şekerli parfüm kullananlar sizce hangisi en iyi ve kalıcı???

LiLiPuT

İşTe "HAyAT" bu!!
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2008
2.276
5
kızlar o kadar çok parfüm çeşiti varki ,karar vermekte zorlanıyorum
favori kokum tatlı yani vanilya içerikli olanlar ama tercih yapamıyorum ve beni yönlendirmenizi rica ediyorum...
bu özelliklere sahip budur işte dediğiniz parfümün ismi sizce nedir???

bende bu yönde 10 15 tane isim var tabiki ama istatistiki bilgileri merak ediyorum doğrusu??

Şekerli ve vanilyalı deyince aklıma ilk gelen pink sugar,buram buram şekerli vanilya kokusu
Şekerli olarak escada kokuları var
Denemedim ama lolita var vanilyalı
Body shop ürünleri var vanilyalı olan

aklıma geldikçe yazarımvereliniortak

Hmm..Pardon bir de <şu dur> diyebileceğim birşey istemişsin ama yok malesef,olsa bile benim <şu dur> dediğime sen <bu dur> diyemeyebilirsinyasakkelimebence oluşturduğun 10-15 tane isimden tenine gidecek olanı deneyip karar vermena.s

içinde vanılya bulunan parfumler cok rahatsız edıcı derecede ağır degıller fakat mis gbı kokuyorlar önerebıleceklerım armani she hugo boss ıntense işte budur diye bılecegım ve kullanmaktan asla bıkmadığım parfüm paris hilton can can

candy.
felaket kalıcı ve süper şekerli bence:)
bir dönem çok kullanmıştım ve bi çok kişi o kokuyu bana soran çok kişi vardı :KK66:

ben dolum parrfümcüden bir tane almıştım çok
şeker kokulu. sıkıp dolaba koymuştum
1 hafta geçmemiş ama biraz ağır kokuyor..
12 ytl ye almıştım. birisi çok beğenmişti bende ona verdim
ama adını bilmiyorum

Hmm..Pardon bir de <şu dur> diyebileceğim birşey istemişsin ama yok malesef,olsa bile benim <şu dur> dediğime sen <bu dur> diyemeyebilirsinyasakkelimebence oluşturduğun 10-15 tane isimden tenine gidecek olanı deneyip karar vermena.s

çok haklısın ama bende zaten sizlerin önerilerini dikkate alacağım için sormuştummm

teşekkürler kızlar yazdığınız isimlerin hepsi benim favori listemde de varrr
demekki hakikaten bu alandaki isimler bunlarrr

birde dipnot niteliğinde bişey söylemek istiyorum yıllar yıllar önce ben 18 yaşından 25 yaşıma kadar promess adında bi parfümü kullandım
çok ama çok kalıcı ve inanılmaz hoş bi kokusu vardı
sonra bi dönem ara verip roma kullandım sonra tekrar dönmek istedim ama maalesef isim duruyor ama parfümün üretimi durdurulmuşş
bu isim hakkında ve bahsettiğim parfümü kullanan varmıydı acaba çok merak ediyorummm

strawberry den alışveriş yapıyormusun bilmiyorum ama geçen gün orda görmüştüm roma :KK66:

ben daha bu gün kokladımm vanilyalı bi koku,
hemde baya gitti kokusu,
guerlian marka siyah şişede olan,
diğer şişeler çiçek kokuyor.
siyah şiişe vanilyaaaaaa,
ama baya bi pahalı guerlianlar,
bnede çiçek kokulusu vardı fiyatına bakıyım diye bakmıştımmm,
gözlerim yuvalarından fırladı,,,,,,,,,
meğer hazinem varmış yawwwdelikafadulden

candy derken hangi marka acaba ?yoksa markanın adımı cand pek anlayamadım ama??

canım bende şekerli kokuları çok seviyorum en son bi arkadaşım flormar mind i önermişti mor olanı numunesini denedim çok tatlı bir koku
hatta dün flormarın sitesine sipariş verdim hem deo hemde parfümünü
tavsiye ederim fiyatı da uygun

ben body shop'un çilekli kokusunu kullanmıştum uzun süre. tatlı koku sevenlere tavsiye edebilirim

kızlar o kadar çok parfüm çeşiti varki ,karar vermekte zorlanıyorum
favori kokum tatlı yani vanilya içerikli olanlar ama tercih yapamıyorum ve beni yönlendirmenizi rica ediyorum...
bu özelliklere sahip budur işte dediğiniz parfümün ismi sizce nedir???

Merhaba :) Vanilya içerikli diye okur okumaz aklıma BodyShop geldi. Hem parfüm hemde vücut spreyi mevcut. Kendinizi yemenize sebebiyet verecek kadar da güzel. Bilginize. :) a.s.

candy derken hangi marka acaba ?yoksa markanın adımı cand pek anlayamadım ama??

tatlm bana sormamışsın ama cavap vereyim d&pde candy diye bir parfum yapmıslar dıkkat ceksın dıye de marka adı vermısler..bnm ılk parfumum candy idi..kullandıgım zaman herkes nerdeyse ıcıme dusuodu hatta yoldan gecerken hep soruolardı sekerlı cok cok cok kalıcı bı koku..tatlı tatlı kokuyo genc kızlara cok yakısan bı parfum bence snn yasını bılmıyorum ama ben 19 yasındaym 17 ve 18 yasımda hep candy kullandım acayip hoş ve genc kızlara hıtap edio bence..tabı sekerlı kokuları sevmeyen begenmıyor..eger sekerlı koku sevmıyosan alma ama sevıyosan eger bence en harıkası candydır sekerlı kokuların
umarım yardmcı olabılmısımdır
ben bı dene derım
(tabı sekerlı sevıosan)
a.s

X