Lekeler, Çiller Ten rengi açma ve beyazlama konusunda ciddi ve etkili önerisi olanlar lütfen buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
pardon yalış yazmışım bende ondan aldım geçen gerçekten faydası olmadı bana da en iyi si dreamtone 1 kullandım açıyor birde her sabah oriflame beyazlatıcı sabunla yıkacınca daha dogrusu sabunu maske gibi çamur gibi yapıp yuzume surup 1 dk bekletiyorum açıyor 1 2 ton

oriflamen sabunu fena değildi ilk kullandığında yüzünü yıkadığın an geçici bi renk açıo sanki.ben o değilde oriflamen yüz temizleyicisini merak ediyorum renk açan lekleri gideren bir yüz temizleyicisi varmış
birde achromin krem

mrb arkadaşlar ben esmer bi kızım daha öncede bazı msjlarımda belirttim urfa gibi bazı yerlerde beyez ten çok ön planda öyleki esmer olan güzel değil noktasına geliyo olay esmer olan çirkin urfada genel kanı bu.bende esmer ama minyon yüzşeklim gayet orantılı güzel bişeklim var tek sorun esmer olmam inanın yaş oldu 26 evde kalma noktasına geldik bu yüzden :roflol::kızgın: bu konu uzun konuşmak isteyenlere açabilirim ama şimdi önemli olan bu konuda ciddi anlamda etkili bir yöntem ve önerisi olan varmı varsa lütfen yazssın.aklınıza gelck tüm ürünleri kullandıım RİVAGE,FAİRLOVELY,ORİFLAME SET,EXPİGMENT,TRETİN,AVON,ALVEYNA KİL MASKESİ.AMERİKADAN ÜNLÜ Bİ DOKTORUN YAPMA İLACINI BİLE GETİRTTİM ODA EN FAZLA Bİ TON AÇTI BIRAKINCA YİNE AYNI.CEVAPLARINIZ BEKLİYORUM BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ Bİ HALE GELDİ ARTIK (PSİKOLOJİK OLARAK)
Limon sür ben her gece ve evde olduğum zamanlar gidip gelip sürüyorum öyle geziyorum teni çok iyi açıyor tırnaklarımıda silmiyorum daga bakımlılar artık :)) bi taşla iki kuş

oriflamen sabunu fena değildi ilk kullandığında yüzünü yıkadığın an geçici bi renk açıo sanki.ben o değilde oriflamen yüz temizleyicisini merak ediyorum renk açan lekleri gideren bir yüz temizleyicisi varmış
birde achromin krem

şeker kız sen bitkisel yağların faydasını gördün mü ayrıca şuana kadar ne kadar ilerleme kaydettin...

şeker kız sen bitkisel yağların faydasını gördün mü ayrıca şuana kadar ne kadar ilerleme kaydettin...

bi ara portakal yağ kayısı yağı falan aldım baktı cildim yağlanıo sivilce problemim zaten var aksine rengim koyulaşıo gibi geldi bıraktım
şu an için katettiğim aşama ana rengime ulaştı diyebilirim belki ana rengimden yarım ton koyuyum diyebilirim çünkü her yaz ben geri dönüş yaşıyorum ve her yaz bitimi bende kalıcı eser kalıyo diebilirim

hmmm bencede yağlar öyle
1 tatlı kaşığı lanolin(Yaprağıdan elde edilen, eczacılıkta ve parfümeride kullanılan, sarımtırak renkte bir yağ)
1 çorba kaşığı vazelin
1 çorba portakal suyu
1 tatlı kaşığı taze elma suyu
1 çorba kaşığı beyaz kil

Lanolin ve vazelini benmari usulü eritin. İçine 1 çorba portakal suyu, 1 tatlı kaşığı taze elma suyu, 1 çorba kaşığı beyaz kili ekleyin. Bu karışımı bir cam şişede, soğuk yerde saklayın. Evde olduğunuz zamanlarda bu karışımı yüzünüze sürün. Kalabildiği kadar kalması ve daha sonra da cildin durulanması, aynı uygulamanın haftada 3 gün uygulanması öneriliyor. Dışarıya çıkarken de en az 20 faktörlü bir krem kullanması gerektiği belirtiliyor.

suna dumankaya tarifi cnm işe yarar mı bilmiyorum

Son düzenleme:
kendi ten rengini açamazsın ki. bronzlaştığın kadarını açabilirsin ama kendi rengin açılmaz. tüm sayfaları okumadım ama bence kendinle barışık değilsin. yanlış anlama sadece yardımcı olmaya çalışıyorum. belki de bu sebeple özgüven eksikliği yaşıyorsun. esmeri sarışını yok güzelliğin. rihanna melez mesela beyaz tenli değil ama erkekler ölüp bitiyor. kendinle barışık olup öz güven kazanırsan her şey daha güzel olur bence. esmerler tam bir fıstık oluyor :KK70:

kendi ten rengini açamazsın ki. bronzlaştığın kadarını açabilirsin ama kendi rengin açılmaz. tüm sayfaları okumadım ama bence kendinle barışık değilsin. yanlış anlama sadece yardımcı olmaya çalışıyorum. belki de bu sebeple özgüven eksikliği yaşıyorsun. esmeri sarışını yok güzelliğin. rihanna melez mesela beyaz tenli değil ama erkekler ölüp bitiyor. kendinle barışık olup öz güven kazanırsan her şey daha güzel olur bence. esmerler tam bir fıstık oluyor :KK70:

süt beyaz olmak değil zaten istedğm aydınlık bi görüntü istyrm peeleng yapınca falan uğraşınca çok güzel oluyo cildim ama yazın berbat geri dönüş

şeker kız arap kızı diye bir krem varmış kullanmadım ama sivilce ve derin izler için etkiliymiş. Artı beyazlamak isteyenlerde kullanabiliyormuş. Bir bak istersen küçük bir kutu içinde krem.

şeker kız arap kızı diye bir krem varmış kullanmadım ama sivilce ve derin izler için etkiliymiş. Artı beyazlamak isteyenlerde kullanabiliyormuş. Bir bak istersen küçük bir kutu içinde krem.

arap kızı gereksiz kullandık

mrb arkadaşlar ben esmer bi kızım daha öncede bazı msjlarımda belirttim doğu da beyez ten çok ön planda öyleki esmer olan güzel değil noktasına geliyo olay esmer olan çirkin genel kanı bu.bende esmer ama minyon yüzşeklim gayet orantılı güzel bişeklim var tek sorun esmer olmam inanın yaş oldu 26 evde kalma noktasına geldik bu yüzden :roflol::kızgın: bu konu uzun konuşmak isteyenlere açabilirim ama şimdi önemli olan bu konuda ciddi anlamda etkili bir yöntem ve önerisi olan varmı varsa lütfen yazssın.aklınıza gelck tüm ürünleri kullandıım RİVAGE,FAİRLOVELY,ORİFLAME SET,EXPİGMENT,TRETİN,AVON,ALVEYNA KİL MASKESİ.AMERİKADAN ÜNLÜ Bİ DOKTORUN YAPMA İLACINI BİLE GETİRTTİM ODA EN FAZLA Bİ TON AÇTI BIRAKINCA YİNE AYNI.CEVAPLARINIZ BEKLİYORUM BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ Bİ HALE GELDİ ARTIK (PSİKOLOJİK OLARAK)
Gülsuyu ve bebek pudrasını karıştır içine bulabilirsen prinç nişastasıda at çok koyu olmayacak cıvık ama yoğun olsun pudrası yüzüne sür ben beyaz trnliyim kireç gibi yapıyor yüzümü ama uzun süreli kullanmadım hiç sürekli kullanırsan bir etkisini görebilirsin

birde achromin krem

bende alacagım ondan daha kullanmadım essentinals olan yuz temizleme jeli degıl ama bir tane daha var ondan alacagım umarım etkili olur ya birşey bulan olursa yazsın :/

mrb arkadaşlar ben esmer bi kızım daha öncede bazı msjlarımda belirttim doğu da beyez ten çok ön planda öyleki esmer olan güzel değil noktasına geliyo olay esmer olan çirkin genel kanı bu.bende esmer ama minyon yüzşeklim gayet orantılı güzel bişeklim var tek sorun esmer olmam inanın yaş oldu 26 evde kalma noktasına geldik bu yüzden :roflol::kızgın: bu konu uzun konuşmak isteyenlere açabilirim ama şimdi önemli olan bu konuda ciddi anlamda etkili bir yöntem ve önerisi olan varmı varsa lütfen yazssın.aklınıza gelck tüm ürünleri kullandıım RİVAGE,FAİRLOVELY,ORİFLAME SET,EXPİGMENT,TRETİN,AVON,ALVEYNA KİL MASKESİ.AMERİKADAN ÜNLÜ Bİ DOKTORUN YAPMA İLACINI BİLE GETİRTTİM ODA EN FAZLA Bİ TON AÇTI BIRAKINCA YİNE AYNI.CEVAPLARINIZ BEKLİYORUM BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ Bİ HALE GELDİ ARTIK (PSİKOLOJİK OLARAK)
Merhaba belki hala bir çözüm arıyorsundur diye düşündüm. Ben orta derecede esmer biriyim tesadüfen aldığım bir peeling markası teni bir ton daha açtı ve özellikle yine bu markanın nemlendirici krem ve sütünden çok memnun kaldım. Ama uzun ara verince yine eski haline dönebiliyor. Japon markası olduğu için mesajımdan reklam yaptığım izlenimi çıkmayacağını düşünüyorum. Adı kanebo - sensai diye de biliniyor. Ancak baya pahalı ve Türkiye'de zor bulunuyor. Bunun haricinde 100% çözüm olan ve teni en az 2 ton açan Kore yapımı kremler var. Orada ünlülerin küçükken esmer olup büyüdüklerinde ten renklerinin beyazlaması bu yüzden. Tamamen kozmetik mucizesi yani. Bildiğim bir marka yok ama eminim araştırırsan bulursun. Güvenlik açısından iyi bildik bir marka seçmeni öneririm. Ebay'dan alabilirsin ama gümrük kurallarına dikkat et.

X