Şampuan ve Saç Kremleri Gliss Hair Active Saç Uzatan Şampuan

budapest

♥ღ°•.♥.•°ღ♥
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2009
1.247
11
Kızlar Gliss yeni bir şampuan (daha doğrusu seri) çıkarmış Hair Active isminde. Şampuan saç köklerini aktive ederek güçlendiriyormuş ve uzamayı hızlandırıyormuş. Duyan, bilen, kullanan var mı?

Bu tüm serinin resmi:
glisskurhairactivetease.jpg

Bu da şampuanın:
49021glisskurhairrepair.jpg

Hayır cnm, Gliss'in bazılarında var, bazılarında yok. Ben geçen yıl Asia Beauty serisinin şampuanını kullanıyodum, silikon yoktu içinde. Şampuanı görüp açtım topiği ama akşam araştırırken serinin tamamını görünce şampuandan ziyade şu toniği merak etmeye başladım:uhm:

Bugün inceleme fırsatı buldum ürünü, dimethicone yok şampuanın içinde iyice baktım:KK66:
Toniğinde de diğer ürünlerden farklı olarak carnitine-tartrat isminde bir aktif madde var. Saç köklerini besleyen buymuş sitesinde yazanlara göre.
Şampuanlar indirimdeydi de tonik tuzlu geldi biraz, yoksa alıp denicektim:KK43:

Tüh pek bi merak etmiştim şu toniği de napalım artık canın sağolsun hayatım sositososito

bende glissin saçları düzleştirici etkili olanından kullanıyorum tabi kremini de kullanıyorum ve fön çekerken rahatlık oluyor çünkü saçlarım oldukça kıvırcık tavsiye ederim arakadaşlar

kızlar bu glıss sin kırmızı yani gül yağı olanından içinizde kullanan varmı bugün reyonda schauma arasında gidip gidip geldim içinde gülyağı olduğu için kuru kepek olan saçıma iyi gelirmi diye çok kararsız kaldım ama içinde kepeğe karşı yazmadığı için sonra schaumayı aldım acaba kullanan memnun kalan varmı?_ aranızda kırmızılısını resmi bu?....:uhm:

31530_buyuk.jpg

Son düzenleme:
kızlar bu glıss sin kırmızı yani gül yağı olanından içinizde kullanan varmı bugün reyonda schauma arasında gidip gidip geldim içinde gülyağı olduğu için kuru kepek olan saçıma iyi gelirmi diye çok kararsız kaldım ama içinde kepeğe karşı yazmadığı için sonra schaumayı aldım acaba kullanan memnun kalan varmı?_ aranızda kırmızılısını resmi bu?....:uhm:

31530_buyuk.jpg

canım hem çok iyi parlatıyor hemde nemlendiriyor bu şampuanı denemiştim.şu an daha yoğun bakım gerekiyor saçıma baya yıpranık oldugu için o yüzden kullanmıyorum ama schaumadan cok cok iyi olduğunu düşünüyorum:lepi:

canım hem çok iyi parlatıyor hemde nemlendiriyor bu şampuanı denemiştim.şu an daha yoğun bakım gerekiyor saçıma baya yıpranık oldugu için o yüzden kullanmıyorum ama schaumadan cok cok iyi olduğunu düşünüyorum:lepi:

sağol yorumun için olmazsa onuda kullanırım merk ettim zatiikaydirigubbakcemile3

arkadaşlar içinde dimethos mu ne maddeyse işte var mı diyorsunuz ama ben 2 yıl içinde o maddeden olmayan bitkisel kaliteli şampuan kullandım saçlarım inanın maf oldu kurudu diplerim yaralar çıktı.asıl zarar vermez dediğiniz şampuanlar zarar veriyor inanın.bende kepek şampuanım bitsin gliss gözüme çarpıyor sizce kuru saç derisi ve sönük saçlar için glisin hangi serisini kullanmalıyım.cevappp

ben glissi uzun zamandır severek kullanıyorum. bu yeni olanı keşfetmedim daha ama denerim. şu an kepek için başka bir marka kullanıyorum. aslında kepek içinde ürün çıkarsalar ne iyi olur.

X