Avon ve Oriflame ürünleri hakkında kullanıcı tecrübeleri

ben kullanıyorum ama sadece parfümlerini. cilt bakımlarını cevremdekilr pek memnun kalmadı bende cesaret edemedim kullanmaya

avon ürünlerine sinir olmaya başladım bi işe yaramıyor cildim hassas tahriş yapıyor uyuz oldum almıcam bidaha. rimelleri top top oluyor

arkadaşlar oriflame yi ablam satıyor ama nasıl olduğunu bende bilmiyorum bu ay kullanacağım ilk defa.Bende bir avon satıcısıyım ama ürünlerinin kötü olduğunu söyleyemem fakat bazı ciltlere iyi gelmediğini biliyorum öyle hassas ciltlerde alerji yapabiliyor valla ben ve çevremde bir çok kişi kullanıyor ben bi zararını görmedim.

avon ürünlerine sinir olmaya başladım bi işe yaramıyor cildim hassas tahriş yapıyor uyuz oldum almıcam bidaha. rimelleri top top oluyor

bende avon ürünlerinden hiç memnun kalmadım geçen yıl kuru ciltler için olan üçlü setini almıştım kremlerin hepsi bittiğinde cildimde olumlu hiçbir etkisi olmadığını gördüm bir dahada almıyorum zaten bu aralar yağlara taktım krem sürecek zaman kalmıyor:Roflol::Roflol::Roflol:

AVONN... Ben hiç beğenmyorummm :dilcikar: zaten dünyada satamadığı ürünleri türkiyede satmaya çalışıyor!!:enbuyukgs::teytey:

bende avon ürünlerinden hiç memnun kalmadım geçen yıl kuru ciltler için olan üçlü setini almıştım kremlerin hepsi bittiğinde cildimde olumlu hiçbir etkisi olmadığını gördüm bir dahada almıyorum zaten bu aralar yağlara taktım krem sürecek zaman kalmıyor:Roflol::Roflol::Roflol:

aynen canım yağlarla meşgulüm şuan:))):Roflol::Roflol:

Ben cilt bakımı için güzellik salonuna gittiğimde oradaki uzman bayan avonun kremlerini ayağına bile sürmeye değersiz olarak nitelendirdi.Şahsen bende kullandım ama sonuç sıfır.:dilcikar:

bende almıyom artık avon... gıcık oldum... aktardan cildine uygun bir yağ al sür daha iyi be. hem etkili hem ucuz hem doğal.

arkadaşlar ben 3 yıldır avon satış temsilciliği yapıyorum..eleştirilerinizi okudum fakat sizlere katılmıyorum..geniş bir müşteri kitlem var ve hiçbir şikayet almadığım gibi memnun kalanlara ürünleri tekrar tekrar veriyorum..üstelik ürünleri bende yıllardır kullanıyorum..lütfen cildinize uygun olmadığı ve bu yüzden olumsuz sonuçlar aldığınız ürünler için markayı kötülemeyin..

iyi akşamlar..

peki bende avonla ilgili birşeyler yazayı. iki sene takım öncülüğü yaptım fakat hiçbirşey kazanmadım.kampanyalardan yararlanayım derken evim krem doldu akrabalarda hediye olarak kapıştı yani kimse nekadar diye sormadı birde cildim olduğu gibi yani hiçbir fark yok.kişisel fikrim en güzeli gidip dışarıdan görerek deneyerek ürün almak.artık avonu beğenmiyorum...

merhaba kızlar.ben de avon temsilcisiyim.ve avon ürünlerine haksızlık ettiğinizi düşünüyorum.kesinlikle doğru temsilci olmak gerekiyor.biraz bilgili olmak şart yani.avonun eğitim seminerleri var temsilcilerin katılmaları gereken.bilinçli tmsilciden ürün alırsanız problem yaşamazsınız bence.ben de bir temsilciyim ve hiç problem yaşamadım

ben de avon temsilcisiyim ama bırakmaya çalışıyorum çünkü ben de kampanyadan yararlanayım derken zarara girdim çok.ben özellikle rujlarını çok beğeniyorum,bronz köpük allığı ve bir ucu kalem bir ucu far olan ürünü çook güzel.rimelleri idare eder.parfümlerinin kokusu çok güzel ama hemen uçuyorlar.cilt bakımı olarak da gözlemim anew serisinin ve accolade serisinin gerçekten iyi olduğu,etrafımda kullananlarda gerçekten fark etti.ama diğer cilt bakım ürünleri bence de işe yaramaz ve tahriş edici,almak isteyen yaşına uygun olan anew alsın ,diğerlerine yaklaşmasın derim

gizemcim ben kırışıklık için arıyorum,gerçi sende yoktur kırışık falan ama anewü kullandın mı,ya da tavsiye eder misin,ama bana kesin geçirecek bişey lazım,hemen herşeyi denedim çünki,bıktım walla.

X