Sünnet sünnet için doktor tavsiyesi!!!!

kelebek_83

annesinin canısı...
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2009
445
12
Arkadaşlar oğluşum 4 aylık.doktorumuz sünnet yaptırmamız gerektiğini söyledi Avrupa yakasında tavsiye edebileceğiniz doktorlar var mı?

Selam cnm, 15 aylık oglum için bende senin gibi arastırmadayım..4 leventte Kemal Özkanın sünnet kliniği var..dün buraya telefon actım ve bizi ön konuşma ve ücretsiz muayne için davet ettiler c.tesi günü icin randevu aldım,istersen sanada bilgi verebilirim..

çok sevinirim canım. geçen gün bizim de aklımıza geldi eşim kliniği aradı. çocuk çok küçükmüş neden sünnet ettireceksiniz demiş. internette de kendisinin videoları var ben de onları izledim. polikliniklerde de sünnet yapıyorlar. nasıldır acaba güvenilir mi?

merhabalar canım. ben biraz tezcanlı davranarak dün oğluşumun sünnetini yaptırdım. Bakırköy İncirli de Ethica Hastanesinde. İlgiden oldukça memnun kaldık. iğnenin etkisi geçtiğinde oğluşum biraz ağladı.doktorun verdiği fitili kullandık yarım saatte ağrısı dindi. gece boyunca da mışıl mışıl uyudu maşaallah:nazar: sabah kalktığımızda hiç sıkıntısı olmadı. aradan 2 saat geçti antibiyotiğini verdim tekrar uyudu. sana haber vermek istedim. yarın bir git bak bakalım kemal bey in muayenehanesine. eğer soru işaretin olursa sana doktorun ismini de bildiririm. uamrım oğluşun sıkıntısız bir şekilde atlatır bu işi:)

mrb.arkadaşlar, ben oğlumu bir hafta önce(5.5 aylık iken) sünnet ettirdim.ve şuan tamamen iyileşti.bir süre daha bepanten kremle nemli tutmamız gerekiyor.erdem hastanesi çocuk cerrahı Şahika Hnm yaptı sünnet ameliyatını lokal anestezi uygulayarak .Bebeğinizin sünneti esnasında onu oyalayacak bir şey götürmemişiz yanımızda mutlaka aklınızda olsun.Eve geldikten sonra bir iki saat ağladı.ondan sonra ağrı kesici verdik ve sonrasında hiç birşey hissetmedi.Doktorumuz verdiği 2 kremi .2 saat arayla pipisine sürüp bezini bağladım.Oğluşuma sünnet olmamış gibi davrandık.yüzüstü yatırdık,kucağımıza çok rahat aldık.Çamlıca erdem hastanesi çocuk bölümünden bizi çok üzdüler;ama ümraniyede şahika hnm dan çok memnun kaldık.düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.ücretide sgk dan sonra 150 tl ödedik.diğer hastane ve doktor ücretlerine göre ideal....erkek bebek annelerine şimdiden geçmiş olsun!Bu tecrübemizi hem zamanlama konusunda hemde ücretler konusunda ki anormal fiyat farkları dolayısı ile
kafası karışık ebeveynler için burda paylaşmak istedik.

bizde oğlumu geçen hafta 10 günlükken sünnet yaptırdık gültepe avicenna hastanesinde ürolog serdar bey yaptı çok memnun kaldık hiç kanamadı 3 gün ağrı kesici ateş düşürücü fitil ve pipisine sürülecek 2 krem kullandık çok şükür bi problem olmadı herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim bence bu işi uzmanlar yapmalı ya çocuk cerrahı yada ürolog bunu izlemiş biri olarak söleyebilirim

mrb.arkadaşlar, ben oğlumu bir hafta önce(5.5 aylık iken) sünnet ettirdim.ve şuan tamamen iyileşti.bir süre daha bepanten kremle nemli tutmamız gerekiyor.erdem hastanesi çocuk cerrahı Şahika Hnm yaptı sünnet ameliyatını lokal anestezi uygulayarak .Bebeğinizin sünneti esnasında onu oyalayacak bir şey götürmemişiz yanımızda mutlaka aklınızda olsun.Eve geldikten sonra bir iki saat ağladı.ondan sonra ağrı kesici verdik ve sonrasında hiç birşey hissetmedi.Doktorumuz verdiği 2 kremi .2 saat arayla pipisine sürüp bezini bağladım.Oğluşuma sünnet olmamış gibi davrandık.yüzüstü yatırdık,kucağımıza çok rahat aldık.Çamlıca erdem hastanesi çocuk bölümünden bizi çok üzdüler;ama ümraniyede şahika hnm dan çok memnun kaldık.düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.ücretide sgk dan sonra 150 tl ödedik.diğer hastane ve doktor ücretlerine göre ideal....erkek bebek annelerine şimdiden geçmiş olsun!Bu tecrübemizi hem zamanlama konusunda hemde ücretler konusunda ki anormal fiyat farkları dolayısı ile

Konunun üzerinden bayağı gecmis fakat ben dün erdem hast. Şahika hn a oğlumun sünnetini yaptırdım. Fakat cok sakinolup cani tatlı olmayan oğlum bir çığlık bir ağlama krizine girdi anlatamam. Sizede boyle olmusmuydu sanırım verdigi narkoZ az geldi bebisime :KK43:(((

şahika hanım işten ayrılmış arayan olursa:44:

X