Avon ve Oriflame ürünleri hakkında kullanıcı tecrübeleri

benim cildim karma tipi bir cilt.
Oriflame'ın kataloğunda dikkatimi çekti.Ayrıca web sitesindende araştırdım. cildim için uygun kremi bulmakta zorluk çekiyorum. Bu kremler inşallah umduğum gibi çıkar. Avon'un kremlerimden de kullandım ama hiç memnun kalmadım.

anevin yeni çıkan yüz serumu çok güzel

gerçekten çok güzel anneme kuzenim verdi bi kaç küçük tester gibi 2 3 günlük gerçekten harika annemin yüzünde benekler vardı ne zaman dır onları geçirdi valla ben şaşırdım doğrusu anneme kullanma avon iyi değildir dedim ama iyi ki kullanmış çok güzel ama pahalı
şutarafagitti

Bende Avon temsilcisiyim banda gelmişti anew numunesi annem kullandı o da memnun kaldı gerçekten işe yarıyor...
Oriflame'dan parlatıcı sipariş etmiştim yarın gelicek galiba yorumlarımı yazarım gelince:hulya:

Evet amber eylül kat. da gördüm.Fiyatı da 34,90;ama bana sanki biraz ağır geldi.Ben daha çok çiçeksi kokulardan hoşlanıyorum.Grace'i de bu yüzden merak ettim..
Senden haber bekliyorum o zmn...Eğer güzelse alırım

Doğrudur, her iki parfümüde kullanıyorum. Amber Elixir sıcak ve kadınsı kokuyor. Sürdüğüm zaman kendimi "marka kadın" gibi hissediyorum :1rolleyes:. Çünkü o hissi uyandırıyor bende. Grace'e kıyasla ağır kalıyor. Elixir Kış mevsimine uygun sıcacık bir koku. Tenim "Türk kadını beyazı" Avrupa'lı kadınların peynir beyazlığında değilim yani. yerimseniben Sizlere fikir olsun diye yazıyorum. Esmer hanımlarda farklı kokabilir bu koku.
Grace'in şişesi bir kere on numara. Parfüm aynı rengi gibi kokuyor: yani Romantik Lila.
Bana ilkbaharı ve .içekli bahar dallarını yada yağmurlu havada lotus çiçekli bir göl kenarını anımsatıyor. Yumuşak, rahatsız etmeyen, ferah bir koku. Teni açık olanlarda daha güzel durur bence.

anevin yeni çıkan yüz serumu çok güzel

Merhaba, Reversalist serumu bizzat aldım ve denedim. Şu sıralar Oriflame'in Optimals serisini kullanıyorum. Göz kremini tek geçerim. Böylesi güzel nemlendiren bir göz kremi uzun yıllar kullanmamıştım. Tavsiye ederim. Neyse gelelim Seruma: Avon kremlerinden Anew Alternative gece kremini ve göz altı kremini kullanmıştım eskiden. Anew Alternative Göz altı kremini de kullanırken memnundum, bu arada. Bunların dışında Avon kremlerini başarısız buluyordumkiiiiiiiiii, Reversalist Serumun reklamını merak edip aldım. İyiki de almışım. Ben böyle başarılı bir seruma, kullanmış olduğum her türlü marka başka kremlerde rastlamadım. Serumu sürdüğümde cildimde karıncalanma hissettim, bu da cilde anında etki ettiği anlamına geliyor. Cildim yağlanmadı ve parlamadı ki karma bir cilde sahibim. Cildimi mat ve yumuşacık yaptı. Serumun üzerine Optimals nemlendirici gece veya gündüz kremimi sürüyorum. Bu arada 30 yaşında gösteren bir 40 yaş kadınıyım (övünmek gibi olmasınkaydirigubbakcemile3) Sürdüğümün ertesi günü serum, cildimdeki güneş lekeli bölgeleri soymaya başladı, ki ben bu lekeleri çıkarmak istediğim için Acnelyse sürdüğüm halde cildim soyulmamıştı. Anlatmak istediğim, bu serum ciltteki ölü tabakayı ve lekeleri soyuyor! Sabah koruma faktörlü krem sürmenizi öneririm. Avon'un Magix 20 faktörlü transparan fondötenini sürüyordum ama bugün bir yerde etkisiz olduğunu okudum. Gerçekten doğrumudur acaba :uhm: ??? Bana cevap yazarsanız sevinirim. Sonuçta serumu sürdüğümün ertesi günü hemen halihazırda indirimdeyken ikinci bir serum daha sipariş ettim.Birde gece kremini aldım. Birde altın içerikli gece kremini aldım. delikafaduldenOnun testerini denemiştim. Serumla birlikte kullanınca altın kremin etkisini arttıracağımı düşünüyorum.a.s Ayrıca bu Reversalist'i alınca Croco el çantası da gönderiyorlar. Hanımlar, çanta çokkk şıkk ve çoook güzel. Onca çantamın arasında her kıyafetimle uysun uymasın umurumda değil, sadece onu kullanıyorum. Tavsiye ederim.

Selam kızalr ben daha önce hiç oriflame ürünü kullanmadım kaydirigubbakcemile3 bu ay da kataloga bakarken bunlar ilgimi çekti kaydirigubbakcemile2
kullananların yorumları nelerdir acaba tavsiye eder misiniz

XXXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör:
bunları başka bir topiğe de koydum ama gören olmadı kaydirigubbakcemile3

kızlar bu avon-color trend göz kalemi(alırsam kahverengi alacağım)

avon ürünleri kimyasal ve domuz yağı içeriyor..oriflame ise tamamen bitkisel parfüm alkollaeri bile bitkilerden elde ediliyor alerji yapma ihtimali çok düşük..ben kullanıyorum çok da memnunum..avon sorun yapıyor..bi tek el kremlerini kullanıyorum bi de bi maskesi ve parfümlerini..

canım o minik eyeliner güsel, kahvesi açık bir ton, çok koyu değil
bir tarafı eyeliner bir tarafı far olanın da ortadaki ve alttaki renkleri güzel
ilk baştaki çok uyumsuz geldi bize, siyah ve pembe,
hatta arkadaşım likit farı, ruj sandı :roflol:

bu arada avon ve oriflame in kozmetiklerini ve parfümlerini kullanıyorum
ama -temsilci arkadaşlar kırılmasın ama - cilt, yüz bakım vs ürünlerini bu markalardan seçmiyorum.
uzmanlar da pek tavsiye etmiyolar zaten

ama -temsilci arkadaşlar kırılmasın ama - cilt, yüz bakım vs ürünlerini bu markalardan seçmiyorum.

avon için haklısın kimyasal ve domuz yağı içeriyo..ama oriflame tamamen bitkisel için rahat olmalı..siteden içereklerini de görebilirsin zaten:)

avon ürünleri kimyasal ve domuz yağı içeriyor..oriflame ise tamamen bitkisel parfüm alkollaeri bile bitkilerden elde ediliyor alerji yapma ihtimali çok düşük..ben kullanıyorum çok da memnunum..avon sorun yapıyor..bi tek el kremlerini kullanıyorum bi de bi maskesi ve parfümlerini..
domuz yağı mı akannehir ama ben bir yerde domuz yağı içermiyor diye okumuştum kafamçokkarıştı
canım o minik eyeliner güsel, kahvesi açık bir ton, çok koyu değil
bir tarafı eyeliner bir tarafı far olanın da ortadaki ve alttaki renkleri güzel
ilk baştaki çok uyumsuz geldi bize, siyah ve pembe,
hatta arkadaşım likit farı, ruj sandı :roflol:
:roflol:
evet pembe ve siyah bende alaka kuramadım kahverengiden de sipariş verdim bayram araya girdiği için henüz gelemedi kaydirigubbakcemile3
evet gittiğim bir dermatolog da öyle demişti avon çok alerji yapıyormuş

X