebelik dediklerinden. Dr almak istedi ben kendi düşsün dedim ama en fazla düşk ağrılarına 3 gün katlanabildim. Gittim ve aldırdım. Patoloji sonuçlarıda meleğimin gelişmeyen gebelik oldunu söylediler. hayırlısı olsun inş.

yoksunyok nickli arkadaş merak ettim dediği için yazdım bunlarıda

her işin başı sağlık. hayırlısı olsun inş. napalım bu kadarmış.

Rabbim olmayan isteyen herkezlere versin inş.

Çok geçmiş olsun.Hayırlısı böyleymiş demekten başka çare yok.Allah en kısa zamanda versin inşallah sağlıkla.

mrb inşallah yine hamile kalırsın. benim görümcemin 8 sene olmadı ve tüp bebek yaptırmıştı sonra düşük yaptı. 5-6 ay bekleyelim dedi doktor yine tüp bebek yaptıracaktı ve bir mucize oldu kendiliğinden hamiş kaldı şimdi 5 aylık bir kızı var darısı senin başına inşallah bi mucizede sen yaşarsın allah dualarını kabul etsinopuyorumnanaktan

mrb inşallah yine hamile kalırsın. benim görümcemin 8 sene olmadı ve tüp bebek yaptırmıştı sonra düşük yaptı. 5-6 ay bekleyelim dedi doktor yine tüp bebek yaptıracaktı ve bir mucize oldu kendiliğinden hamiş kaldı şimdi 5 aylık bir kızı var darısı senin başına inşallah bi mucizede sen yaşarsın allah dualarını kabul etsinopuyorumnanaktan

Çpk teş. ederim :) İnş .sizede kucağınıza aldığınız günleri göstersin mevlam

X