yüzümdeki minik minik yağ bezelerinden ve siyah noktalardan tek seansta kurtuldum

kocasinatapiyo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2009
1.119
3
evet kızlar nedenını bılmedgım bır şekılde suratım bır ay gıbı kısa sürede yağ bezesi doldu sıyah noktalarım cok az dı malesef yağ bezlerı hıc bır ürünle geçmiyor tek bir seans cilt bakımına gıttım ve hepsinden bır saat içinde kurtuldum hergün bakımını yaptıgın surece tekrarlamazmıs bence yüzünde bezeler akneler ve noktaalr olanlar cılt bakımına gitmeli bır saat içerisinde pürüzsüz bir cildiniz oluyor :lepi:

mesleğiniz güzellik uzmanlığıymış daha önceden görüp bilmeniz gerekmiyormuydu zatenkaydirigubbakcemile3 güzellik uzmanları cilt bakımı yaparlar,bilirler ya böyle konuları o yüzden dedim :nazar:

ya ben bişey sormak istiyorum bu cilt temizleme her zaman tekrarlanması gereken birşeymiş bide bizim komşumuz yaptırdı cildi delik delik oldu peki buna ne dicez şimdi

Yüzdeki siyah noktalar için gitmek lazım aslında,ilk önce gözenekleri buharla açıp snr vakumla çekiyorlar gibi bişiler varmış tam da bilmiyorum...bi ara gidicem..fiyatlar nasıldır acaba

yaptırdım sıyah noktalar gıttı ama kızarıkşlık var gecınce yazarım bepanten plus krem kullanın dedı cok yayarlıymıs yumusaklık verıyormus cılde onarıyormus vs vs eczanede 4 lıra mı 5 lıra mı neee

arkadaşlar bahsettiğiniz şey cilt bakımı deymi yani güzellik salonlarında yapılan değilmi buhar sonra da siyah noktaları sıkıyorlar bukadar pahalı değildi 20 _30 arası

evet kızlar nedenını bılmedgım bır şekılde suratım bır ay gıbı kısa sürede yağ bezesi doldu sıyah noktalarım cok az dı malesef yağ bezlerı hıc bır ürünle geçmiyor tek bir seans cilt bakımına gıttım ve hepsinden bır saat içinde kurtuldum hergün bakımını yaptıgın surece tekrarlamazmıs bence yüzünde bezeler akneler ve noktaalr olanlar cılt bakımına gitmeli bır saat içerisinde pürüzsüz bir cildiniz oluyor :lepi:

nereye gittin bAKIMa

Cilt bakımı çok kapsamlı o kadar çok çeşidi var ki yüzünüze en uygun olan bakımı çok iyi bilen bir uzman tarafından seçilmeli birine iyi gelen bakım diğerini çok kötü duruma düşürebilir cilt analizi yaptırmakta fayda var

X