Kaynvalidemin safra kesesinde kan ta

yabangulumZ

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
9.722
23
41
kayınvalidem bu gün safra kesesinde ameliyat oldu.doktor taşı bize gösterince şok olduk resmen.akannehir akannehir :1shok: bu kadar büyük bir taş beklemiyorduk.doktor taşı bize vermedi koleksiyonuna koyacakmış..cebinde gezdiriyordu:))bizde sadece resmini çekebildik.taş varsa ihmal etmeyin çok önceden varmış ve büyüyerek bu boyuta gelmiş..

grnt085k.jpg

grnt086o.jpg

ay allh korusun bu neden oluyo acaba ya çok geçmiş olsun nekadar büyükmüişşşşşşşşşşşşş

inanılmaz bişey bu ,bende yarın ameliyat olucam ,benim safram ağzına kadar taş doluymuş ,belkide böyle bişey benimkide belli olmaz ,ultrasonda görünen irili ufaklı bir çok ama belkide çıkınca buna benzeyebilir ..bir an önce kurtulmak en iyisi .sizede geçmiş olsun ..

inanılmaz bişey bu ,bende yarın ameliyat olucam ,benim safram ağzına kadar taş doluymuş ,belkide böyle bişey benimkide belli olmaz ,ultrasonda görünen irili ufaklı bir çok ama belkide çıkınca buna benzeyebilir ..bir an önce kurtulmak en iyisi .sizede geçmiş olsun ..

sizede geçmiş olsun.tez zamanda atlatırsınız işallah.

benim annemin safra kesesinde taş belirlendi am açok küçükmüş doktor ameliyata gerek yok ağrın yoksa bişi olmaz dedi ama sizin taş maşallah o ne büyüklük yaaaaaaaaaa

X