kesın hamılelık çözümü

esma3a3a

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2009
184
8
hamileyken idrarımın üstüne karbonat koymustm.aşırı derecede köpürmüştü.eger köpürmezse dibe çökerse hamıle degılsın demıslerdı.cidden dogru.süphesı olanlar yapsın.kolay gelsın

kızlar merhaba bende yaptım bu testi köpürdü ama az köpürdü sonrada köpük söndü dibe cöktü.anlamadım bişey, konuyu acan arkadasım yorum yaparmısın?opuyorumnanaktan

canım karbonatın yerine kabartma tozu olmazmı? kaydirigubbakcemile3 cidden artık ne yönteme baş vuracağınızı şaşırdınız bazıları.:umursamaz: hem karbonatı wc dökmek günah olmazmı? oda ayrı bir tartışma konusu olsun..:roflol: yok artık yani pess...bi bu kalmıştı dedim yani..sabretmek ne kadar zor size...:tomato: beni taşlamayın ama adet günü geçmeden böyle hayallere dalmak çok yanlış..sonrası koca bir hüsran olur...

he ben yaptım eşimede yaptırdım sonra çeşmeden yaptım sonucu açıklıyorum

ben hamileyim
eşim hamile
bizim muslukta hamile :))))

he ben yaptım eşimede yaptırdım sonra çeşmeden yaptım sonucu açıklıyorum

ben hamileyim
eşim hamile
bizim muslukta hamile :))))

ay gercekmi keske sadece kocan hamile çıksaydı hahahaha ne güzel olurdu
erkekler dogursun yahuu
not: adetim 4 gün geçti galiba bende de var bişeyler 2.ci geliyo mu ne

:hulya:

arkadaslar sız yazdıgımı tam anlayamamıssınız okudugum kadarıyla.musluk suyu gıbı dıger seylerdede kopurmesı normal.ancak gercekten hamıle olan bır bayanda asırı derece bı kopurme meydana gelıyo.en azından ben de boyle cıktı.suan hamılelıgım bıttı ve korkutugum zaman yapttım hamıleyke gıbı tabıkı degıldı.dibe cöktü.kocası hamıle olan yada olmasını ısteyen arkadas lütfen yazıyı dıkkatlı oku.bu arada gunahmı sorusuna cevabım bu bı un degıl ekmek degıl.ben kabartma tozu degıl karbonat kullandım..bu arada kımse bu deneyı yapmak zorunda degıl.ben sadece kendı deneyımımı yazmak ıstedım.

X